Pomoc pri kupovini

Druze Clane Taso,
moj iskreni i "the one and only" savet, koji dajem svima:

1. Nokia je Nokia, svi ostali se trude
2. Sony Ericsson ako bas ne volis nokie

Samsung-ima par izuzetaka, ali uglavnom samo lepi telefoni, ponegde dobra kamera i displej, sve ostalo se lako kvari i tesko popravlja

Siemens-trude se al nemogu jos da naprave dobar softver za telefon,puno piju tamo u fabrici, svi do jednog pucaju i kvare se cesto (softverski)

Motorola- prica za sebe-ili je volis ili ne (ja ne)

LG 3g serije su dobri, ima ih i oko 150 eura, ako volis malo gabaritnije telefone.
---------------------------------------------------

ZAkljucak:
razmisli dobro sta ocekujes od telefona, pa u skladu sa tim i trazi takav, jer oko 150 eura ima milion modela.

pozdrav 8)
 
A propo predlozenog Samsunga ne razumem sta ce telefonu i externi ekran u boji.
Samo da bi progutao jos vise baterije, i onako je ti telefoni sa dva displeja prosto gutaju.

Ima li ovde neki predlogi za mene, ja bih doduse malo jeftiniju varijantu...mozda bi mi odgovarao SE T630 ili neka Nokia za te pare, recimo 6610, mada me nervira sto ima malo boja...imate li vi neku bolju ideju? Podrazumevam ili IRD ili bluetooth, bez njih ne zelim da uzmem fon.

'Ajte ako imate neke deje, pisite, situacija je hitna, ne pominjite mi samo Motorole i Siemense, njih ne zelim!
 
gusha:
ako razmisljas o t630, bolje uzmi k500, cena je skoro ista (5-6e razlike) a nemogu se porediti!
sto se nokie tice u rangu oko 100e, ja bih trazio neku 7650 ili slicno
pozdrav

Gresis, bas je razlika u ceni to sto me navodi da razmisljam o SE T630. Razlika je veca od 25 eura.
K500 je svakako bolji, ali i skuplji tako da ja kontam koji ima bolji odnos cene i kvaliteta. :idea:

Nokie 7650 nema u prodaji, a i estetski nije moj tip telefona. Izgleda da bi mi jedina opcija sto se Nokie tice bila 6610i.
 
ali t610-t630 su prelazni modeli s.e., nista novo na njima nije uradjeno osim kao bolje kamere i "malo" boljeg lcd-a, i dalje imaju malo rama, spori su i bla,bla... da ne davim

ipak s/e ne moze parirati nokia telefonima, ali pre bih licno uzeo neki r380 nego t630
 
Ja ne znam ni koji je taj r380... :?
Ubaci mi prodavac zbrku u sistem danas ponudivsi mi k300 kao alternativnu opciju...
On ima mnogo manji ekran, nema bluetooth i ruzniji je, ali je po svim ostalim performansama bolji...

Ne znam sta da radim.
'Ajde gusho pomagaj, da konacno uzmem taj telefon pa da predjemo na detalje oko nase veridbe... :wink:
 
taj k300 ne uzimaj u ruke!

to ti je klasican model u fazonu: napravio proizvodjac super model, u ovom slucaju k700, pa skontao-malo je skup, ajde da napravimo nesto jeftinije i siru narodnu masu, i onda se pojavi k500/f500, medjutim, izgleda ni to nije bilo dovoljno, pa ajde da napravimo i jedan model za kompletne debile,ultra jeftin, kojem cemo da uskratimo sve opcije zarad cene, a ipak ce da se vodi kao novi model,-i tako nastade taj k300 i jos "noviji" j200
-------------------------------------


licno ne znam sta bih ti savetovao, da meni neko da neogranicen fond da biram telefon koji hocu, ne bih znao sta da uzmem, smorio bih se

tako da najbolje vidi koji ti se najvise svidja za pare koje imas (od nokia, sonyericsson)i pazari ga

pozdrav 8)
 
gusha:
taj k300 ne uzimaj u ruke!

Hihihi, ja ga vec uzimala! :oops:
Sacekacu jos par dana,zvali su me jutros iz policije, uhvatili su nekog kradljivca mobilnih telefona koji odgovara opisu, pa se kao nesto nadam i da ce mozda moj pronaci kod njega...bas verujem u cuda... :)
U svakom slucaju, hvala na savetima, ako ne nadju moj bice ili T630 ili k500, to je definitivna odluka.
Pozdrav i tebi!
 
t630/k500

ne volim ni jedan ni drugi, ali definitivno k500!

ako tako odlucis, saljem ti cd sa milion melodija, igrica, slika, tema i programa
(sto ti necu poslati u slucaju t630) 8) 8) 8)

poz
 
ma ne palcem bre, nego te smajlije sa strane biram "random", pogotovo kad zurim, hehehe
pa ponekad uleti tako neki sto nema veze... :arrow:

pre bi nemao telefon nego imao samsung :shock:

pozdrav 8)
 

Back
Top