Da li se preko neta moze naci pravi partner/ka

codemaker:
Zanimljivo da ljudi uopste ne prate teme. Svako malo pa se neka tema ponovi, kad nekome padne na pamet. Pogotovo kod "mladjih" (uslovno receno) clanova. Jednostavno bez da se malo prosetaju po forumu, zapocnu temu koja je bila recimo na prethodnoj strani, nema veze, vazno da su oni "smislili"...
DA ali takodje ima i onih koji ne rade nista osim sto "setaju" po forumu, pa mi vade tamo neke teme od pre 100 godina! :roll:
Desavalo mi se da po 3-4 puta dajem isti odgovor na odredjeni topic! :roll:
 
VisionOfDisorder:
mikajo:
Ja kad bi pricao sve ono sto lupam po ovom forumu
strpali bi me u ludnicu posle tri dana...tako da je ovo supeeer! A u gradu sam fin ko bubica

U tome je razlika. Ne gledaju svi tako infantilno na internet. Ali dobro. Knock yourself out. Posle se pitash zashto te ljudi ovde ne gotive.

Vision, tacno ono sto sam hteo da kazem, rekao je "bubica"! Prosto se utrkuju ko ce postaviti gluplju temu, bezvezniju, a cisto da kazu ono sto u stvarnom zivotu ne smeju, da ih ne proglase budalama. Lako je biti anonimna budala, to je razlog sto se takvi pootovi sve cesce srecu ovde.
Pa jos kad "bubice" nemaju inspiraciju, jednostavno "prepisu" naslov teme i postave je kao novu....
Sve vise me mrzi da zalazim na Krstaricu, jer srecem gomilu kretenski postova, pa ispada samo gubljenje vremena. Izgleda da se "chat" sistem prenosi na forum.

Nekad je ovde sve vrcalo od duhovitih ljudi i postova, milina barem citati sjajne dosetke i "carke", sad se svelo na to da neko postavi post tipa "Kako vam stoji dype na WC solji?" i misli da je uradio epohalno delo...
Nekad bilo, sad se pomninjalo...
 
:lol: Taman sam se iznenadila sto ovi "vidjeniji" ljudi toliko svracaju na ovu temu, pa da vidim u cemu je stos, kad ono sve je u redu :lol:
Slazem se, milion puta ponovljena tema, mada..noviji clanovi cesto ne znaju o cemu se pisalo, a onaj pretrazivac ne funkcionise bas uvijek bajno :roll:
Juce sam trazila jednu temu kojoj znam ime i koja postoji, i nije je izbacilo, pa sam morala da listam...
 
codemaker:
VisionOfDisorder:
mikajo:
Ja kad bi pricao sve ono sto lupam po ovom forumu
strpali bi me u ludnicu posle tri dana...tako da je ovo supeeer! A u gradu sam fin ko bubica

U tome je razlika. Ne gledaju svi tako infantilno na internet. Ali dobro. Knock yourself out. Posle se pitash zashto te ljudi ovde ne gotive.

Vision, tacno ono sto sam hteo da kazem, rekao je "bubica"! Prosto se utrkuju ko ce postaviti gluplju temu, bezvezniju, a cisto da kazu ono sto u stvarnom zivotu ne smeju, da ih ne proglase budalama. Lako je biti anonimna budala, to je razlog sto se takvi pootovi sve cesce srecu ovde.
Pa jos kad "bubice" nemaju inspiraciju, jednostavno "prepisu" naslov teme i postave je kao novu....
Sve vise me mrzi da zalazim na Krstaricu, jer srecem gomilu kretenski postova, pa ispada samo gubljenje vremena. Izgleda da se "chat" sistem prenosi na forum.

Nekad je ovde sve vrcalo od duhovitih ljudi i postova, milina barem citati sjajne dosetke i "carke", sad se svelo na to da neko postavi post tipa "Kako vam stoji dype na WC solji?" i misli da je uradio epohalno delo...
Nekad bilo, sad se pomninjalo...

Yebi ga, 'net se tek radja kod nas... a kakva smo nacija (uvek se izgleda to mora spomenuti), nije za chudjenje shto sa porastom klijenata forum izgleda ovako. Grubo ocenjujem da jedva 10-20% ima neke predstave o internet kulturi. Blago recheno, ljudi nisu ni ovako neshto osveshceni, tako da im je dovoljno dati mali otvor da se skroz oslobode. Tematika ovde se prosto gleda kao slivnik, ventil. Nekoherentno blebetanje kojim se ispunjava prazan prostor u njihovim vec zeshce shupljim zivotima. Na zalost stvarno je tako.
Ideja diktature mi se ipak ne svidja, to nikad nije pokazalo neke rezultate. Obichno bi na svakom forumu rezultovalo u rapidnom smanjenju chlanova i propratnim "disovanjem" neobaveshtih pridoshlica. Za otvorenost sam... Shteta shto je sada ovako. Veru u ljude nikad nisam imao... ali primetim da se ponekad provuche poneki biser ovde. Eto... koliko zbog toga vredi prebivati.
Mada, ako se ovo pretvori u krstaricin chat... chekaju nas grozna vremena. Ako se secash, chat je stvarno bio odlichan na pochetku. Sada je stecishte (glupe) dece, 'komana, reklamatora i rasista. Ima vec neko vreme kako sam primetio da se forum pretvara u neku vrstu nekoherentog sporog chat-a.
Ne dao Zevs.


p/s Vredno je primetiti da se na forumima u drugim zemljama klinci ponashaju zaista mnogo ozbiljnije. Skoro da mogu da budu tate ovim.
 
e sad kako
ako mozes da upoznas nekoga u busu, na plazi, u prodavnici, i gde vec sve , sto ne bi i ovde. tim pre sto ovde mozes pre da vidis kakav je neko unutra, pa da napravis lep sistem eliminacije.ostale varijante idu uvek na vizuelno dopadanje pre svega.e danas sam nesto misleno i verbalno blokirana.lol.moram da odgovaram na sto vise tema da se razradim hahahhahaha
 
antihrista:
e sad kako
ako mozes da upoznas nekoga u busu, na plazi, u prodavnici, i gde vec sve , sto ne bi i ovde. tim pre sto ovde mozes pre da vidis kakav je neko unutra, pa da napravis lep sistem eliminacije.ostale varijante idu uvek na vizuelno dopadanje pre svega.e danas sam nesto misleno i verbalno blokirana.lol.moram da odgovaram na sto vise tema da se razradim hahahhahaha
Sve to stoji, ali paz ovako, zamisli da ti se fizicki ne svidi...Oces da mi kazes da bi bio sa njom?
 

Back
Top