ODUMIRANJE MOZDANIH CELIJA
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: ODUMIRANJE MOZDANIH CELIJA

Podrazumevano ODUMIRANJE MOZDANIH CELIJA

Postovani
    ako iko zna nesto o bolesti Odumiranje mozdanih celija i da li je ikako moguce da se bilo gde to leci il barem zaustavi taj proces u mozgu da mi te neophodne informacije posalje na mail marijanazemun@yahoo.com.U pitanju je jedna divna mlada devojka koja vec nekoliko godina boluje od ove opake bolesti i lekari u Nemackoj nisu bili optimisti.Da li se u nekoj zemlji leci ili barem zaustavlja proces odumiranja mozdanih celija?Hvala svima unapred na bilo kakvoj pomoci,tj.informaciji. Pozdrav Marijana

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Marijana, pozdrav.

Odumiranje mozdanih celija mi zaista ne znaci nista. O kojoj se konkretno bolesti radi? MOzdane celije mogu 'odumirati' iz hiljadu i jednog razlicitog razloga: od upotrebe alkohola i droge do teskih neuroloskih sindroma poput multiple skleroze ili razlicitih demencija (Alzhaimera, PIckove demencije) razlictih organskih poremecaja mozga (tumora, infarkta) itd. Dakle, odumiranje mozdanih celija kao bolest ne postoji, ne znam sta je dijagnostikovano toj osobi koja ima problem niti o cemu se radi. Ako imate neku dijagnozu ili nalaz ili nesto blize o samoj bolesti, bilo bi od pomoci. Ovako stvarno ne znam sta da Vam kazem.
    Pozz.

Podrazumevano

Hvala na javljanju
    ja zaista ne znam koja je dijagnoza te devojke koja sada ima 23 godine a pocelo je sve kada je imala 14 godina i pocela da gubi ravnotezu.Sada lose hoda,gega se,ne govori razumno,cesto ima napade placa...Njena majka ne zeli da prica o bolesti njene cerke i prosto ne prihvata to sto su joj u inostranstvu rekli da nema leka i da je tuzan kraj neizbezan i otprilike su rekli da ce ziveti nekoliko godina i toliko je otprilike proslo od njihove dijagnoze.Bolesna devojka se nije drogirala,nije pila i bila je dete kada je to pocelo,bila je jedno divno dobro i lepo dete i sada je lepa i tuzna devojka koja slabi,tesko hoda,neartikulisano i nepovezano cesto prica a tako i pokrete pravi rukama...da li mi na osnovu ovoga mozete bilo sta reci?Ima li nade za nju?Hvala unapred
    Pozdrav Marijana

Podrazumevano

Citat Original postavio marijanazemun
    Hvala na javljanju
    ja zaista ne znam koja je dijagnoza te devojke koja sada ima 23 godine a pocelo je sve kada je imala 14 godina i pocela da gubi ravnotezu.Sada lose hoda,gega se,ne govori razumno,cesto ima napade placa...Njena majka ne zeli da prica o bolesti njene cerke i prosto ne prihvata to sto su joj u inostranstvu rekli da nema leka i da je tuzan kraj neizbezan i otprilike su rekli da ce ziveti nekoliko godina i toliko je otprilike proslo od njihove dijagnoze.Bolesna devojka se nije drogirala,nije pila i bila je dete kada je to pocelo,bila je jedno divno dobro i lepo dete i sada je lepa i tuzna devojka koja slabi,tesko hoda,neartikulisano i nepovezano cesto prica a tako i pokrete pravi rukama...da li mi na osnovu ovoga mozete bilo sta reci?Ima li nade za nju?Hvala unapred
    Pozdrav Marijana
    Hvala na javljanju
    Pozdrav Marijana

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Pravo da Vam kazem, na osnovu ovoga sto ste napisali zaista ne znam o kom neuroloskom sindromu se radi....moze se raditi o citavom nizu najrazlicitijih stecenih ili urodjenih poremecaja, meni po opisu lici na nesto autoimunog porekla pogotovu ako su rekli da se radi o neizlecivom i progresivnom oboljenju sa fatalnim ishodom. Moze biti i neki oblik multiple skleroze, mada je bila zaista mlada kada se bolest pocela ispoljavati sto me odvraca od mogucnosti ove bolesti..... Zaista ne znam sta da Vam kazem. Zao mi je...

Slične teme

1. donatorstvo jajnih ćelija
    Autor maša u forumu Žene
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 20.05.2010., 18:39
  2. Jajna celija..
    Autor Dragantaur u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 20.04.2008., 04:24
  3. ODUMIRANJE FORUMA ZA LJIS?
    Autor Kuckandra u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 37