Kakve su današnje devojke?

Groucho_Marx

Zainteresovan član
Poruka
460
(Moram. Preterano ste se raširile po ‘savremenom’ :) )
Nikad pohotnije. Samo o qrcu misle. Kako da što bolje naglase deo tela za kojeg misle da je lep. Pa onda, tipovi koji im, takvima kakve jesu, ne pridju su ‘smotani’ a tipovi koji im pridju su ‘dosadni’ :roll: I kad uspeju da nekako pobede sebe i smuvaju tipa, drže ga se kao da je pojas za spasavanje od besmisla samoće sa kojom ne umeju. Samo da imaju nekoga… **** je **** i sve za šaku sperme, makar to bilo tako retko…
I da imate istu kintu za boob job i ‘mind job’ (kad bi tako nešto postojalo) uvek biste sve pare dale na sise :roll: I onda se bunite što vas gledaju kao objekte. Syebane ste kao i tipovi po kojima pljujete.
I nikad više lenjih devojaka nego sad :roll:

Eto. Ja rekoh :)
Ajd sad...
 
snoshaj efendija:
Svaka zena kada se rodi, od Boga dobije zadatak da u zivotu preyebe bar 5 muskaraca time sto ce im dokazati da zene nisu gowna kao sto se muskarcima cini. Forumasice su debelo prebacile normu i dobice od Bradonje Udarnicku znacku.

Efendija, kazi konacno tvojoj Kučkici: Zasto ne volis zene ? :lol:
 
Groucho_Marx:
(Moram. Preterano ste se raširile po ‘savremenom’ :) )
Nikad pohotnije. Samo o qrcu misle. Kako da što bolje naglase deo tela za kojeg misle da je lep. Pa onda, tipovi koji im, takvima kakve jesu, ne pridju su ‘smotani’ a tipovi koji im pridju su ‘dosadni’ :roll: I kad uspeju da nekako pobede sebe i smuvaju tipa, drže ga se kao da je pojas za spasavanje od besmisla samoće sa kojom ne umeju. Samo da imaju nekoga… **** je **** i sve za šaku sperme, makar to bilo tako retko…
I da imate istu kintu za boob job i ‘mind job’ (kad bi tako nešto postojalo) uvek biste sve pare dale na sise :roll: I onda se bunite što vas gledaju kao objekte. Syebane ste kao i tipovi po kojima pljujete.
I nikad više lenjih devojaka nego sad :roll:

Eto. Ja rekoh :)
Ajd sad...

Sad i ti ga bas pretera. Mada procentualno postoji takav tip zena o kojima ti pises.Generalno nisu sve zene takve kao sto ni svi muskarci nisu bas onakvi kakvim ih predstavljamo.Zeni muskarac ne treba kao slamka spasa vec kao neko sa kojim ce da deli svoje vreme i osecanja. To je dvosmerno ,takodje. A sta fali ako je zena po malo i pohotna. Pa vi ste nas takvim napravili. Upravo Vi zelite takve zene. A silikoni. Mada ih ja prezirem licno sto i nije relevantno za ovaj forum, reci mi koliko muskaraca balavi na , na,... naprimer Pamelu Anderson( ne setih se niceg boljeg u ovom trenu). Skoro svi, zbog silikonskih grudi.Masovno. A mnogo manji ce se paliti na Ketrin Zitu Džons. koju ja licno smatram veoma lepom zenom. ne kazem da **** nije bitan A tebi kao
"mackica" ne treba, hahaha, to je kao fuj pa sad opleti po zenama.
 
Ja nikako ne mogu da razumem to za **** :?
Žalite se kad nam nije do sexa; a ako uvek jeste onda nam je kao važan samo **** :roll:

I, malo je paradoksalno - ako se držimo za tipa 'kao za pojas za spasavanje'; a s druge strane - **** je ****... Onda ne bismo morali da se držimo tog jednog, zar ne? Qraca bar ima na sve strane :roll:
 
mackica ns:
Ja nikako ne mogu da razumem to za **** :?
Žalite se kad nam nije do sexa; a ako uvek jeste onda nam je kao važan samo **** :roll:

I, malo je paradoksalno - ako se držimo za tipa 'kao za pojas za spasavanje'; a s druge strane - **** je ****... Onda ne bismo morali da se držimo tog jednog, zar ne? Qraca bar ima na sve strane :roll:


E ovo je baš lepo objašnjeno
 
Groucho_Marx:
(Moram. Preterano ste se raširile po ‘savremenom’ :) )
Nikad pohotnije. Samo o qrcu misle. Kako da što bolje naglase deo tela za kojeg misle da je lep. Pa onda, tipovi koji im, takvima kakve jesu, ne pridju su ‘smotani’ a tipovi koji im pridju su ‘dosadni’ :roll: I kad uspeju da nekako pobede sebe i smuvaju tipa, drže ga se kao da je pojas za spasavanje od besmisla samoće sa kojom ne umeju. Samo da imaju nekoga… **** je **** i sve za šaku sperme, makar to bilo tako retko…
I da imate istu kintu za boob job i ‘mind job’ (kad bi tako nešto postojalo) uvek biste sve pare dale na sise :roll: I onda se bunite što vas gledaju kao objekte. Syebane ste kao i tipovi po kojima pljujete.
I nikad više lenjih devojaka nego sad :roll:

Eto. Ja rekoh :)
Ajd sad...


Nadji i jedan -zenski- post koji ce imati bar pola ovakvih sexualnooptercenih reci u njemu...i onda lupaj kako mi samo na -to- mislimo....Sve si sam sa svojim postom pobio....znaci...lupas...ili provociras...ili samo kazes ono sto ti je palo na tu -tvoju pamet- :?
 
kučka:
Zasto stalno "masu sa tim qracem". Zato sto veoma cesto i nemaju drugi argument, a on im je sve i svja :lol:

:lol: :lol: :lol:

Ja da sam bila na mesto Hrustanovićke isfurala bi trend vraćanja plemenskoj zajednici: pa bi kao što neka afrčka plemena imaju kult falusa i sve ulaze u kolibe i "trgove" ukrašavaju falusima u raznim veličinama i napravljani od različitih materijala - popločala bi Terazije mini erektivnim falusima, ulaz u Knez Mihajlovu nekim ogromnim, nalik na slonovske kljove koje se ukrštaju, bliže ULUS-u neki apstraktni - sa mlazom, ne bi bilo loše i aerodrom tako da okitimo - da znaju turistkinje šta ih čeka :lol:
 
Pa, jesam malo provocirao. Namerno. Ali veći deo je istina. Malo je previše priča na forumu (i ne samo na forumu) o tome kako su muškarci ovakvi&onakvi, nisu dovoljno dobri, lenji su, smotani, pa onda ocene za umetnički dojam u krevetu, pa onda mali mu je ili preveliki, ne dovoljno debeo… :roll: Hteo sam da kažem da i vi možete da budete ocenjivane.
Ali to se ne radi. Znate zašto? Zato što se od vas ništa ne očekuje. I zato i postoji samo fraza ‘dala sam mu’, ‘neću mu dati’… :roll: Ništa vi ne dajete (možda dozvoljavate), vi primate. Ili još bolje - dobijate :D

Ne smeta meni pohota, ne znam otkud to :shock: Naprotiv :) Reagovao sam zato što na forumu većina glumi fine moralistkinje. Nisu one, niste vi, takve. Niti treba da budete :roll:

Kuco, naravno da mi treba to što si napisala, ali to je default i to se zna. Hteo sam da spomenem ono o čemu se retko piše.

Gazda, ima i gorčijih tema :roll: Ova je više nekako slankasta :)
Stvarno nisam gorak, ništa mi toliko ne smeta, samo pišem ono što mislim.

Lexo, nije Pravna, nego Puk veze za centar veze na komandnom mestu ;) Nauče te svačemu.

Ne znam da li sam sad bio jasniji, nešto mi se čini da opet nisam :? ali džebiga...
A i tema nije nešto ozbiljna... Samo reagovanje...
 
kakve su zenke danas? ma, nije ni njima lako....
svi oni odlasci kod ginekologa, menstruacije, porodjaji, teze podnose starenje, drustveni imperativi udaje do odredjenog godista itd itd.... a tek sad, kad imaju jednake shanse sa muskarcima sve to nosi brojne probleme za ovaj zenski oblik zivota humanih primata.

kada objektivno sagledamo kompletnu sliku jedne prosecne zenke i njenog zivotnog puta, mislim da mi muskarci moramo pokazati veci stepen tolerancije na njihovo prodavanje vlasti dok su u cvatu biovlasti...
 

Back
Top