PINK TV DUEL

Informacija koju imam je da joj je majka Jevrejka. Kod Jevreja otac moze da ti bude crni ganci ali ako ti je majka with the pure blood of Israel onda se zna sta si. Ali da ne licitiramo, mozda i nije. To ne menja na znacaju da je Monty Paytonov lik kao i sve ostale NVO smradovnice da ih ne nabrajam.
 
Биљана Ковачевић-Вучо је ћерка Брозовог генерала и синовица чувеног бандита партизанског Саве Ковачевића.
То је она фамилија која је пробала да запали Острог '43-е па им је скоро ударен трн у кућу несретном погибијом недужног детета које је настрадало у дечијој тучи испред школе.
Најжалије у томе је што се кола увек сломе на деци.
 
Provereno T E N K R E!!!
Strokava fuj nisam prljaviju zenu u zivotu video.Ali ta nehigijena nije bitna i njeni vestacki zubi bitno je da ona i njene prijateljice moraju lagano nestati iz medija,pa onda na sud lagano i na kvarno.Jer rade protiv drzave to smo svi mi ustanovili
aj u zdravlje :lol:
 
marlon:
Neke koji blate ovu zemlju bi trebalo odmah po kratkom postupku, bez obzira na nacionalnost.

neke?
zasto samo neke...zasto ne sve...???
svako ko kaze nesto protiv ove zemlje ima da se obesi na terazijama...
svako ko prijavi nekog ko je rekao nesto protiv ove zemlje, bice propisno nagradjen...

opet cuveni anti-komunizam...
 
Ajde ovako. Necu da se upustam u diskusiju o necemu sto ne poznajes. Registruj NVO to nije problem, navedi pri registraciji osnovne smernice istrazivanja kojima ce se tvoja NVO baviti. Kada zavrsis pravnu proceduru, konkurisi za donacije iz inostranstva-izgooglaj malo, naci ces. Daj program koji ce akcenat staviti na ugnjetavanje drugih nacija od strane Srbije a na druge adrese normalan program npr. Razvoj ljubicica pri kasnom popodnevnom suncu. Kada dobijes odgovore od tih agencija javi se na ovaj forum i vrlo rado cu diskutovati. Do tad budi pozdravljen.
 
Nista od ovoga nije krivicno delo u tome je cela poenta druze. Jos ti mogu reci da ako registrujes NVO koja ce se baviti problemima homosa i lezbejki vrlo je verovatno da te nece direktno kontaktirati vec preko Labrisa i sl. Ako ti je akcenat stavljen na prosli rat i sadasnje pljuvanje po Srbiji i nasem stanovnistvu poziv ocekuj od cuvenog smradovskog tria La kampanela. E sad, najbolja varijanta je ako si stvarno ozbiljan um slobodan mislilac sa ozbiljnim programom elaboratom finansijskim planom, pa uz to jos imas i dobre kontakte po svetu onda imas sanse stvarno nesto ozbiljno da uradis. Da se razumemo : NVO ima jako puno, samo govorim o onima koje su se negativno eksponirale i koji nece jos dugo jer ce ih zameniti druge.
 
PAC-PAC:
Биљана Ковачевић-Вучо је ћерка Брозовог генерала и синовица чувеног бандита партизанског Саве Ковачевића.
То је она фамилија која је пробала да запали Острог '43-е па им је скоро ударен трн у кућу несретном погибијом недужног детета које је настрадало у дечијој тучи испред школе.
Најжалије у томе је што се кола увек сломе на деци.

Da, i brat S. Kovacevica je ubio njihovog strica je nije bio politicki podoban.
Zena je LUDACA, ali trebalo bi mnogo da joj placaju da bi pricala takve nebuloze na TV.
Samo se pitam da li ona nekad bez obezbedjenja i u prodavnicu sme da ode??? :roll:
 
Meni je samo interesantna ta pojava "zena protiv zla"... Racunam da njihov problem lezi u jakoj isfrustriranosti zivotom, najverovatnije bracnim i porodicnim problemima, pa onda se lece na svom narodu!!Kao pripadnicu zenskog pola vredja me postojanje persona poput Vuco, Kandicke, biserko...

Ne radi se o tome da svakoga ko progovori protiv Srbije i Srba treba satanizovati!! Bog sam zna da i mi nasih gresaka imamo, najveca nam je ta sto sami protiv sebe uvek idemo! Stvar je u tome da ove "zene" I njihova organizacija (koja bi trebala da promeni naziv u "Fond za humanitarno pravo svih drugih osim srba")iskljucivo napadaju svoju naciju, iskljucivo idu protiv svoje drzave, i stvaraju razdor medju narodom! OK, bilo je zlocina i treba ih osuditi, ali sta cemo sa nasim mrtvima?! Jesmo li mi priznali (drzava) tu famoznu Srebrenicu?! Pa dajte onda, Gdje. Kandic, Biserko, Vuco i druge neizivljenje clanice NVOa, dajte dalje istrage, da vidimo ko je klao,na raznju pekao, glave sekao Srbima u Bosni!! Da vidimo ko je srbe ubijao na Kosovu...

Zao mi je svakog mrtvog, bio musliman, hrvat, eskim... Pacifista sam po prirodi, i nemam zeludac za zverstva!! Ali, i mog naroda stradalog mi je zao, i kao sto to cine drugi, i mi srbi zahtevamo pravdu!! Nismo mi jedini ratovali!
 
A zasto se konacno ne zapitamo ZASTO i KOME ide u prilog da se ovakve lujke, tipa ona ***** Natasa Kandic ili ova lujka Kovacevic - Vuco pojavljuju na TV i pricaju stvari koje, svojom ludoscu, iritiraju narod. Ko placa PINK da dozvoljava takvim moronima da sede i lupaju na TV. Nemojte samo da mi kazete da je to stvar profesionalnog novinarstva jer je PINK daleko od toga. Ovo neko dobro i debelo placa a PINK je TV koja bi se za dobre pare i yebala, i prodala svoje novinarcice u istu svrhu.
Zasto nijedna ozbiljna TV nije htela da prihvati te morone da gostuju kod njih ?????? Zato sto imaju neki nivo sto se za PINK apsolutno ne moze reci. Oni su da pale narod GRAND PARADOM, koja je unistila nasu muziku, da stvaraju fond devojcica koje im sluze za odredjene stvari. To svi znaju.
Ali nikako ne mogu da dokucim KO PLACA PINK da pokazuje ove krature na TV i da im daje udarne termine. Jeste li videli onu glupu voditeljku koja je svesrdno pomagala Gdji Kovacevic - Vuco. Samo su ipak pogresili u izboru sagovornika koga su bezuspesno napadale obe budale, i voditeljka i ona moronka.
Tada sam odlucio jedno, nisam clan Radikala ALI CU APSOLUTNO 100% GLASATI ZA RADIKALE NA SLEDECIM IZBORIMA. Valjda ce oni uspeti da zatvore ovakve lopovske TV jer svi znamo kako je Mitrovic dosao do para, zahvaljujuci kome pre i posle, kada su dosli "DEMOKRATE". Sve ima cenu. Mora, da bi se kupila jahta ili privatni avion "AIR PINK".
Zato me interesuje ko placa PINK-u za ova s.anja ?
 
kada se pitate zasto su imenovane kalasture i karakondzule toliko zastupljenje u srbijanskim medijima odgovor je jednostavan
kotizacija za ucesce u tim salabajzerskim takozvanim politickim tokshouima je toliko bedna i mizerna da je sebi ne moze priustiti neka licnost od zvanja i struke
e zato te termine upraznjavaju kreatorke nove srbijanske misli
 
Ivkus:
Meni je samo interesantna ta pojava "zena protiv zla"... Racunam da njihov problem lezi u jakoj isfrustriranosti zivotom, najverovatnije bracnim i porodicnim problemima, pa onda se lece na svom narodu!!Kao pripadnicu zenskog pola vredja me postojanje persona poput Vuco, Kandicke, biserko...

Ne radi se o tome da svakoga ko progovori protiv Srbije i Srba treba satanizovati!! Bog sam zna da i mi nasih gresaka imamo, najveca nam je ta sto sami protiv sebe uvek idemo! Stvar je u tome da ove "zene" I njihova organizacija (koja bi trebala da promeni naziv u "Fond za humanitarno pravo svih drugih osim srba")iskljucivo napadaju svoju naciju, iskljucivo idu protiv svoje drzave, i stvaraju razdor medju narodom! OK, bilo je zlocina i treba ih osuditi, ali sta cemo sa nasim mrtvima?! Jesmo li mi priznali (drzava) tu famoznu Srebrenicu?! Pa dajte onda, Gdje. Kandic, Biserko, Vuco i druge neizivljenje clanice NVOa, dajte dalje istrage, da vidimo ko je klao,na raznju pekao, glave sekao Srbima u Bosni!! Da vidimo ko je srbe ubijao na Kosovu...

Zao mi je svakog mrtvog, bio musliman, hrvat, eskim... Pacifista sam po prirodi, i nemam zeludac za zverstva!! Ali, i mog naroda stradalog mi je zao, i kao sto to cine drugi, i mi srbi zahtevamo pravdu!! Nismo mi jedini ratovali!

Морамо разумети да је некадашња песма "Четир' коња
дебела" данас замењена новом "ЧЕТИР' ЛУДЕ КРАВЕ".
Као што се зна болест лудих крава је веома
распрострањена преко говедине, МОЗАК КРАВА
ПРЕТВАРА СЕ У СУНЂЕР, е то се десило са ове четири
другарице: Бисерко, Павичевић, Вучо, Кандић.
Прво, веома је упадљиво да стране обавештајне службе немају ни мало маште у избору СВОЈИХ ФАВОРИТА НА ПОЛИТИЧКОЈ СЦЕНИ СРБИЈЕ. Ни једна од
наведених крава није Српкиња, а ако и постоји нека
која би то могла доказати својим пореклом знајте
да није крштена И ДА НЕ ПРИЗНАЈЕ ДА ЈЕ СРПКИЊА.
По мени уопште НИЈЕ ПРОБЛЕМ У ЊИМА, већ се проблем
налази У МЕДИЈИМА који сваки њихов закаснели
климатерични валунг СТАВЉАЈУ НА СВЕ ПРВЕ СТРАНИЦЕ
НОВИНА И НА СВЕ ТЕЛЕВИЗИЈСКЕ ЕКРАНЕ. Даље, проблем
је у Влади Србије тј. Канцеларији за придруживање
ЕУ која је недавно баш са њима потписала споразум
И НА ТАЈ НАЧИН ДАЛА ТИМ ПОТПУНО БЕЗНАЧАЈНИМ ПЕРСОНАМА ЛЕГИТИМЕТ.
 

Back
Top