WEB COST 2005 JE SRPSKA VERZIJA DU METRA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvarno Votexe, ne da si dosadan nego nemam reci! :evil: Zar ne vidis das si nam se svima popeo na qrceve? Ako ti je lepo, ostani na njima jos malo, pa se pokupi vise!

Pa jel' stvarno mislis da si napravio nesto epohalno? Daj bre mici se sa foruma, idi smaraj neki drugi forum! Napisao si se poruka za ceo zivot. Zasto otkrivas toplu vodu bre? Pa to sto ti nudis, odavno postoji u svim mogucim verzijama, kako te samo ne mrzi da se pravis blesav a ljudima i Bogu si dosadio!
Mos' misliti, covek napravio BROWSER (ej, browser je to...") Pa napravio DUMETAR (ej, dumetar je to...) Itd...
Stvarno si dosadan, ajde, znamo da si maher za progamiranje, znamo da umes, ima samo jedan problem - nikom to sto radis ne treba!
Lepo pokupi kanticu i lopaticu pa idi da se igras na nekom drugom pesku, spameru i dosadnjakovicu!

Dajte admini, moderatori, sta god - reagujte vise! Od 5 poruka koje vidim 4 je spamer epohalac!
 
Ne bih da pricam svasta, ali si zaista zreo za BAN...

Pored toga sto nas spamujes koje cime i reklamiras se besplatno, te nas maltretiraš velikim slovima kao da smo mala djeca, te nas već odavno vučeš za nos mislim da je vrijeme da te odgovorni banuju jer pored toga što sve ovo radiš počeo si i da vrijeđaš..

Naravno sve što nas interesuje sigurno ćemo da nađemo putem nekim a nama ništa ne značu posjeta tvom sajtu..

Te s toga, vidi lijepo primjer inspektora, nauči se pisati i ponašati pa će te neko ovde i početi rezonovati ako te eventualno ostave ovde....
 
Draganasmena sta ti je majka ? SPAMER ! AHAHAHA ! Moram da vredjam i ja malo do sada nisam ali cu ocigledno morati ! Vortex tebi su vrata uvek otvorena ka nasem projektu (doduse sad smo malo popunjeni ali u boducnosti te vidim medju nama) ! Samo nemoj vise da spamujes po forumu nego lepo napisi jednu temu i zavrsio si a ne otvoris njih 100 i jos vredjas ! Nismo mi Draganasmena zar ne ?
 
vortex preterujes.
Vec si prekrsio dovoljno pravila da su zasluzio i vise od jednog bana.

I da je bilo ko nasao da pise o tome sta to Opera ima a sta nema nego ti. I jos pored reklame pljujes po programima koji su prihvaceni u svetu i koji su to mesto zasluzili. E svaka ti cast, isti si kao i nekoliko kolega koje sam imao, nista ne valja, samo moje valja.
Koji ce kome djavo godisnji izvestaj o vremenu provedenom na netu. Ionako skoro svako bar dva puta godisnje reinstalira win.
Nauci se pisati. I ako vec hoces nesto da kazes pisi normalnim slovima, ko hoce da procita on ce procitati kako god da je napisano.

I konacno, svi postovi ubuduce bice ti brisani ako nastavis u ovom stilu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top