Za sve: Sve što želite, a niste rekli...

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Ne znam da li vama treba ovakva tema, ali meni je neophodna... Sve ono sto niste rekli, priznali nekoj osobi..Sto niste uspjeli da joj kazete, a kasnije niste imali priliku...Izvinjenje, molba, priznanje...Vjerujem i da je mnogo onih koji ne mogu da kazu nesto direktno, lakse je ovako...Voljela bih da se ova tema ne unisti neumjesnim upadima onih koji nemaju druga posla nego da ismijavaju tudje emocije.
Dakle, svako ko ima nesto da kaze nekome, a ne moze, iz razlicitih razloga, neka napise ovdje.
Mozda taj neko nikad nece procitati. Mozda i hoce(ja jos vjerujem u cuda :wink: ). A mozda ce se neko pronaci u njoj pa cete i pomoci nekome da se osjeca bolje.
 
LUDICA:
Ne znam da li vama treba ovakva tema, ali meni je neophodna... Sve ono sto niste rekli, priznali nekoj osobi..Sto niste uspjeli da joj kazete, a kasnije niste imali priliku...Izvinjenje, molba, priznanje...Vjerujem i da je mnogo onih koji ne mogu da kazu nesto direktno, lakse je ovako...Voljela bih da se ova tema ne unisti neumjesnim upadima onih koji nemaju druga posla nego da ismijavaju tudje emocije.
Dakle, svako ko ima nesto da kaze nekome, a ne moze, iz razlicitih razloga, neka napise ovdje.
Mozda taj neko nikad nece procitati. Mozda i hoce(ja jos vjerujem u cuda :wink: ). A mozda ce se neko pronaci u njoj pa cete i pomoci nekome da se osjeca bolje.
A može li poziv? Na 'zezanje'! :) Svakome je lepše kad se slatko nasmeje, malo posle se oseća bolje. To ostalo, što imamo da kažemo, pomaže jedino da kažemo onima kojih se to i tiče. :?
 
zainteresovana:
LUDICA:
Ne znam da li vama treba ovakva tema, ali meni je neophodna... Sve ono sto niste rekli, priznali nekoj osobi..Sto niste uspjeli da joj kazete, a kasnije niste imali priliku...Izvinjenje, molba, priznanje...Vjerujem i da je mnogo onih koji ne mogu da kazu nesto direktno, lakse je ovako...Voljela bih da se ova tema ne unisti neumjesnim upadima onih koji nemaju druga posla nego da ismijavaju tudje emocije.
Dakle, svako ko ima nesto da kaze nekome, a ne moze, iz razlicitih razloga, neka napise ovdje.
Mozda taj neko nikad nece procitati. Mozda i hoce(ja jos vjerujem u cuda :wink: ). A mozda ce se neko pronaci u njoj pa cete i pomoci nekome da se osjeca bolje.
A može li poziv? Na 'zezanje'! :) Svakome je lepše kad se slatko nasmeje, malo posle se oseća bolje. To ostalo, što imamo da kažemo, pomaže jedino da kažemo onima kojih se to i tiče. :?
Naravno da je ljepse kad se nasmijemo, ali mnogi ljudi mogu da se pronadju u tudjim situacijama, necija tudja ispovjest moze da nam pomogne da shvatimo neke stvari vezane za nas. Kao sto rekoh, nekome ce trebati ova tema, nekom ne. Ima mnogo tema na kojima se mozemo slatko nasmijatiti i zezati. Moze to i na ovoj, ne kazem. Jedino sto nije prihvatljivo je ismijavanje nekog drugog.
Ne bih postavljala ovakvo nesto, da nisam inspirisana svojom zeljom da nekome nesto kazem. Ali znam da to sad ne bi zvucalo onako kako zelim. Zato cekam neki povoljniji trenutak, kad ce rijeci jednostavno teci iz mene. Dosta puta sam dosla na forum u zelji da olaksam dusu na taj nacin, ali nisam pronasla temu za to. To je njena svrha. Eto toliko. :roll:
 
@V., z-hrn, secc

Zashto bash od toliko osoba... troje sa kojima sa imao imao najvishe dodirnih tachaka...

@z-hrn

razumeo si moj samo-prezir, jer si ga i sam posedovao.
nisi morao da mi uzmesh devojku koju sam najvishe voleo iza ledja, pritom i da je ogovarash.
potom si od mene trazio usluge i smejao mi se iza ledja. a znao sam.

@secc

kontao si svet oko sebe na slichan nachin.
kroz mnoge stvari smo proshli zajedno, a ti tako...
mogu da kazem da sam bio iskren u nastojanju da odrzim prijateljstvo. izgleda da sam samo ja video "prijateljstvo" u celoj prichi.

@V.

ti si postala otudjena. i ne dozivljavam te vishe isto. zar to nije strashno?
Tog sedmog januara si me slomila. Mislio sam da se nikad vishe necu dici. medjutim zivot ima svoj nachin... toliko mi je zao zato shto vishe nishta ne osecam prema tebi.

@Ske

Opasne si mi lazi nabacio. Ja ti muvao devojku? Ja je truo heroinom? Zashto mislish da ona sama to nije htela? Ovo je chak i zabavno.

-------

Na neki nachin, prijalo je reci ovo.
 
znam da krijes testere da bi ih posle uzela za sebe,glupaco.i kad se prica o tebi onda ne mora niko da radi,ti si najvaznija.glupa kozo.bas me boli doope sta kaze tvoj serge
a ti druga imas odvratnu frizuru.sad si ok tako da nemam sta drugo da ti kazem.
a ti mala se varas ako mislis da sam zaboravila,hehe.
a ti drugi,ti si odvratan i sve vise mi se gadis.
a ti trudnjaco si lenjivica bezobzirna prema svom okruzenju,i ti mi se gadis
eto izduvala sam se
 
Samo me jedna stvar muči i često je se setim.
I dalje ne znam da li sam trebao da odem 30.oktobra 1995. godine ili ne.
Nažalost, nikada neću saznati.
I to mi je već dovoljno.
Da li ona posmisli na mene?
Život mi već odavno ide drugim kolosekom i mnogi bi poželeli da su na mom mestu, ali bilo bi nepravedno da je sve idealno i da nema za čime da žalim.
Mora nešto u starosti da me podseća kako sam u mladosti bio glup.
7.gif
 
Ne znam da li cu te vise ikada u zivotu videti i ne znam ni da li to i zelim. Ali, bilo mi je bas tesko kada sam saznala koliko si ozbiljno bolestan. Znam da ne zelis sazaljenje, a meni je tako zao... Bio je to sok za mene, posebno sto sam mislila da je tvoj zivot sjajan, turneje od grada do grada, od zemlje do zemlje... Cak sam ti i zavidela i divila ti se u isto vreme. Treba covek da bude zadovoljan onim sto ima. Ja imam divnog decka i imam ljubav kakvu retko ko ima, volim ga najvise na svetu. Zato nisam mogla da te poljubim onda kada si odlazio iz BG. Ne bi bilo fer ni prema kome, a ja sam zelela njega, ne tebe. Znam da ovo nikada neces procitati, a i da procitas - ne bi razumeo ni rec, verujem da si pozaboravljao sve srpske reci koje si bio naucio. Ali bih volela nekako da ti kazem da sam uz tebe, da ti pomognem da prebrodis tako tesko iskusenje, da sacuvas svoj optimizam, svoj osmeh, da se boris... Hey J, samo zelim da ozdravis i budes srecan, ne moras nikad vise da se javis, samo ozdravi, molim te...
 
Shinoda:
Lanfear:
Shinoda:
Ja imam da kazem nekome nesto sa Foruma, al' se stidim! :oops:
pa reci, shta ima veze :P :wink: !
pa ne moguuuu... stidim seee... :oops: :oops: :oops:

Ma daj...shta god da je reci...osim toga za to sluzi ova tema :P Nego, ako ti ne bi da ta osoba to prochita, onda nemoj reci kome je to upuceno :wink:
 
VisionOfDisorder:
@V., z-hrn, secc

Zashto bash od toliko osoba... troje sa kojima sa imao imao najvishe dodirnih tachaka...

@z-hrn

razumeo si moj samo-prezir, jer si ga i sam posedovao.
nisi morao da mi uzmesh devojku koju sam najvishe voleo iza ledja, pritom i da je ogovarash.
potom si od mene trazio usluge i smejao mi se iza ledja. a znao sam.

@secc

kontao si svet oko sebe na slichan nachin.
kroz mnoge stvari smo proshli zajedno, a ti tako...
mogu da kazem da sam bio iskren u nastojanju da odrzim prijateljstvo. izgleda da sam samo ja video "prijateljstvo" u celoj prichi.

@V.

ti si postala otudjena. i ne dozivljavam te vishe isto. zar to nije strashno?
Tog sedmog januara si me slomila. Mislio sam da se nikad vishe necu dici. medjutim zivot ima svoj nachin... toliko mi je zao zato shto vishe nishta ne osecam prema tebi.

@Ske

Opasne si mi lazi nabacio. Ja ti muvao devojku? Ja je truo heroinom? Zashto mislish da ona sama to nije htela? Ovo je chak i zabavno.

-------

Na neki nachin, prijalo je reci ovo.
meni ovo izgleda da tebe nije zeznuo samo ko nije hteo
promeni nik u kalimero! o tuzni svete o zla sudbino!
 

Back
Top