ZAVODJENJE

nice-girl

Početnik
Poruka
1
tema je vrlo jednostavna...devojke kako prilazite momcima i koji je najoriginalniji nacin.... :lol: :D a sto se momaka tice kako biste voleli da vam pridje devojka i na sta padate? :P


.....toliko od mene....
 
L E F T Y:
Master_Chief:
UrosWasHere:
Dah_andjela:
DJ_MaRe:
Eh, bilo je rechi o ovome 100 puta... A najchesci odgovori su ti da devojke ne prilaze momcima ( :? ) :roll:

Paaaa neke prilaze... :roll:

Mene su na moru za predhodnih 15 dana startovale 3 devojke. Mada 2 su bile boze sacuvaj, ali zato ova treca... Mmmmmmmmm....
treca sretja... :wink:

Pocetnicka sreca :D :D :D
brate kakva god da je ja bih je iskoristio ne na kvadrat nego na kub. :wink:
 
Master_Chief:
L E F T Y:
Master_Chief:
UrosWasHere:
Dah_andjela:
DJ_MaRe:
Eh, bilo je rechi o ovome 100 puta... A najchesci odgovori su ti da devojke ne prilaze momcima ( :? ) :roll:

Paaaa neke prilaze... :roll:

Mene su na moru za predhodnih 15 dana startovale 3 devojke. Mada 2 su bile boze sacuvaj, ali zato ova treca... Mmmmmmmmm....
treca sretja... :wink:

Pocetnicka sreca :D :D :D
brate kakva god da je ja bih je iskoristio ne na kvadrat nego na kub. :wink:
I to sto kazes.
A misljenje mog druga je..**** oci nema :lol: :lol: i mogu ti reci da ne gresi puno.
 
Joj, idite u ****... kako iskvariste ovo dete. Eto najefikasnijeg nacina kako upropastiti drustvo - postaviti temu na krstarici i posle par sati indoktrinisan si za ceo zivot. Sad mi se povraca.

@ nice-girl
Nije ti u zivotu potrebno nikakvo zavodjenje (dakle muvanje, prevara, obmana... ) ako zelis da pronadjes ljubav. Na sta padamo ? Ni na sta. Idiot ce pasti na sve, pravi muskarac ni na sta. Sto se tice prilazenja, moze da pridje kako god hoce, jedno "cao" bi sasvim posluzilo. Nikakva spektakularna prica ili gest joj nece pomoci ako i sama nije takva - od glave do pete.
 
midnajt rambleru, vidi se da u zhivotu nisi nishta smuvao niti bio smuvan. tek kad probash to shvaticjesh da nismo kiborzi sa razvijenom komunikacijom preko optichkih kablova or samting, kao i to da nismo telepate, tako da nam trebaju neke charke i varke da bismo privukli nechiju pazhnju. inache nishta ni od onog tvog 'cjao'.
 
Keeper:
midnajt rambleru, vidi se da u zhivotu nisi nishta smuvao niti bio smuvan. tek kad probash to shvaticjesh da nismo kiborzi sa razvijenom komunikacijom preko optichkih kablova or samting, kao i to da nismo telepate, tako da nam trebaju neke charke i varke da bismo privukli nechiju pazhnju. inache nishta ni od onog tvog 'cjao'.
Zasto sam dosao na tvoju temu ? Zasto sam uopste dosao na ovaj podforum? Da prerasli tinejdzeri sa stavom "devojke upravljaju nama preko naseg qrca" ne bi kvarili decu. Da povrsni ljudi ne bi klincima delili zivotne pseudo-lekcije. Da misaoni promiskuitet ne bi nadglasao pravu misao. Nemam, medjutim, vremena da odgovaram na sve prozivke kao onaj dan, i zato jesam rekao "cao" i tebi i tvojoj temi, ali me opet vuces za jezik.

Imao sam nekoliko devojaka kojih me je sada sramota, ali te sa njima mogu upoznati ako se ikada sretnemo. Inace, nista lakse nego "smuvati" ribu. Veruj mi na rec da je u poredjenju sa onim sta sam u zivotu izucio, lekcija "kako postati zenskaros" za mene bila najlaksa. Nacin na koji ta "privlacnost" funkcionise toliko je banalan i visokoumnim ljudima nadasve logican. Ti, recimo, ovde cinis upravo ono sto treba da bi privukao paznju zenskog pola, iako, siguran sam u to, nemas pojma sta tacno cinis. (Mogao bih ti o ovome reci vise pa mi se obrati ako te interesuje, sada stvarno ne bih da trosim reci.) Poenta je u tome sto postoji nesto drugo, nesto vrednije i uzvisenije, do cega ti nikada neces stici (sto sa zaloscu konstatujem).
 
Midnight Rambler:
Joj, idite u ****... kako iskvariste ovo dete. Eto najefikasnijeg nacina kako upropastiti drustvo - postaviti temu na krstarici i posle par sati indoktrinisan si za ceo zivot. Sad mi se povraca.

@ nice-girl
Nije ti u zivotu potrebno nikakvo zavodjenje (dakle muvanje, prevara, obmana... ) ako zelis da pronadjes ljubav. Na sta padamo ? Ni na sta. Idiot ce pasti na sve, pravi muskarac ni na sta. Sto se tice prilazenja, moze da pridje kako god hoce, jedno "cao" bi sasvim posluzilo. Nikakva spektakularna prica ili gest joj nece pomoci ako i sama nije takva - od glave do pete.

Oh zaboga,glupost!!Izbegavam takve tipove u sirokom luku..najgori moguci prilaz! :roll:
 
Vidi sad ovu :lol: :lol: :lol:
Joj cero, jadnici kakve cu pocistiti sa planete naucili su te da mislis da vredis nesto vise od jednog obicnog "cao". Ni ti nikada neces saznati sta je ljubav; zavuci se u neku pink suknjicu i "uzivaj" dok mozes.
 
Midnight Rambler:
Vidi sad ovu :lol: :lol: :lol:
Joj cero, jadnici kakve cu pocistiti sa planete naucili su te da mislis da vredis nesto vise od jednog obicnog "cao". Ni ti nikada neces saznati sta je ljubav; zavuci se u neku pink suknjicu i "uzivaj" dok mozes.

Izvini a sta znaci to cao?U stilu "ja sam frajer do jaja"
Bezveze....
 
Pa mislim, smesno mi je vise da ti odgovaram. Na tvom jeziku to bi znacilo "ja sam toliko samopuzdan, zanimljiv i pametan, da mi ne trebaju nikakve frazetine i fore da bih te osvojio". A u svetu kurtoazije to je nacin da zapocnes razgovor. Toliko.
 

Back
Top