LIK ISUSA HRISTA NA DRVETU U BIJELJINI, KOLONE VJERNIKA

Evo ga:


НЕСВAКИДAШЊA ПОЈAВA У СЕМБЕРИЈИ
ЧУДО У БИЈЕЉИНИ?
На мјесту гдје је прошле године посјечена грана појавио се лик Исуса Христа. "Чуда Божија се дешавају и Бог нас подсјећа на сваком мјесту да постоји", каже владика Василије

БИЈЕЉИНA - На углу бијељинских улица Светог Саве и Кнегиње Милице од прије два дана на стаблу са којег је прошле године посјечена грана појавио са лик који сасвим јасно подсјећа на лик Исуса Христа.
Да ли се то у центру Семберије природа поиграла својим умјетничким склоностима или је ријеч о истинском чуду Божијем, како ову појаву коментаришу Семберци који су се јуче окупљали пред необичном иконом?
У Епархији зворничко-тузланској нам је речено да су их мјештани обавијестили о овој појави.
Епископ зворничко-тузлански господин Василије потврдио је да је посјетио улицу Кнегиње Милице.
- Чуда Божија се дешавају и Бог нас подсјећа на сваком мјесту да постоји - рекао је кратко владика Василије.
Вијест о "чуду невиђеном" брзо је прострујала градом, а мјесто чудесног указања Христовог лика јуче је посјетио велики број грађана Бијељине и околних села.
 
sklopotnica:
KOLONE VJERNIKA SA SVIH STRANA STIZU U BIJELJINU JER SE NA DRVETU U JEDNOJ ULICI POJAVIO LIK ISUSA HRISTA, SVJETLOST IZBIJA IZ NJEGA. VLADIKA ZVORNICKO -TUZLANSKI VASILIJE POTVRDIO OVU POJAVU.
O TOME JE PISAO I DANASNJI GLAS SRPSKE
http://www.glassrpske.com/site/1/default.aspx
Verovatno ispod tog Isusa pishe Made in China.

Ajde, Sklopotnice, popij svoj lek pa na spavanje...
 
U pravu si, moguce je da prikazivanje Isusa ima veze sa iznudjenim, neistinitim i pre svega uzaludnim apelom Radovanove Ljilje. Da budemo iskreni, tolika nepravda nad jednim narodom, ciji je vodja Radovan, mogla bi da usmeri paznju bozanskih sila. Pogotovo nakon ocigledne nemoci medjunarodne zajednice koja progoni coveka ciji je jedini zlocin sto je zeleo da svoj narod ima buducnost! Nadam se da svi znaju da Ljiljin "apel" nema efekta jer je "Džićkara" kao i "Dićmla" poslednji pravi odmetnik koji su pobegao u "hajdučiju" zbog nepravde koja je ucinjena srbima!








Kakave to veze ima sa pojavljivanjem lika Isusa....e ovako, do sad su imali samo podrsku svog slobodarskog i nikad pokorenog naroda, od sad imaju i Boga iza sebe...
 
HEMI 426:
U pravu si, moguce je da prikazivanje Isusa ima veze sa iznudjenim, neistinitim i pre svega uzaludnim apelom Radovanove Ljilje. Da budemo iskreni, tolika nepravda nad jednim narodom, ciji je vodja Radovan, mogla bi da usmeri paznju bozanskih sila. Pogotovo nakon ocigledne nemoci medjunarodne zajednice koja progoni coveka ciji je jedini zlocin sto je zeleo da svoj narod ima buducnost! Nadam se da svi znaju da Ljiljin "apel" nema efekta jer je "Džićkara" kao i "Dićmla" poslednji pravi odmetnik koji su pobegao u "hajdučiju" zbog nepravde koja je ucinjena srbima!








Kakave to veze ima sa pojavljivanjem lika Isusa....e ovako, do sad su imali samo podrsku svog slobodarskog i nikad pokorenog naroda, od sad imaju i Boga iza sebe...
sta si rekao Hemi, kako ti se zove onaj lekic ? xalol? pa, sljaka,......nije da ne sljaka......... :shock:
 
sklopotnica:
Neva:
Da, i deca sa krilima! :roll:
da ali tu nema sektasa kao ti jadan
Ili ja nisam dobro procitala, ili sam ja JADAN :!: :?: A mozda nisam dobro shvatio ovo? U svakom slucaju, da ti ja more reknem! Ako vec verujes u Njega, onda idi na pravo mesto, tj. u crkvu, a te fore sa javljanjima ostavi zutoj stampi da imaju sto veci tiraz!
E, i jos nesto! Sektasica nisam, ali takve stvari me dovode do pitanja, da li smo mi zaista tako primitivni?
Ako je i bilo takvih " javljanja " u proslosti nama dalekoj, ja to pripisujem Bibliji kao takvoj! Ali, da se ovakve i slicne stvari vidjaju po drvecu, po uskrsnjim jajima, po kravama sa sto glava, jednostavno smatram za gluposcu!
Vera se ne bere sa grana , vec se ona nosi u srcu, a ovakvo manipulisanje ne znam kako bih nazvala!
 
mens:
HEMI 426:
U pravu si, moguce je da prikazivanje Isusa ima veze sa iznudjenim, neistinitim i pre svega uzaludnim apelom Radovanove Ljilje. Da budemo iskreni, tolika nepravda nad jednim narodom, ciji je vodja Radovan, mogla bi da usmeri paznju bozanskih sila. Pogotovo nakon ocigledne nemoci medjunarodne zajednice koja progoni coveka ciji je jedini zlocin sto je zeleo da svoj narod ima buducnost! Nadam se da svi znaju da Ljiljin "apel" nema efekta jer je "Džićkara" kao i "Dićmla" poslednji pravi odmetnik koji su pobegao u "hajdučiju" zbog nepravde koja je ucinjena srbima!
Kakave to veze ima sa pojavljivanjem lika Isusa....e ovako, do sad su imali samo podrsku svog slobodarskog i nikad pokorenog naroda, od sad imaju i Boga iza sebe...
sta si rekao Hemi, kako ti se zove onaj lekic ? xalol? pa, sljaka,......nije da ne sljaka......... :shock:

hemi se mozda uradio ali bosanci su se rasturili... na cemu su? :?
 

Back
Top