Pub "Tinejdžeri" vol 4

podsecas me na jednog odavde, Tenziju, koji je isti takav bio :) eh, on nece da se vidimo. nije bitno
i ja sam tako kao on, emotivna i eksplozivna

Nisi ti emotivna već nedozrela :D Jao jedva čekam da se baciš pod vagon fakulteta, kako će da te gaze tamo :mrgreen: Tamo se žene ili smire pod teretom obaveza ili polude još više. Ne znam samo u kom ćeš smeru ti otići xD

- - - - - - - - - -


Tako treba :cool:
 
Ne bih da gresim dusu, ali verovatno cete svi ovde, mislim koji su ovde, reci nesto ruzno o meni.Verovatno ce reci da sam smarac. nista lepo. Tako da, to ti je to.

Idem da gledam Selo gori. Radasin <3

Mislim da mnogo.neoriginalno trolujes, ili po mnogo kakis. Nista drugo, posto te prvi put vidim.

@Direkt

Da mi Banzaj ne posla poruku na fejsu da se raspitujete ne.bih se setio da vas posetim. Htedoh da se vrnem par puta, vidim pdf.mrtav, nidje zive duse I zajebem.
 
Ne znam kako da dokazem da nisam trol.
Ceo dan gledam Selo gori. Obozavam je. Radasin <3
stigla sam do 37. epizode, sad cu da je gledam http://www.serije.online/browse-selo-gori-a-baba-se-ceslja-videos-2-date.html

Uglavnom, Radasina najvise volim. I, jednostavno, mada nikako ne bih mogla toliko da radim, kao Radojka, kao moja mama, i baka, ja , nisam za to bas, ali volela bih da sam njegova zena. Pravi muskarac. Stvarno nisam trol. Obozavam tu seriju. I tako, gledam je ceo dan...epizoda za epizodom...<3
 
Ma providni ste svi, sve ću vas gurnuti u ban-kazan, od vas neće ostati ništa osim zacrnjenog nicka :evil:

Stvarno nema smisla
960118_376174615893201_2039054912040989491_n.jpg

:hahaha: :hahaha:
 

Back
Top