GRADILISHTE RADI od 5.15 UJUTRU?! ?! !?

Poruka
7.126
Ljudi moji. Ispizdeo sam totalno. Sad sam i$ao da im se najebem majke. Grade kucu preko puta mene i vec od 5.15 izjutra su krenuli da otkivaju neke eksere i probudili me. Prestali su da rade naravno. Ali dzaba kad sam popyzdeo skroz. Ne valja to.. stres.. ubicu nekog sutra da se ponovi.
Jel ima upucenih u problematiku. Kada smeju najranije da krenu sa radovima u naseljenom mestu. Jel to od 7 ili 8h? Ne verujem ranije.. Ko to reguli$e? Bejzbolka ili ipak neki fini ljudi
 
Evo me ludog.. bunarim po brojevima inspekcija i trazhim neke zakone na netu..

Radno vreme investitora ne kontroliše inspekcija. Za to je nadležna policija, koja interveniše po pozivu građana, ako se ustanovi da investitor gradnjom remeti javni red i mir, odnosno zidanjem ometa komšiluk. Mihajlović je napomenula da jedini posao u građevinarstvu koji se ne može prekinuti jeste izlivanje ploče, jer se ona mora odjednom napraviti.
 
jel te tesi da ovi higijenom optereceni amerikanci svako jutro u 7 ciste lisce drndavim aparatima koji rade na benzin...buka nenormalne jacine i isparenja benzina koji mi napune sobu svako jutro....
ali svako!!!!
i vec se zalili ljudi i nista...higijena pre svega, yebes stanare...
bitno je da se to upicani svaki dan za nove zrtve...

a mozes misliti sta napada u roku od 24 sata u kraju u kom ne postoji listopadno drvece?????
nista!!!!!!
 
Click potpuno si u pravu, oni pocinju rano da rade dok jos nije toplo, i ebe im se za spavanje. Probaj da iskuliras to ce da traje samo ovih dana . Mene komsija iznad mene budi SVAKE noci , vraca se kuci u 4,5 , penje se kao nenormalan uz stepenice , onda zena trci u klompama da mu otvori , ja budem :twisted: :shock: , i taman kad opet zaspim zvoni mi sat za ustajanje. Oni nisu zaposleni i dzonjaju po ceo dan, a nocu ne spavaju, svadja ne vredi, ni policija, veruj mi. Be cool!
 
storm cloud:
Било код нас на ТВ-у нешто о томе - испало је да се бука не сме правити само између 22:00 и 5:00. Тако да... :lol:

kako po$ten svet koji je mirno i ne ometajuci druge zalegao jutros u 4 da uvati 3 sata sna?! Bre to su bolesnici da rade od 5.15. Gazdu bole.. spava negde mirnim snom sa familijom dok ja i kom$iluk dobijamo neuroze. Na$li su pored moje ograde da srbuju
 
banchi:
Click potpuno si u pravu, oni pocinju rano da rade dok jos nije toplo, i ebe im se za spavanje. Probaj da iskuliras to ce da traje samo ovih dana . Mene komsija iznad mene budi SVAKE noci , vraca se kuci u 4,5 , penje se kao nenormalan uz stepenice , onda zena trci u klompama da mu otvori


Ma pobio bih stoQ.. evo pola deset je, a ja sam budan vec 4 sata. Nije se mu$ica chula do 7.20, a i sada se jedva chuju $to dokazuje da ovde samo dranje razumeju i da nismo za bolje.. tj. neki. Nisam uspeo da zaspim, a evo sada poku$avam da dobijem inspekciju. Da ih upropastim koliko se mozhe. Moram da izbunarim broj buduceg nesretnog kom$ije da mu $apnem ne$to na uvce
 
cLick - OR - Die:
storm cloud:
Било код нас на ТВ-у нешто о томе - испало је да се бука не сме правити само између 22:00 и 5:00. Тако да... :lol:

kako po$ten svet koji je mirno i ne ometajuci druge zalegao jutros u 4 da uvati 3 sata sna?! Bre to su bolesnici da rade od 5.15. Gazdu bole.. spava negde mirnim snom sa familijom dok ja i kom$iluk dobijamo neuroze. Na$li su pored moje ograde da srbuju
a da radis ceo dan po ovom suncu na gradjevini.....pa ces da legnes u 8, i ustajaces u 5.kako radi sav neposten svet.
 
Click,

imam strava stvar za tebe. klin se klinom izbija - tebi je bitno samo da budes glasniji i uverljiviji.

hk21e_w_belt.jpg


e vidis kako ima lepe nozice, mozes da montiras i na prozor i na terasu - zavisi gde su. a ako mislis da ti 7.62 pravi previse buke moze i nesto manje i elegantnije...

fn_minimi_m249.jpg


Mislim, ovo drugo je moj izbor.

I kao drugaru sa foruma - specijalna cena, mozes i da iznajmis na nedelju dana (mada sumnjam da ce ti toliko dugo trebati) + rezervna cev i 1500 metaka ako pozelis da se obracunas i sa onima sto ti odozgo smetaju...
 
Tommy_V:
Click,

imam strava stvar za tebe. klin se klinom izbija - tebi je bitno samo da budes glasniji i uverljiviji.

hk21e_w_belt.jpg


e vidis kako ima lepe nozice, mozes da montiras i na prozor i na terasu - zavisi gde su. a ako mislis da ti 7.62 pravi previse buke moze i nesto manje i elegantnije...

fn_minimi_m249.jpg


Mislim, ovo drugo je moj izbor.

I kao drugaru sa foruma - specijalna cena, mozes i da iznajmis na nedelju dana (mada sumnjam da ce ti toliko dugo trebati) + rezervna cev i 1500 metaka ako pozelis da se obracunas i sa onima sto ti odozgo smetaju...
GOSPODINE Vaniličasti, imaćete problijema s NADLEŽNIM OGRANIMA!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
MA KOD MENE SVAKO JUTRO POCNU DA SEKU DRVA OKO 8 I TOTALNO POLUDIM POKLUSAVAM DA SPAVAM AL NEVREDI IZADJEM ISPRED KUCE U PAPUCAMA I CEGAMA ONI ME GLEDAJU ZACUDJENO I POCNEM DA VICEM KO NENORMALAN ALI NEVREDI OPNI SACEKAJU POLA SATA I OPET NANOVA ! :(( izvinite na velikim slovima slucajno !
 
=RODMAN=:
MA KOD MENE SVAKO JUTRO POCNU DA SEKU DRVA OKO 8 I TOTALNO POLUDIM POKLUSAVAM DA SPAVAM AL NEVREDI IZADJEM ISPRED KUCE U PAPUCAMA I CEGAMA ONI ME GLEDAJU ZACUDJENO I POCNEM DA VICEM KO NENORMALAN ALI NEVREDI OPNI SACEKAJU POLA SATA I OPET NANOVA ! :(( izvinite na velikim slovima slucajno !

evo i tebi isto popust - ako hoces....

ne mislim da je iznajmljivanje vatrenog oruzja unosan biznis. Pazi cak i kada ti je oruzje izdato, znaci primas kes a svo vreme ti se vodi kao aktiva... a?!
 

Back
Top