Spot o Srebrenici lazan?!?

Gledao sam cijeli snimak, i mogu reci da je ono sto je na snimku veoma razocarajuce za jedne "HEROJE" koji se predstavljaju tako...

Ucesnik sam rata u BiH ali ni u snu ne bih mogao da priustim onakve stvari.. Heroji se poznaju na mjestu gdje se bitka vodi.. Lako je ubijati ljude koji nemaju niti mogu cime da se brane.. To nije herojstvo a ni cojvstvo ponajmanje..

Zato kazem da General Mladic je covjek koji je vrijedan sveg i cojstva u junastva...

S toga oni koji se nalaze na snimku ne mogu sebe nazvati ni hrabrima, ni junacina niti bilo kojom valjanom titulom sem kukavicluka, a o onom ko je pustao u opticaj ovakav snimak nista drugo neko sto tece moja baba nekad, "konjima na repove"...
 
Materijal koji pokusava da demantuje sta se desilo, je perfidna navlaka istih onih koji su tzv "spot" pustili prvi put. Svako ozbiljniji filmski i TV montazer ce vam reci da je "novootkriveni" materijal smisljeno montiran da izgleda da je sve rezirano (sto u stvari nije), te bi se na najobicnijem vestacenju videlo da je providan falsifikat i pokusaj demantovanja prvog filma.[/i]
 

Back
Top