Kada vam stalno traze usluge... i usluge... i u.....

da da ,, probaj da odbiješ ,, da vidiš kako ćeš se osećati rasterećeno ,, ja sam počela da se bavim odbijanjem usluga ,, uvek ima nekoga ko će da ti se nakači ,,, ima ljudi koji vrebaju takve ,,, pa ih samo zajašu jednog dana ,,,
ja više nikome ništa ne činim -- (osim poslovno) ,,,

viktor igo -čovek koji se smeje ;;;; tu ima strašna objašnjenja o tome kako i zašto ne treba nikome ništa činiti jer taj kome učiniš ,, neće ti biti zahvalan nego će te mrzeti zbog toga što on nije na takvom položaju kao ti ,,,,

ciganki kada daš neku paru ,,, pa kako da ti bude zahvalna kada ti imaš toliko da možeš njoj da daš ,,,

onaj kome učiniš uvek je podčinjen u odnosu na tebe ,,, a to niko ne voli ,,čak i kada postoje opipljivi dokazi za to
 
to je makar lako....reci joj daaaa.....hhhhm....pa reci joj da mozhesh da se cimash po gradu samo sredom i petkom....reci da je to povezano sa tvojim religiskim ubedjenjima....aman....pitash ljude na forumu gde povutji crtu...misim....pa povuci je kad ti smeta i kad mislish da treba....kazhesh lepo "znash shta ok si ti i sve je to super i tako...al ja zaista ne mogu danas da se cimam smanji malo dozhivljaj...ja imam svoj zhivot...ja nisam marioneta ja sam od krvii mesa...moje vreme nije kikiriki da ga grickash kad ti se prohte...moj duh je modar i ukraden...vrati mi logiq i veru u ljude...demonu nesretje moje"....e tad ak te isqlira ondak nema svrhe
 
Hiper baš tako kako kažeš imaš i ti svoje vreme. Vežbaj da je odbijaš za gluposti pa će valjda shvatiti vremenom . A kako razlikovati bitno od nebitnog? Pa bitan je ne daj bože lek ako nema da se nadje u njenom gradu, a ti možeš da ga nadješ ovde, sve ostalo može da čeka, a ako ne može reci joj u zezanju put pod noge pa u Bgd!!! :wink:
 
Sve zavisi ko je kakva licnost i koliki mu je prag tolerancije. Ja ne bbih mogla da stalno idem po gradu i nekom nešto nabavljam, ne zato što neću nego jednostavno nemam vremena. Ti si previše ljubazna pa razmišljaš šta ako tebi nešto ustreba od nje, a ne pomisliš da bi ona trebalo da se zapita - ja je gnjavim za ove gluposti a šta kad mi ustreba za nešto veliko jer svako ima neku granicu. Kad ti pukne film, ti njoj lepo kroz zezanje reci znaš u Bgdu nije baš sve na dohvat ruke , malo mi je komplikovano da zbog te stvarčice idem na drugi kraj grada i tako to, ma ako opizdiš same će ti reči izlaziti iz usta .
 
pa budi jednostavno PREZUZET
pitaj kolikoje stravno važno ili hitno
da li može neko drugi to da obavi ili da li postoji drugi način, možda jednostavniji
kaži - ne mogu do kraaj ove nedelje sam u gužvi,ako se ne budeš do tada snašla, zovi me od nedelje... :D

Btw. nikako se direktno ne protivi, kaži DA, ALi....
Hoću, ali ne mogu, ne mogu danas, ne mogu sada, ne, idem na odmor biću van grada, rado bih ti učinio i ovaj put, znam da umeš to ceniš :lol: :lol:
 
Ruka koja pruza uvijek je iznad one koja prima...
Zbog toga se nemocni ljudi cesto osjecaju inferiorno...
I istina je da te vise mrze sto im vise cinis... Ili te bar zamrze kad ih jednom odbijes...Kao on ima mogucnosti, zasto ih ne bi podjelio. Pa zasto taj neko sebi nije stvorio mogucnosti. Ako naucis da kazes ne, nece te mozda vise zavoljeti, ali ce te pustiti na miru. U danasnje vrijeme rijetki ljudi cijene ono sto ucinis za njih. A takve odmah prepoznas jer oni samo u krajnjoj nuzdi zatraze pomoc i sto je najvaznije, spremni su da ti uzvrate, da budu tu za tebe.
Na kraju krajeva, ne kaze se dzabe da su dobar i budala dva brata! 8)
 
Betty:
pa budi jednostavno PREZUZET
pitaj kolikoje stravno važno ili hitno
da li može neko drugi to da obavi ili da li postoji drugi način, možda jednostavniji
kaži - ne mogu do kraaj ove nedelje sam u gužvi,ako se ne budeš do tada snašla, zovi me od nedelje... :D

Btw. nikako se direktno ne protivi, kaži DA, ALi....
Hoću, ali ne mogu, ne mogu danas, ne mogu sada, ne, idem na odmor biću van grada, rado bih ti učinio i ovaj put, znam da umeš to ceniš :lol: :lol:
He, vidi i Betty zna da bude diplomata :)
 
Betty:
idem sada da te ogovaram krvoloče

2-picture5.gif
 

Back
Top