portfolio
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: portfolio

Neproveren član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano portfolio

Skoro sam redizajnirao sajt koji je u stari moj portfolio (dsgn, web, etc.)

http://www.artitall.biz

...

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zanimljiv dizajn. Ono sto mi smeta je kako se meniji na desnoj strani prikazuju (brzo nestaju, osvetljeni samo kratko vreme) Doduse, radim sa Netscape 7.2 pa je mozda to razlog, ali u tom slucaju i jedan razlog vise da proveris kako se sajt vidi sa razlicitim browserima.

Inace kad se klikne na male satove (brojace) unutar velikog sata, pojavljuje se jako ruzne strane koje su dosta necitljive i odudaraju od dizajna glavne strane. Mozes li to napraviti takodje u flash-u?

Na velikom satu, vidi se godina 04 ?

Sto se mene tice, radije bih posatvio drugu boju pozadine, ali to moze biti samo subjektivni utisak.

Inace zanimljivo i dosta efektno

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa code to sa menijem je samo dok se ne ucita ceo film posle stoji normaljno.To mu je kao neki preloader

kod mene moze da se klikne samo na art satic, ostala dva imaju samo neki lep efekat onMouseOver

a te strane sto se otvaraju u novom prozoru (cv , art i ona na gornji crveni kruzic) nemaju veze sa ovim sajtom.

Jedino me sat odusevljava sve ostalo je razocaranje

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

verujem ti, ali kod mene i kad se ucita ceo film, meni opcije sa desne strane nisu vidljive dok predjem preko njih misem, onda za kratko se osvetle, pa opet nestanu (crna pozadina sa veoma slabim nagovestajem (skoro nevidljivim) meni opcija....
    I da, ostatak strana kad se nesto izabere, previse odudara od osnovne koncepcije.

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e sad ne znam na koji meni mislis, dal onaj na satu ili onaj u gornjem desnom uglu ili onaj skroz desno?

aha onaj skroz desno onaj kao zelenkasti...ali to ni nije meni mislim nista se ne desava kad kliknes na bilo koje polje...to je valjda ubaceno samo da popuni prostor ili da se kasnije ubaci meni :?

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ewo sad vidim da se menjaju samo godine na satu i nista vise

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

aka tek kad sam prosirio browser vidim one slicice u gornjem levom uglu...znaci losa optimizacija sajta

Aktivan član
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio codemaker
    verujem ti, ali kod mene i kad se ucita ceo film, meni opcije sa desne strane nisu vidljive dok predjem preko njih misem, onda za kratko se osvetle, pa opet nestanu
    I meni isto, inace nije uopste lose...

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sajt pre svega nije optimizovan, ni po rezoluciji, ni po vrstama browsera.

Sve u svemu ima jos dosta da se radi, ali ima vremena...

@loop
    Mislim na menije desno, koji nicemu ne sluze za sada

Neproveren član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano godina, gl. linkovi i spisak (meni)

Citat Original postavio codemaker
    Zanimljiv dizajn. Ono sto mi smeta je kako se meniji na desnoj strani prikazuju (brzo nestaju, osvetljeni samo kratko vreme) Doduse, radim sa Netscape 7.2 pa je mozda to razlog, ali u tom slucaju i jedan razlog vise da proveris kako se sajt vidi sa razlicitim browserima.

Inace kad se klikne na male satove (brojace) unutar velikog sata, pojavljuje se jako ruzne strane koje su dosta necitljive i odudaraju od dizajna glavne strane. Mozes li to napraviti takodje u flash-u?

Na velikom satu, vidi se godina 04 ?

Sto se mene tice, radije bih posatvio drugu boju pozadine, ali to moze biti samo subjektivni utisak.

Inace zanimljivo i dosta efektno
    Klik na web i dsgn menjaju spisak primera desno, kao i sadrzaj thumbova na "filmskoj traci" gore desno.

Spisak desno se vid nakratko samo da opomene da je tu, da postoji, a prelaskom preko njega "ozivljava" se opet.

Godina na satu se odnosi na izabrani primer sa spiska - kada je radjeno

RUZNE stranice sa detaljima o primerima deo su stare verzije sajta. Vise ljudi je dalo onomad komentar da nema potrebe da trpam SVE sto sam raido na sajt, vec samo najbolje. Tako spisak i "filmic" na novom sajtu imaju samo takve primere, a klikom na "details" odlazi se na kompletan spisak.
    --- bio sam lenj da prepravljam starog stojadina, ali sad vidim da zaista ubija utisak ---

* hvala na koemntarima *

Zainteresovan član Anak1n (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Lepo izgleda ali ja licno ne volim flash....

Neproveren član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano vers 2.1

Napravio sam neke izmene po vasim sugestijama (vece izmene, poput externih strana koje su sad neki ruzni html - bice uskoro)

x i dalje sajt nije optimizovan. Lepo se vidi na svim rezolucijama preko 1024 i za sada ne bih da ga doradjujem za 800 ili browsere-window koji nije rasiren po celom ekranu

!!! ako iko zna caku da automatski prosirim browsere-window na MAXIMIZE (pri ucitavanju) a da to ne otvara NOVI prozor (koji pobudjuje glupi MS pop-up bosker) - RECITE ODMA'

+ usporio sam efekat koji spisak primera desno cini privremeno vidljivim, i ukljucio ga da se javlja kad god se promeni izabrana opcija (web, graph)

! skrenuo bih paznju na film gore-desno! Po izabranoj opciji, klik na spisak desno menja slicicu na filmu. Kome se ucini interesantan thumb, na click ide na detaljnije o istom...

! klikom na spisak primera desno - menja se i godina koja se odnosi na god izrade sajta ili graph
    / meni je to apsolutno logicno. Vicite ako gresim! Mozda smislim nesto!

!

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Ovi efekti na satu bolesno znaju usporiti browser, a i nisu nešto atraktivni. U meniju desno, font je crne boje na tamno zelenoj pozadini, i totalno je nečitak, osim na rollOver. Mnogo je glupo što se može selektovati, pa kada je pointer direktno na tekstu, link ne radi. I možda me oči varaju, ali to mi nekako liči na Times New Roman.

Nađi načina da proširiš tu filmsku traku koja prikazuje radove, jer totalno si ubio preglednost sajta sa svim tim suvišnim efektima.

Neproveren član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano doradjeno...

Poslusao sam vecinu komentara i doradio sajt/ispravio greske + najzad uradio taj help (komentari ?!).

Malo sam se posavetovao sa kolegama na jednom "svetskom" forumu: http://www.coolhomepages.com/cgi-bin/ubbcgi/Ultimate.cgi

Strane sa detaljnijim pregledom primera radova (ipak) ce sacekati da se urade...

Rado bih cuo misljenje o sadasnjoj verziji sajta...

http://www.artitall.biz

Primećen član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Ovo je tema za podforum.

Slične teme

1. Portfolio menadzer?