Crvena Zvezda (SCG) - Inter (HRV)

SerbianManiac:
konte85:
He HE HE napokon zvezda igra sa INTEROM ali nazalost ne sa onim iz milana nego i Zaprjesica!!! :D :D :D :D

VOLIM PARTIZAN!!!!
Vashe najvece evropske utakmice su protiv Zvezde...Za vas smo BOZANSTVO ... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uuuuuu CARE ala si se ti nesto zeznuo, mozda od ove vrucine :D :D Pa vama je u poslednje vreme jedini susret sa evropskim ekipama kada igrate sa PARTIZANOM!!!!
 
konte85:
SerbianManiac:
konte85:
He HE HE napokon zvezda igra sa INTEROM ali nazalost ne sa onim iz milana nego i Zaprjesica!!! :D :D :D :D

VOLIM PARTIZAN!!!!
Vashe najvece evropske utakmice su protiv Zvezde...Za vas smo BOZANSTVO ... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uuuuuu CARE ala si se ti nesto zeznuo, mozda od ove vrucine :D :D Pa vama je u poslednje vreme jedini susret sa evropskim ekipama kada igrate sa PARTIZANOM!!!!

Kojim?Pa wi ste bruka owe zemlje...oni debili sa malte 32 godine nikom nisu dali go (!?) a dobili su partizan kuci 2-1...a da , tu su vam i braca shiptari, fljamurtari a ondak i dinamo zagreb i nezoboravnih odlichan 5....Nemojte molim vas vishe.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
SerbianManiac:
konte85:
SerbianManiac:
konte85:
He HE HE napokon zvezda igra sa INTEROM ali nazalost ne sa onim iz milana nego i Zaprjesica!!! :D :D :D :D

VOLIM PARTIZAN!!!!
Vashe najvece evropske utakmice su protiv Zvezde...Za vas smo BOZANSTVO ... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uuuuuu CARE ala si se ti nesto zeznuo, mozda od ove vrucine :D :D Pa vama je u poslednje vreme jedini susret sa evropskim ekipama kada igrate sa PARTIZANOM!!!!
:D :D :D

Kojim?Pa wi ste bruka owe zemlje...oni debili sa malte 32 godine nikom nisu dali go (!?) a dobili su partizan kuci 2-1...a da , tu su vam i braca shiptari, fljamurtari a ondak i dinamo zagreb i nezoboravnih odlichan 5....Nemojte molim vas vishe.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E necemo o tome ko koliko prima golova mislim da ste vi tu neprevazidjeni od dva tima primit 12 komada i to u roku od mesec dana!!! :D :D
Mi barem pravimo pauzu od dve - tri godine!!!! :D :D :D
 
konte85:
SerbianManiac:
konte85:
SerbianManiac:
konte85:
He HE HE napokon zvezda igra sa INTEROM ali nazalost ne sa onim iz milana nego i Zaprjesica!!! :D :D :D :D

VOLIM PARTIZAN!!!!
Vashe najvece evropske utakmice su protiv Zvezde...Za vas smo BOZANSTVO ... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uuuuuu CARE ala si se ti nesto zeznuo, mozda od ove vrucine :D :D Pa vama je u poslednje vreme jedini susret sa evropskim ekipama kada igrate sa PARTIZANOM!!!!
:D :D :D

Kojim?Pa wi ste bruka owe zemlje...oni debili sa malte 32 godine nikom nisu dali go (!?) a dobili su partizan kuci 2-1...a da , tu su vam i braca shiptari, fljamurtari a ondak i dinamo zagreb i nezoboravnih odlichan 5....Nemojte molim vas vishe.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E necemo o tome ko koliko prima golova mislim da ste vi tu neprevazidjeni od dva tima primit 12 komada i to u roku od mesec dana!!! :D :D
Mi barem pravimo pauzu od dve - tri godine!!!! :D :D :D
 
Tokan:
Matija12:
bilo bi mi drago da i vi prodjete,ali pose Hajduka onako 2:2,pa sta cete da radite sa Hrvatima... :P


Pita Grobar Ciganina:
"Jesi konacno nasao onaj FLOPPY sa svim Zvezdinim golovima?" :lol: 8)


Mora da misli na golove Partizana protiv zvezde u zadnjih 5 god, to je taman za jedan floppy! :D
ostane ti vise od pola prazno :lol: :lol:
ali Partizan protiv hrvata i ostalih,ne mogu svi golovi(naravno primljeni) ni na DVD da stanu. :arrow: :arrow:
 
Tokan:
Matija12:
bilo bi mi drago da i vi prodjete,ali pose Hajduka onako 2:2,pa sta cete da radite sa Hrvatima... :P


Pita Grobar Ciganina:
"Jesi konacno nasao onaj FLOPPY sa svim Zvezdinim golovima?" :lol: 8)


Mora da misli na golove Partizana protiv zvezde u zadnjih 5 god, to je taman za jedan floppy! :D
E tako je,mislim da je to najlogicniji odgovor :D
Srecan put delijama u ovu nasu drzavu,nek pokazu Zagrepcanima ko su prave delije!
 
Ljudi da se ne zavaramo, Zvezda je bar za klasu bolja od hrvata. Ako realno pogledamo koliko je nas culo uopste za taj zaprescic?! Retko ko, oni su niko i nista, i to sto neki preuvelicavaju snagu tog istog zaprecscica ne treba da nas zavara. Ako Zvezda misli da ode u Ligu Uefa mora ih pobediti i tu nema dileme. Zvezda je bolja i ako sve bude ok sigurno prolazi. Zivela Zvezda I Srbija!
 

Back
Top