WEB COST 2005 JE SRPSKA VERZIJA DU METRA
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: WEB COST 2005 JE SRPSKA VERZIJA DU METRA

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Taj rpogram mi se svidjao u prvih mesec dana koriscenja neta (pre nekoliko godina), posle sam presao na Operu (do danasnjeg dana) i bio mi je beskoristan.

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Koliko se ja secam, Dumeter pokazuje trenutnu brzinu protoka (download/upload) i sve je to lepo predstavljeno graficki ili brojacano i ima nekoliko zanimljivih opcija.
    A u Operi u donjem uglu ti je sve to isto ispisano sa istim opcijama koje ima Dumeter.

Zainteresovan član REI (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Mozhesh slobodno da pishesh malim slovima, ovde niko nije cjorav... Btw program je beskoristan, kao da vec ne znam koliko vremena provodim na netu, koliko me to koshta i kolika je prava brzina...

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nemam namjeru nikoga da vrijedjam ali uz svo uvazavanje gospodine VORTEX, DOSADAN SI i to MNOOOOOGO....

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Stvarno Votexe, ne da si dosadan nego nemam reci! Zar ne vidis das si nam se svima popeo na qrceve? Ako ti je lepo, ostani na njima jos malo, pa se pokupi vise!

Pa jel' stvarno mislis da si napravio nesto epohalno? Daj bre mici se sa foruma, idi smaraj neki drugi forum! Napisao si se poruka za ceo zivot. Zasto otkrivas toplu vodu bre? Pa to sto ti nudis, odavno postoji u svim mogucim verzijama, kako te samo ne mrzi da se pravis blesav a ljudima i Bogu si dosadio!
    Mos' misliti, covek napravio BROWSER (ej, browser je to...") Pa napravio DUMETAR (ej, dumetar je to...) Itd...
    Stvarno si dosadan, ajde, znamo da si maher za progamiranje, znamo da umes, ima samo jedan problem - nikom to sto radis ne treba!
    Lepo pokupi kanticu i lopaticu pa idi da se igras na nekom drugom pesku, spameru i dosadnjakovicu!

Dajte admini, moderatori, sta god - reagujte vise! Od 5 poruka koje vidim 4 je spamer epohalac!

Aktivan član Inspector (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Bravo carevi ! To tvoje moze da se vidi i u operi ! Nego vortex batali ti ova tvoja sr*nja pa se lepo prikljuci na neki nas buduci projekat (tema Ljudi moj projekat svi ucestvuju) ! E sad prestani da smaras vise !

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne bih da pricam svasta, ali si zaista zreo za BAN...

Pored toga sto nas spamujes koje cime i reklamiras se besplatno, te nas maltretiraš velikim slovima kao da smo mala djeca, te nas već odavno vučeš za nos mislim da je vrijeme da te odgovorni banuju jer pored toga što sve ovo radiš počeo si i da vrijeđaš..

Naravno sve što nas interesuje sigurno ćemo da nađemo putem nekim a nama ništa ne značu posjeta tvom sajtu..

Te s toga, vidi lijepo primjer inspektora, nauči se pisati i ponašati pa će te neko ovde i početi rezonovati ako te eventualno ostave ovde....

Aktivan član Inspector (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Draganasmena sta ti je majka ? SPAMER ! AHAHAHA ! Moram da vredjam i ja malo do sada nisam ali cu ocigledno morati ! Vortex tebi su vrata uvek otvorena ka nasem projektu (doduse sad smo malo popunjeni ali u boducnosti te vidim medju nama) ! Samo nemoj vise da spamujes po forumu nego lepo napisi jednu temu i zavrsio si a ne otvoris njih 100 i jos vredjas ! Nismo mi Draganasmena zar ne ?

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

vortex preterujes.
    Vec si prekrsio dovoljno pravila da su zasluzio i vise od jednog bana.

I da je bilo ko nasao da pise o tome sta to Opera ima a sta nema nego ti. I jos pored reklame pljujes po programima koji su prihvaceni u svetu i koji su to mesto zasluzili. E svaka ti cast, isti si kao i nekoliko kolega koje sam imao, nista ne valja, samo moje valja.
    Koji ce kome djavo godisnji izvestaj o vremenu provedenom na netu. Ionako skoro svako bar dva puta godisnje reinstalira win.
    Nauci se pisati. I ako vec hoces nesto da kazes pisi normalnim slovima, ko hoce da procita on ce procitati kako god da je napisano.

I konacno, svi postovi ubuduce bice ti brisani ako nastavis u ovom stilu.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ne ubuduce nego odmah...

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio Agent Orange
    Ne ubuduce nego odmah...
    Dobro, moze i odmah, ja se ne bunim.

Slične teme

1. TO SERVE AND PROTECT (srpska verzija)
    Autor bill kill u forumu Politika
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 21.03.2009., 22:54
  2. National Geographic- Srpska verzija
    Autor Zoki1981 u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.04.2008., 22:45
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.07.2005., 11:00
  4. www.jelenadokic-tenis.tk NOVA VERZIJA 2005.GODINE!
    Autor MilanDokic u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.08.2004., 13:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •