Zamalo oružani sukob danas u Mostaru

GolubBabic

Domaćin
Poruka
3.759
Federalni agenti namjeravali napasti mostarski zatvor.

Jel ovo obračun Sarajeva s preostalim institucijama koje drže Hrvati??!

http://poskok.info/wp/?p=67484


hrvati i njihovo cvijece umalo ne zaratise:rotf: inace ovaj Dominik Ilijašević Come je pripadnik HVO koji je pred muslimanskim sudom osudjen za ratne zlocina ali su ga hrvati kao sto je to u bih uobicajeno pustili kad je dosao na izdrzavanje kazne u mostarske zatvor i lik je otisao u hrvatsku gde uziva u slobodi
 
Не би ваљало да муслимани остваре своје циљеве, јер ће следећа бити РС. За нас је далеко боље да и Хрвати коначно добију свој део Херцеговине, односно тзв Херцег Босну, јер би то био дефинитивни крај БиХ и великомуслиманске хегемоније.

Moстарски Хрвати су толико огрезли у мржњи према муслиманима, да су дозволили себи да копирају најекстремнију српску анти-бошњачку паролу.

thumbnail.php


На друштвеним мрежама, неретко обе стране величају оба хашка осуђеника Младена Туту Налетића и Ратка Младића, осуђени за исте злочине, против истих непријатеља, само што су били на различитим странама.

п.с. Ахмићи су место где су херцеговачки Хрвати побили око 120 муслимана и запалили око 200 кућа.
 
Njihov sukob treba da ostane njihova stvar, ali ce neka budala neminovno potkaciti i Srbe da i njih zahvati taj sukob. Verovatno zapad. U Mostaru treba pomoci hrvatskim ustasama da proteraju muslimanske ustase, i fakturisati sa PDV-om tu uslugu, koja bi iznosila da istocni Mostar i leva obala Neretve budu srpski a desna strana hrvatski.
 
Mustase i ustase... nek se pokolju do poslednjega, samo ih treba drzati dalje od RS.

Kakvo ti je to sad pacifisticko razmisljanje!!! Zbog takvog razmisljanja mi i jesmo dospeli do ovog! Treba da kazes......neka se pokolju, mi cemo ih napadati sa ledja i otimati NASE gde god budemo mogli i koliko god budemo mogli! Sad cemo malo mi Srbi da okrenemo plocu i poceti da radimo kao oni nama zadnjih sto godina.
 
Uspavala mi se Bosna nesto......ne lici mi to na nju :) Za pocetak.....mozda bi RS trebala da ostvari kontrolu nad levim Mostarom i obalom Nretve sve do Popovog Polja. Zatim, da odstrani ono Gorazde sto vise ko mudo, samo za sebe, onda da uzme pola Sarajeva, prosiri koridor na jedno 40 km. Eto, to za pocetak. A posle cemo da vidimo. I naravno, izlaz na more u duzini od jedno 35 km obale.
 
Poslednja izmena:
Kakvo ti je to sad pacifisticko razmisljanje!!! Zbog takvog razmisljanja mi i jesmo dospeli do ovog! Treba da kazes......neka se pokolju, mi cemo ih napadati sa ledja i otimati NASE gde god budemo mogli i koliko god budemo mogli! Sad cemo malo mi Srbi da okrenemo plocu i poceti da radimo kao oni nama zadnjih sto godina.

Pa ako ih napadnemo, ima da se opet ujedine prtiv nas. Zato bolje nek se rokaju sami.
 
]'Ercegovačke ustaše od muslimana mrze više samo Srbe[/B]. Zato, nek se leva i desna obala Neretve obračunaju do kraja jer u Mostaru Srba gotovo da i nema.
Grijesis ! Imao sam prije rata djevojku Hrvaticu iz Zenice .Dolazio sam joj i kuci .
Ovako mi je jednom rekla ( njeni su sa majcine strane bili svi ustase ) .
~ Nemoj misliti da te moji kao Srbina vole ali te tolerisu .
Da si slucajno musliman , nikad mi ne bi usao u kucu !
 

Back
Top