Sta zene zele?
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Sta zene zele?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Sta zene zele?

Verovatno je bila ova tema mnogo puta ali uvek se najdje neko da mudruje...Dakle malo bih preformulisao pitanje...Tacno je da se mozak zene razlikuje od naseg po nacinu funkcionisanja...i tako to...e sad da li je zenama bitniji sex ili uticaj na muskarca.
    Kako ce zena zadrzati recimo donzuana koji bi samo da juri za drugim zenama...i svbi su muskarci takvi 10000% onaj koji kaze ja volim svoju zenu ne bih nikad spavao sa drugom...taj laze! naravno ako je posvecen porodici i zeni...radi covek pun je obaveza i problema nema vremena da se bakce sa tamo nekim drugim zenama...ali ako bi mu dosla koleginica u kancelariju i skinula se gola i rekla poebi me...on kao ne bi a? uzmimo suprotni slucaj zena verovatno ne bi...i zato mislim da su zene lojalnije svojim muzevima i tako...ali sta je zeni vaznije..i sta zeli?
    Ja na primer znam da muskarci silno zele sex kad nemaju devojku...a kad je imaju onda su nekako spokojni mirni pa im i nije bas toliko do sexa...dok je sa zenama drugacije...Mislim da u podsvesti muskarac zeli da mu zena pripada da zna da je njegova...dok zena zeli muskarca jebaca...ali koji nece da joj pobegne i koji nece da se ohladi...
    ovo je neka trenutna inspiracija aj kazi te nesto
    aj pa tako

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

ova zvezdica sto su mi turili to je rec: j e b a c a

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano Re: Sta zene zele?

Citat Original postavio mikajo
    Verovatno je bila ova tema mnogo puta ali uvek se najdje neko da mudruje...Dakle malo bih preformulisao pitanje...Tacno je da se mozak zene razlikuje od naseg po nacinu funkcionisanja...i tako to...e sad da li je zenama bitniji sex ili uticaj na muskarca.
    Kako ce zena zadrzati recimo donzuana koji bi samo da juri za drugim zenama...i svbi su muskarci takvi 10000% onaj koji kaze ja volim svoju zenu ne bih nikad spavao sa drugom...taj laze! naravno ako je posvecen porodici i zeni...radi covek pun je obaveza i problema nema vremena da se bakce sa tamo nekim drugim zenama...ali ako bi mu dosla koleginica u kancelariju i skinula se gola i rekla poebi me...on kao ne bi a? uzmimo suprotni slucaj zena verovatno ne bi...i zato mislim da su zene lojalnije svojim muzevima i tako...ali sta je zeni vaznije..i sta zeli?
    Ja na primer znam da muskarci silno zele sex kad nemaju devojku...a kad je imaju onda su nekako spokojni mirni pa im i nije bas toliko do sexa...dok je sa zenama drugacije...Mislim da u podsvesti muskarac zeli da mu zena pripada da zna da je njegova...dok zena zeli muskarca *...ali koji nece da joj pobegne i koji nece da se ohladi...
    aj pa tako
    Mislis da su zene lojalne? Ma rekao sam vec.Godinama idem na posao istim busom i slusam klinke u busu koje idu u skolu kako pricaju da su prevarile decka.Mala djubrad cim se ispile krecu sa prevarom.A da ne pricam o gomili srecno udatih zena koje samo vrebaju priliku da uknjize bonus-****.
    I da ne govorim o forumu gde gomila njih ili ima muzeve, ili
    momke a na privatu samo ugovara *******.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

ko bre ugovara ******* gde je to? ocu ja da ugovorim jel se potpisuje nesto...nemam parea ..ja za bacanje...ako je dzabe stavi me na spisak kod neke slobodne

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

ko bre ugovara ******* gde je to? ocu ja da ugovorim jel se potpisuje nesto...nemam parea ..ja za bacanje...ako je dzabe stavi me na spisak kod neke slobodne
    Trenutno se pola foruma prca, pa ti gledaj brale.Sve je to go Kresimir i Kresimirka.

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Moša

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Citat Original postavio snoshaj efendija
    Mislis da su zene lojalne? Ma rekao sam vec.Godinama idem na posao istim busom i slusam klinke u busu koje idu u skolu kako pricaju da su prevarile decka.Mala djubrad cim se ispile krecu sa prevarom.A da ne pricam o gomili srecno udatih zena koje samo vrebaju priliku da uknjize bonus-****.
    Znaš onaj vic (sad ću malo da improvizujem):
    Lovci se hvale i počne jedan:
    "I tako, jurim ja jelena, jurim, i taman ga stignem, nanišanim, on me uoči, a ja opalim, on već krenuo, a metak ga tako sastavi... E, i odem ja po njega, stignem, on se izvalio, ja uhvatim za noge i..." U tom trenutku zazvoni telefon, on se javi, posle dva minuta se vraća i pita: "Gde sam stao?", a ostali lovci: "Uhvatiš za noge... i, i?"
    "I, da, uhvatim ja za noge i jеbi, jеbi..."
    Naravoučenije: I ti, zapravo, veruješ tim devojčicama :shock: :shock: :shock:
    Ali, dobro, inače se ne slažem sa tim da su, kao, žene vernije...
    Ipak, mislim da žena ne može da prevari iz čiste požude... Što njenu prevaru čini ređom, ali daleko gorom

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Citat Original postavio Lexa
    Znaš onaj vic (sad ću malo da improvizujem):
    Lovci se hvale i počne jedan:
    "I tako, jurim ja jelena, jurim, i taman ga stignem, nanišanim, on me uoči, a ja opalim, on već krenuo, a metak ga tako sastavi... E, i odem ja po njega, stignem, on se izvalio, ja uhvatim za noge i..." U tom trenutku zazvoni telefon, on se javi, posle dva minuta se vraća i pita: "Gde sam stao?", a ostali lovci: "Uhvatiš za noge... i, i?"
    "I, da, uhvatim ja za noge i jеbi, jеbi..."
    Naravoučenije: I ti, zapravo, veruješ tim devojčicama :shock: :shock: :shock:
    Ali, dobro, inače se ne slažem sa tim da su, kao, žene vernije...
    Ipak, mislim da žena ne može da prevari iz čiste požude... Što njenu prevaru čini ređom, ali daleko gorom
    Nije bitno sto VEROVATNO NISU.Bitno je o cemu pricaju.

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Josh jedan Frojd

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.680
    Reputaciona moć
    15788

Ja na primer znam da muskarci silno zele sex kad nemaju devojku...a kad je imaju onda su nekako spokojni mirni pa im i nije bas toliko do sexa...dok je sa zenama drugacije...Mislim da u podsvesti muskarac zeli da mu zena pripada da zna da je njegova...dok zena zeli muskarca *...ali koji nece da joj pobegne i koji nece da se ohladi...
    aj pa tako

SEX.. uticaj dolazi posle njega, automatski

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

Podrazumevano

svi smo bolesni

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Žene (bar ove koje mene okružuju) uglavnom žele: sigurnost i ljubav. Kad prevare, one to čine zato što nemaju jednu od ove dve komponente. Muškarci prevare iz radoznalosti, obesti ili zanimacije.

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.680
    Reputaciona moć
    15788

Podrazumevano

Citat Original postavio antihrista
    svi smo bolesni
    Kakva bolest, zene :shock: Sta Vam je
    Cisto zdravlje,

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

Podrazumevano

lol

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Žene (bar ove koje mene okružuju) uglavnom žele: sigurnost i ljubav. Kad prevare, one to čine zato što nemaju jednu od ove dve komponente. Muškarci prevare iz radoznalosti, obesti ili zanimacije.
    Tacno tako....i bas zato se i sa Lexom ovde slazem u tome da je zenska -prevara- mnogo gora....jer kada naidje na ljubav i sigurnost...ozbiljnije su posledice -prevare-...
    I, ne slazem se sa stavom da je kasnije u vezi muskarcu manje stalo do sexa i da mu je sve jedno....a zena trazi -uglavnom- dobrog yebaca...
    Cak mislim obrnuto.....zena ima hiljadu problema...trudnoca , dete, kuvanje, ciscenje.....i tada joj je bas ta paznja, ljubav i sigurnost najvaznija.....a muskarac stalno trazi i ocekuje azdaju u krevetu.....i (kao sto sam rekla u prethodnom topicu) mnogo puta vise i pomisli i pozeli sex...na zalost.....(nemam ni ja ni druge nista protiv sexa.....ali vi ga brale preterujete...pogledaj vam samo pitanja....pa ima jos mnogo stvari koje zeni trebaju.....)

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Jao, efendija; a muškarci ne pričaju
    Mislim, bar što se toga tiče, muškarci su mnogo veće alapače... Žena i kad prevari - ne ide okolo pa se hvali na sva usta...

I slažem se da žene ređe, ali opasnije varaju... Žene više varaju na nekom mentalnom nivou, a muškarci na fizičkom... Bar u većini slučajeva...

A šta žene žele? Misliš da se to može tako napisati, pa kao naučiti i pružićeš ženi to što želi?
    Npr. žele da se osećaju voljenima, zaštićenima i željenima... Ne samo da to znaju; nego da to osete.
    Jeste, žele muškarca yebača, ali koji neće pobeći... To je malo mač sa dve oštrice - ako je baš takav neki donžuan kao što si rekao, nikada žena neće biti stopostotno sigurna pored njega...Da li to ženu čini nezrelijom, ili hrabrijom
    Mada, ima i muškaraca koji nisu zadovoljni samo tim osećajem da 'poseduju' ženu; da znaju da je njegova :? Evo, pogledaj temu od Q&Q... Voli čovek kučke; baš voli te za koje nikad nije siguran mu pripadaju...
    Tako da ne verujem da se ovde može pričati baš generalno šta je muškarcima potrebno, a šta žene žele.
    I da li to što (recimo - većina) muškaraca želi 'sigurnu' ženu, da li ih to čini kukavicama, ili pametnijima

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mnogo pogresnih postavki, generalizacija i predrasuda... Ne da mi se sada, mozda kasnije napisem nesto...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Mnogo pogresnih postavki, generalizacija i predrasuda... Ne da mi se sada, mozda kasnije napisem nesto...
    ko bi drugi pametovao osim tebe?

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nda, za razliku od tebe, to mi nije strano...

Vragolasta Amfibija
    Guest

aj pa tako
    efendija,mislim da si idealan odgovor dao na jednom topicu ali ne secam se sada na zalost na kom kad si naveo zasto zene varaju muskarce.i sad se secam tog posta i znas...imam primedbu...ne bi ga zena prevarila samo zato sto je lose yebana... ako je on ok tip,ako joj ispunjava zelje i cini je srecnom.ali ako je kreten a pritom je lose yebe... ...rogonja !

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano .........

trenutna inspiracija a?.........pa evo je i moja.............ispod kog bre kamena vi ljudi zhivite?

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano

svaki kamen u mom mulju je moj dom

Aktivan član dugi777jezik (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ZZene zzele ukus jezika moga kao zzele od marele...

Slične teme

1. Sta zene zele????
    Autor Partyholic u forumu Romantika
    Odgovora: 306
    Poslednja poruka: 18.03.2014., 16:20
  2. Šta žene žele?
    Autor BettyBlue u forumu Žene
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 06.06.2013., 03:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor