Poroci

mikajo

Zainteresovan član
Poruka
118
Bio sam strasan pusac...cepao sam po 2 pakle na dan,pio pivo...vino....rakiju...sve sto mi padne saka...izgledao sam kao alkoholicar i tako 5-6 godina...pre par meseci ostavio sam sve to...ne pusim,ne pijem...cak ne pijem vise ni kafu...razmisljam i da predjem u vegeterijance...i sve to tek onako...sad se osecam jako lepo povodom toga!
 
Danas sam procitao jedan tekst o zdravoj ishrani...koliko je nama zapravo malo potrebno hrane...dovoljno je samo sveze voce i povrce, prirodni sokovi, cista voda i vazduh...i mozes normalno da zivis...bez osecaja gladi...koza ti se procisti...glava...telo...duh...postajes otporan na sve bolesti...imunoloski sistem ti ojaca,nisu ti potrebni nikakvi lekovi...sve je u zdravoj hrani...ljudi tako pobedjuju i rak.
 
AntunTun:
ko nije spoznao poroke....siromashan je....ko je u njih ogrezao....josh siromashniji....balans bato balans
bato a sta kazes na to da sam ih spoznao i bilo mi je ok ali sada mi je jos bolje zasto da menjam treba sve probati pa ako ti nije potrebno zasto da se mucis samo zbog drustva...
 
mikajo:
Bio sam strasan pusac...cepao sam po 2 pakle na dan,pio pivo...vino....rakiju...sve sto mi padne saka...izgledao sam kao alkoholicar i tako 5-6 godina...pre par meseci ostavio sam sve to...ne pusim,ne pijem...cak ne pijem vise ni kafu...razmisljam i da predjem u vegeterijance...i sve to tek onako...sad se osecam jako lepo povodom toga!
BRAVO!!!
Moj jedini porok su slatkiši odnosno čokolade, znači što ih više jedem meni se sve više jedu! Lakše mi je kad vidim da ima još čokoholičara :D
 

Back
Top