KAKO DA DOCEKAMO NATO TRUPE
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 229

Tema: KAKO DA DOCEKAMO NATO TRUPE

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano KAKO DA DOCEKAMO NATO TRUPE

S obzirom da nam je sve izvesnije drustvo nasih saveznika iz sveta, raspalite sa idejama...
    Ali molim vas bez nasilja jer mi smo fin svet a i ko zna ko gleda ovaj forum NSA, CIA, UCK, KGB...

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a tu postoji bezbroj kombinacija kao na lotu ali recimo evo par nacina
    - neki ce im u sebi je*ati mater i ostalu familiju
    - neki ce ih tretirati kao tursko groblje
    - neki ce sve trcati njima u zagrljaj sa gacama na kolenima
    - neki ce trcati njima bez gaca
    - neki ce se bacati njima u zagrljaj sve sa certifikatom da je hiv negativan
    - a dobar deo ce ih docekati sa uredno ociscenim i vazelin podmazanim dupetom
    - a bice i deo onih koji ce sve trcati sa qurtonom u ruci spremnog i nategnutog da se u trku navuce na prvi qurzofix
    izvinjavam se sta sam propustio ostale klasicne izlive beogradske snishodljivosti ljigavosti odvratnosti podmuklosti prostote i bednosti uprilicene za ovakove situacije

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ako izostavis zadnju recenicu imas prolaz kod svih NVO, Labris i slicnih bez prijemnog. Ako ovo citaju otkidaju...

Domaćin migud (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

K`o 'zlatne' sa svetskih prvenstava...

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: KAKO DA DOCEKAMO NATO TRUPE

Citat Original postavio marlon
    S obzirom da nam je sve izvesnije drustvo nasih saveznika iz sveta, raspalite sa idejama...
    Ali molim vas bez nasilja jer mi smo fin svet a i ko zna ko gleda ovaj forum NSA, CIA, UCK, KGB...
    "marlon"na koju drzavi mislite?Ako mislite na Srbiju, (Srbin sam),a posto u NATO ucestvuje Turske trupe,doceko bi ih kao na Kosovo 1389 Srbi sa Cara Lazarem ih docekase.Jel' Im je Jasno?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Prosiri to malo, onako poetski da uzivamo...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Vuk ce da ih doceka sa cvece i svece, demokrate sa serpe i lonci, socijalisti sa cetke i metle, radikali sa krivi noz i odma bi na granici sunetili, komunjare sa kolom i pesmom kao petnaest godina ranije na Novom Beogradu. Mozda bi mi braco mogli da se uzdrzavamo od mokrenja nekoliko dana, pa lepo da se popnemo na nadvoznjake i kad budu prolazili da im viknemo malo kiseline. Ko zna, mozda neki tenk i zardja, slika bi obisla svet a ne bi nam mogli nista jer bi se pozivali na Zenevsku konvenciju. Ustvari mogli bi da nam popuse. Verovatno bi kasnije na*ebali ali to nije bitno - on bi ispali smesni, a to je ono sto necastivog najvise pogadja.

Primećen član
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio veKsla
    a tu postoji bezbroj kombinacija kao na lotu ali recimo evo par nacina
    - neki ce im u sebi je*ati mater i ostalu familiju
    - neki ce ih tretirati kao tursko groblje
    - neki ce sve trcati njima u zagrljaj sa gacama na kolenima
    - neki ce trcati njima bez gaca
    - neki ce se bacati njima u zagrljaj sve sa certifikatom da je hiv negativan
    - a dobar deo ce ih docekati sa uredno ociscenim i vazelin podmazanim dupetom
    - a bice i deo onih koji ce sve trcati sa qurtonom u ruci spremnog i nategnutog da se u trku navuce na prvi qurzofix
    izvinjavam se sta sam propustio ostale klasicne izlive beogradske snishodljivosti ljigavosti odvratnosti podmuklosti prostote i bednosti uprilicene za ovakove situacije
    zaboravio si na srpkinje,jer ce one najsrdacnije docekati NATO *ebace

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da imas gram mozga kao sto si dosadan shvatio bi jednu stvar. Srbi imaju jednu osobinu koja je mnogo za*ebana. To su mnogi gorko iskusili. Pustaju da im se svako penje na ku*ac dosta dugo, a onda kad p*pi*de tim nema spasa. Tako je i sada sa tobom. Posto je Moderator demokrata i ne banuje te ja ti porucujem sledece:
    Od sada pazi kako se logujes, kako ides na linkove, kako otvaras mail(a tu si dokazao da si prilicno glup kako si ga registrovao i koji ti je pass). Vrlo brzo cemo ti saznati IP, onda ide malo pingovanja pa traceroute i onda si nas. Ovoga puta ne znas sa kim se za*ebavas. Ako mislis da mozes da se sakrijes iza AOL dialupa ili proxya grdno se varas. Ako ti nije jasno o cemu pricam onda si totalni amater i za sat vremena si na*ebao. Posto nisi odavde a vec imamo indicije sta na netu posecujes nemoj misliti da si nedodirljiv. Telefon je vrlo mocna stvar.
    E sad epilog ce biti-da ne kazes da te nisam upozorio- kao za vreme Informbiroa. Sedis, jedes krmetinu i mislis kako sam ono pre nekog vremena za*ebavao glupe Srbe i cujes zvono na vratima. Potrcis da otvoris zeljno ocekujuci svoju bulu a ono dvojica u koznjacima: "Dobar dan", "Dobar dan". "Da li tu stanuje Kolja Ivanovich?"
    E moj bale, sreca ce ti biti u tom trenutku da kazes da je Kolja sprat iznad.

Primećen član crni djordje (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Sigurno ne kao Zagreb i Ljubljana 1941...
    OKUPACIJA je ovo bato i nijedna nije dobro prosla.
    A dok je tresnji bice i topova(Karadjordje Petrovic)

Primećen član
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da imas gram mozga kao sto si dosadan shvatio bi jednu stvar. Srbi imaju jednu osobinu koja je mnogo za*ebana. To su mnogi gorko iskusili. Pustaju da im se svako penje na ku*ac dosta dugo, a onda kad p*pi*de tim nema spasa. Tako je i sada sa tobom. Posto je Moderator demokrata i ne banuje te ja ti porucujem sledece:
    Od sada pazi kako se logujes, kako ides na linkove, kako otvaras mail(a tu si dokazao da si prilicno glup kako si ga registrovao i koji ti je pass). Vrlo brzo cemo ti saznati IP, onda ide malo pingovanja pa traceroute i onda si nas. Ovoga puta ne znas sa kim se za*ebavas. Ako mislis da mozes da se sakrijes iza AOL dialupa ili proxya grdno se varas. Ako ti nije jasno o cemu pricam onda si totalni amater i za sat vremena si na*ebao. Posto nisi odavde a vec imamo indicije sta na netu posecujes nemoj misliti da si nedodirljiv. Telefon je vrlo mocna stvar.
    E sad epilog ce biti-da ne kazes da te nisam upozorio- kao za vreme Informbiroa. Sedis, jedes krmetinu i mislis kako sam ono pre nekog vremena za*ebavao glupe Srbe i cujes zvono na vratima. Potrcis da otvoris zeljno ocekujuci svoju bulu a ono dvojica u koznjacima: "Dobar dan", "Dobar dan". "Da li tu stanuje Kolja Ivanovich?"
    E moj bale, sreca ce ti biti u tom trenutku da kazes da je Kolja sprat iznad.
    softwere engee.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sam si izabrao.

Primećen član
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sam si izabrao.
    sh'a sam ja sam izabrao/?????

Primećen član
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vzeoy7y9
    "marlon"na koju drzavi mislite?Ako mislite na Srbiju, (Srbin sam),a posto u NATO ucestvuje Turske trupe,doceko bi ih kao na Kosovo 1389 Srbi sa Cara Lazarem ih docekase.Jel' Im je Jasno?
    hoce li ovi turci iz sastava NATO-a opet uvoditi pravo prve bracne noci

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio vispak
    Citat Original postavio vzeoy7y9
    hoce li ovi turci iz sastava NATO-a opet uvoditi pravo prve bracne noci
    ako si ih se zazeljio Pitaj ih!,Turci su nacinili genocid nad Srpski narod a potom smo im bili robovi u duzinu skoro 5 vekova.
    Zato na Srosku zemlju nisu dobro-dodsli dok nam ne vrate (Carsku) "KRUNU" i plate 5 vekovnu ostetu-patnje Srpskom Narodu.

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Има да их дочекамо експлозивно

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa... Ako Prle i Tihi ne pomognu... Ne znam kako ćemo

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Kako da ih docekamo? Kako prilici i zavisno od situacije i ponasanja. Ako budu dobri, mozda i prodju.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ajde ljudi malo konstruktivnije, unesite se u materiju. Rece veceras ministar odbrane da ce ih biti samo stotinak...

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Stotinak je mala cifra. Mogu i avionima, helikopterima a mehanizacija moze preko Grcke. Verujem da je broj veci i da cela prica nije banalni prolaz preko teritorije, ima tu nesto. Ali ako su u prolazu onda ih necemo ni docekivati, ako nisu sve zavisi od raspolozenja naroda i njihovog ponasanja.

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

[quote="marlon"]Ajde ljudi malo konstruktivnije, unesite se u materiju. Rece veceras ministar odbrane da ce ih biti samo stotinak...[quote]ako ih je stotinak nek ih nosi u svoj dom a ne na Srpsku rodnu grudu!!!

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Треба да се крене путем Св. Кнеза Лазара.
    Када је у његово време НАТО(османлијско царство) преговарало о пакту Св. Лазар им је рекао да нису добро дошли. А данас наши Вуци прихватају и потписују све
    ТРЕБА УВЕК ИЗАБРАТИ БОГА И ПРАВОСЛАВЉЕ МАКАР ТО ЗНАЧИЛО ИЗОЛАЦИЈУ И СМРТ.

Тропар (глас 3.) Св. Кнезу Лазару:

Заволео су лепоту славе Божије, међу земнима си му угодио: и дати ти таланат добрим делима си удвостурчио, Њему си се одужио подвигом до крви и плату за страдања твоја као мученик си примио од Христа Бога, Њега моли да спасе оне који те опавеају Лазаре.

Кондак (глас 8.):
    Одличног изабраника побожности, и мученика за истину непостидног, по дуго и славно те хвали стадо твоје богомудри, пошто имаш смелост код Христа Бога, тебе славећи молимо те да нам измолиш смирење да те зовемо: Радуј се Лазаре увек достојни.

Obećava
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

dobro je sto vam NATO dolazi al sta ce bit kad vam AL KAIDA malo dodje u posjetu?a znate da oni nenajavljeno dolaze.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Бл
    Треба да се крене путем Св. Кнеза Лазара.
    Када је у његово време НАТО(османлијско царство) преговарало о пакту Св. Лазар им је рекао да нису добро дошли. А данас наши Вуци прихватају и потписују све
    ТРЕБА УВЕК ИЗАБРАТИ БОГА И ПРАВОСЛАВЉЕ МАКАР ТО ЗНАЧИЛО ИЗОЛАЦИЈУ И СМРТ.

Тропар (глас 3.) Св. Кнезу Лазару:

Заволео су лепоту славе Божије, међу земнима си му угодио: и дати ти таланат добрим делима си удвостурчио, Њему си се одужио подвигом до крви и плату за страдања твоја као мученик си примио од Христа Бога, Њега моли да спасе оне који те опавеају Лазаре.

Кондак (глас 8.):
    Одличног изабраника побожности, и мученика за истину непостидног, по дуго и славно те хвали стадо твоје богомудри, пошто имаш смелост код Христа Бога, тебе славећи молимо те да нам измолиш смирење да те зовемо: Радуј се Лазаре увек достојни.
    Lepo sroceno. Posle je doticni ministar izjavio da ce ih biti oko 500, 1000 a mozda i 10.000 i da ce samo da protutnje...

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Citat Original postavio wasp
    dobro je sto vam NATO dolazi al sta ce bit kad vam AL KAIDA malo dodje u posjetu?a znate da oni nenajavljeno dolaze.
    Потурица већ прети.
    Ма НАТО ако мисли да преко наше територије туче муслимане, нема потребе ,ми ће мо сами да им то одрадимо

Slične teme

1. Kako 'paralizirati' NATO?
    Autor fosilvaso u forumu Politika
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 15.06.2009., 12:57
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.02.2008., 02:12
  3. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.09.2007., 11:23
  4. Halo ljudi NATO trupe kroz Srbiju
    Autor misa_01 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 3