Euro Truck Simulator II

Dovoljno mi je sto sanjam kamion hahaha:D

Evo jos koje slicice :D Ima Skanija zvuk ko motorka,samo reze :D

ets2_00096.jpg


ets2_00097.jpg


ets2_00097.jpg


Odmerili smo snage na semaforu :D U pocetku sam poveo al me posle obisao :D

ets2_00099.jpg


ets2_00100.jpg
 

Prilozi

  • ets2_00098.jpg
    ets2_00098.jpg
    51,1 KB · Pregleda: 7
Nisam igrao 100 godina :D Pa kad sam novi update instalirao obrise mi se moj profil....sad cu ja to malo dok imam vremena da se igram :D mada posle voznje u RL dosadi simulacija :D

Ma i ja sam ih prašio u rl, sada samo ćeram male kombije, ako je za vajdu dosta je mada me ova simulacija podseti na kamione i vožnju i dodjemi da u rl poćeram kamion.
Lepe slike.
 
Vucem ono sto najbolje plate :D
Znači one opasne hemikalije i slične stvari. Ja stavim da mi spisak poređaju po tome koliko se plaća po kilometru. I uvek među prvima budu te opasne i/ili zapaljive materije. Kraća ruta a više para. Ili da vozim s jednog kraja kontinenta na drugi, ali to traje i traje, izgubi čovek strpljenje. :D

Inače, koliko sam razumeo čitajući o igri, ne može da se desi da ti se zapaljive materije zapale ili da one eksplozivne eksplodiraju... jedino što je šteta veća ako ih očukaš pa ti se više odbije od honorara.
 
Meni obicno vangabaritne budu medju najplacenijima pa onda ide to pod ADR-om...:D volim da vucem hladnjace i cerade kad stanem malo na noge a ovako na pocetku bijem te skuplje ture dok ne kupim 10ak kamiona pa 1 po 1 sredjujem i tako :D

Ne mogu da se zapale,eksplodiraju i slicno....bilo bi super kada bi mogli da naprave u nekoj od sledecih verzija igre da se vide ostecenja na kamionu i prikolici..ogrebotine,ulubljenja i slicno...nisam programer i strucnjak pa mozda lupam al ne znam koliko je zahtevno ovo sto sam napisao...ali bi to dalo onako upecatljiv detalj celokupnoj igri....:)
 
Braćo, imate li i vi problema sa FPS ovih dana? Meni pada sa 60 na 25-30 i igra je postala prilično laggy. Zbog ovoga sam već imao par sudara. Igram već preko 100 sati i nikad nisam imao nikakvih problema do prije par dana.

Win 7 64-bit
2048MB ATI AMD Radeon R9 270X
8,00GB Single-Channel DDR3
AMD FX-8320
 
Braćo, imate li i vi problema sa FPS ovih dana? Meni pada sa 60 na 25-30 i igra je postala prilično laggy. Zbog ovoga sam već imao par sudara. Igram već preko 100 sati i nikad nisam imao nikakvih problema do prije par dana.

Win 7 64-bit
2048MB ATI AMD Radeon R9 270X
8,00GB Single-Channel DDR3
AMD FX-8320

Kako teraš igru probaj da isključiš OpenGl, ako je skaling 400 smanji na 200. Daj neke parametre kako je podešena grafika?
 
Nova verzija igre izašla. Novi apdejt je dostupana na Steam. Ima dosta izmena, dodali su i govornu navigaciju, nažalost na Srpskom nema ali ja sam napravio mod koji je eksperimentalna verzija, navigacija na Srpskom.

MAP

VEHICLES
  • Purchased container trailers
  • Purchased logging trailers
  • Browse purchased trailers & accessories
  • Double trailers in Germany and Netherlands
  • Krone Boxliner for 40ft or 2x20ft containers (Krone DLC)
  • Purchased Schwarzmüller reefer, curtain and log trailers; also traffic (Schwarzmüller DLC)
  • Adjust purchased trailers without service visit (extendable trailer, sliding tandem)
  • Copy truck/trailer configuration across fleet
  • Wiper settings improved

FEATURES
  • GPS Voice navigation
  • Use your own purchased trailers in External Contracts (WoTR)
  • Online garage purchase
  • Emergency refuelling service
  • Input improvements (Steam controller support, Tobii eye tracker support, controller hotplug support, better FF on Linux)
  • Razer Chroma support (RGB)
  • New options: truck stability, truck suspension, cabin suspension, dual localization of names in map
  • Faster job generation for hired drivers
  • Lots of new drivers to hire
  • Experimental DX11 support

MOD
  • Curve item (new editor item)
  • Walker/mover item improvement
  • Multiple LODs for models
  • Modded trucks support (in-game function)
  • Traffic data improvement
  • Vehicle data improvement (COG, wipers, transmission names, bracers sound)
  • Randomized cargo model (eg. container color)
 

Back
Top