Euro Truck Simulator II

Verzija 1.25 igre Euro Truck Simulator 2.

fSbhCti.jpg


zPpJRaY.jpg


SFXozMS.jpg


efehsPW.jpg


:)
 
Izbacili su American Truck Simulator prosle godine, imaju modova za 5 igre tako da nece nista u skorije vreme..

Realno engine samo mogu da promene ali time ode baza igraca zbog zahtevnosti.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Нешто сам се био мучио с овом игром и са шифром за покретање, нанело ми је неке проблеме, па сам дигао руке. Онда сам после неког времена нашао једну исправну верзију за скидање (хвала ти, FitGirl!) и сад се опет шоферира.

Видим да су додали и скандинавске земље, Мађарску, као и још доста градова у Француској. Како су кренули, можда ће да прошире мапу на целу Европу. Још увек недостају Шпанија, Португалија, као и Балкан и источна Европа.

Такође, убацили су још доста језика, између осталог и српски, и то латиницу и ћирилицу, што је супер.

Све у свему, заиста фина игра, тј. симулатор, који опушта и смирује живце. Има дужих периода када не играм ETS, али му се увек поново вратим.
 
Што се тиче излсака Euro Truck Simulator 3 мислим да неће доћи у скорије време. Додају се нови длц-ви. У скорије време треба да изађе нови длц Bella Italia. Треба да изађу и нове Сканије Р и С верзије Scania S and R Truck. Код Американ Труцк Симулатор је у најави длц New Mexico.

01.jpg
02.jpg

eut2_hq_5903356b.jpg
eut2_hq_5903363e.jpg

001_wip.jpg


За више информација посетите њихов блог.

oJQFBPn.jpg


kFpX1XP.jpg


dB1fHuO.jpg


WZsK5ud.jpg


b83ELnJ.jpg


5OIIHRb.jpg


cr2lU3K.jpg


0g5IojW.jpg


https://imgur.com/a/ENXwQ
 
Што се тиче излсака Euro Truck Simulator 3 мислим да неће доћи у скорије време.
I ne mora. Kao što rekoh, nek oni prvo kompletiraju mapu Evrope; fale im još samo Pirinejsko poluostrvo, Balkan i istočna Evropa.

Što se tiče kamiona, ja sam tri godine (u realnom vremenu; u igri, naravno, mnogo kraće) vozio MAN-a, a onda sam, popevši se na 25. nivo, pazario Scania Streamline Topline. Dosta jak motor od preko 700 konja i rezervoar koji može da primi 1.400 litara goriva. Nema zime.
 
Ја са овом игром/симулацијом се дружим још од изласка. Поседујем два диска игре сва три длц-а Going East!, Scandinavia i Vive La France! Имам ту још длц-ва као на пример Heavy Cargo Pack, Cabin Accessories, DAF Tuning Pack и још други. Мени је игра опуштајућа пустим радио или направим плејлисту песама и уживам у вожњи. Од камиона само Волво, мада возим и друге и имам их у гаражи, али Волво је Волво 750 коња и вози Мишко. Ако неко поседује од вас налог на Стеам може да ме дода за пријатеља наравно ако жели Steam.
:)
 
Ja dugo nisam igrao ETS2, uzeo bih malo, ali imam dosta obaveza :)

Uh kad sam video pre neko vece na youtube live streaming nekog lika... 3 velika monitora, volan, sediste, i ne znam sta sve...
Ne znam koliko je para pukao za ono
 

Back
Top