!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
9.881
Kafić! Kad ima kafana znak pitanja, može kafić znak uzvika. :P
Gledam mesecima, s vremena na vreme i uđem u Kafanu Svaštara... :roll: Ali, druga neka atmosfera.
Može i kafić Svaštara, može i Uzdravlje! :wink:
Alo, alo, ima li vas? :D
'Ladna Cola, a oni što pušu nek dođu posle 23. :wink:
 
nikad nisam kapirao ovakve teme, mislim cemu sluzi, odoste ljudi previse u virtual, ja ne razdvajam bas toliko virtual od real...


ebiga sad ste me napravili zazubice, odoh ja da kupim jednu real cocu :arrow:

C-Ya
 
loop:
nikad nisam kapirao ovakve teme, mislim cemu sluzi, odoste ljudi previse u virtual, ja ne razdvajam bas toliko virtual od real...


ebiga sad ste me napravili zazubice, odoh ja da kupim jednu real cocu :arrow:

C-Ya

Kupi i limun..vidiš da nemamo ovde.
:lol:
 
loop:
nikad nisam kapirao ovakve teme, mislim cemu sluzi, odoste ljudi previse u virtual, ja ne razdvajam bas toliko virtual od real...


ebiga sad ste me napravili zazubice, odoh ja da kupim jednu real cocu :arrow:

C-Ya
Pa u tome je poenta, da ne piješ Cocu ' na prazno'. :wink: Već i kod kuće, a u društvu. :P
 
gurbet:
ce se zamandali ovi kafic ki sto gi vidim
AAAaaaaaa!!! Ti si Dinkićev špijun!
...
Uh!
...
:oops: Ma ne priča se ovde, dragi, cenjeni, obrazovani kolega, protiv Vlade, naprotiv, nismo mi iz Parlamenta...
Može jedan skivić, slaže Vam se uz kravatu, a mnogo mi ličite na onog Dasu iz reklame, znate onog što spašava kuče, (šliht, šliht) imate iste takve mišice, bicepse i tricepse... (valjda će da naiđe Amfibija da mi pomogne sa ovim stručnim, naučnim izrazima :oops: ).
 
Shinoda:
Alo gazdarice/gazda iml' nekog bre!?
Co'ek ovde da umre od zedji!
Shinoda, Shinoda, pa nisam ti ja kriva što ti iscure sva pljuvačka gledajući ove gole stomačiće po ulici! :P Dehidriro čovek načisto. :roll:
Evo tebi jedan jegger, i flašica kisele, i ne talasaj :wink: , vidiš da mi se već uvalila inspekcija, i nezadovoljni gosti. :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top