POP '80-ih

:? ako volish '80, koje umeju ponekad biti prijatne za opushtanje, idi u kst, bile su sad u subotu, a imaju sutra domatje '80, shto ne znam sad da li spada u to shto ti slushash, ali nema veze...
 
Midnight expres:
Bonnie Tyler
Bonnie Raitt
Madonna
Blondie
............
voli li iko ovo sem mene?
To shto si nabrojala zvuchi onako malo ljigavo.....Mnogo je bolja Cyndy Lauper npr..INache jednom sam bio na 80-IM U KST i bilo je brooka puno fensera ali ok bolje da slushaju taj stari pop nego ove nove BACKSTREET GAYS....Mnogo su bolje TEMATSKE VECHERI kao npr. SMITHS, DEPECHE MODE, CURE :roll: .Ko je bio na tim vecherima zna o chemu pricham dodje 20, 30 ljudi koji stvarno vole tu mjuzu i boode super atmosfera.....Inache po meni pop 80-ih i ranih 90-ih se razlikuje od ovog danashnjeg quasy popa(shta je danas uopshte pop?) po tome shto su tada ljudi imali neshto da kazu svojom muzikom i rechima naravno....A ne ko danas samo LETS PARTY and everything s gonna turn out just fine, bljak :wink:
:twisted:
 
meni su 80-te jedan od najlepsih perioda sto se muzike tice..nabolje balade su napravljene tada.zato ih i obozavam..npr richard marx-RIGHT HERE WAITING,lionel richie-HELLO,bangles-ETARNAL FLAME,elton john-CANDLE IN THE WIND,scorpions-STILL LOVING YOU,foreigner-I WANNA KNOW WHAT LOVE IS..ima stvarno divnih pesama..mnogo boljih nego danas.
danas je dovoljno da dobro izgledas da bi snimio plocu.nema kvaliteta nikakvog...cast izuzecima.
 
Znas da Benglsice mrze pesmu Enternal flame? Mrze je jer su morali da je snime zbog ugovora. I mrze Walk like an Egyptian.

Tasmin Archer- Sleeping satellite (8 godina je usavrsavana pre nego sto je pustena u javnost)
Sam Brown- Stop!
Sheena Easton- For your eyes only
Alannah Myles- Black Velvet
Blondie- Call me
 
Midnight expres:
Znas da Benglsice mrze pesmu Enternal flame? Mrze je jer su morali da je snime zbog ugovora. I mrze Walk like an Egyptian.

Tasmin Archer- Sleeping satellite (8 godina je usavrsavana pre nego sto je pustena u javnost)
Sam Brown- Stop!
Sheena Easton- For your eyes only
Alannah Myles- Black Velvet
Blondie- Call me

nisam znala za to..moguce,ali je pesma dobra.a i sad na tvom spisku ima dobrih pesama.. :wink:
 
Moja drugarica ima oko 35.000 pesama (na nekoliko Hard diskova, pa kad se pogubi gde joj je sta...) i uzivo nastupa iz osamdesetih na kompu, pa moramo da znamo skoro sve. Ima i snimak Bonnie Tyler kada peva pesmu Piece of my heart, i snimak Donne Summer kada peva I'm so excited ('70-e)....Ima sve pesme koje ti padnu na pamet.
 
Osamdesete - Daaa!

Blondie pogotovo. Barry White, uh, taj glas, savrsen.

Mislim da je to muzika odlicna za zurke svi to vole, kad im pustis Bonnie M i sl, svi polude... :D
 
Retko ko zna i ko je iz osamdesetih, vec kada om spomenes: "A, ne, ja to ne slusam! Bolje Grand da slusam! A kada malo cupkaju nogama uz Walk like an Egyptian ili Holding out for a hero.... druga prica... :)
 

Back
Top