Neuspesna instalacija windows xp-a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tebi se desilo izgleda da je instalacija iskopirala fajlove koji su joj potrebni za samo pokretanje, medju koje ,koliko sam ja skontao, spadaju i boot fajlovi!
Nazalost, i ja sam imao isti problem, jer sam namerno prekinuo instalaciju pre nego sto je glavni deo i poceo, ali ostali su ti fajlovi! Pokusao sam da ih nadjem koji su, da prepravim boot.ini, ali sam shvatio da nije samo do njega, vec tu ima i nesto vise!
I na kraju sam morao jovo-nanovo instalaciju do kraja!
Ako neko zna koji su to fajlovi, (ako je SAMO TO u pitanju!!!), da ti kaze, mozda da pokusas da ih sklonis,ali,nisam siguran koliko je to jednostavno!
Zao mi je sto ne mogu vise da ti pomognem!
Pozdrav!
 
Ako ti je Millennium ispravan, onda otvori boot.ini (pre toga skini tag READ ONLY), postavi za default=C:\ i timeout=0 i resio si problem vecim delom. Obrisi liniju koja u sebi ima "Microsoft Windows XP Professional". Mozes da ostavis sve fajlove u root-u, sem pagefile.sys i hiberfil.sys koje mozes izbrisati. Izbrisi i privremene foldere instalacije (ako postoje) i obicno su na vrhu stabla ($NT....)

Posle ovog zahvata masina ce ti raditi bez problema. Istina je da ce NT boot loader da ti ucitava ME, ali to ne menja nista u radu niti smeta. Sad slobodno mozes ponovo pokrenuti instalaciju XP-a ukoliko zelis.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top