TV OUT
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: TV OUT

Primećen član nidzesi (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano TV OUT

Nemam TV Out na grafickoj ali bih voleo da gledam sve sto se radi na kompu preko TV-a! Kako???

Jel moguce nekako da se izlaz iz kompjutera (u kome se ukljucuje monitor) iskoristi kao TV OUT???

A sto se tice teme NAci osobu na netu

@Agent Orange : Ja na ovom forumu nisam od juce kao sto si mi tamo uputio ! ! ! Ima i takvih (od pre neki dan) ali ja sam ovde vec duze vreme, a mozda duze i od tebe, ali ja nemam administratorska prava pa da se izivljavam na ljude kao sto neki ovde rade!

Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Vidite ovo: :shock: :shock: :shock: :shock:

To je ono sto mi treba! Gde to da kupim???

Ako to gore budem nasao koji software da koristim za prebacivanje slike???

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Nema sanse da to napravis, tebi za TV treba kompozitni video signal, a iz kartice dobijas pojedine R G i B komponente, i sinhro signale. Znaci, treba ti PAL enkoder, cije pravljenje bi te kostalo vise nego TV kartica.

Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Nismo se razumeli! Ja nisam hteo da sa TV prebacim sliku na monitor pa da gledam tv na kompu nego obrnuto! Na primer, kad pustim film na kompjuteru da mogu da gledam taj film na tvu ali nemam na grafickoj taj izlaz da bih to prebacio! Nasao sam ovu semu ali ne znam gde da kupim taj kabl??? Ili je bolje da na jednoj strani stoji prikljucak isti kao za monitor a na drugoj strani tog kabla da stoji isti prikljucak kao na TV anteni! Jel nekako moguce da se to uradi????

Ujedno koliko kosta TV kartica??? Nekih 50 EUR???

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Naj jednostavnije je da kupis drugu graficku karticu (cena MX440 je oko 40e) a ima video izlaz koji dalje spajas na Svideo ulaz ili cinc zavisi sta imas na TVu

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio nidzesi
    Nismo se razumeli! Ja nisam hteo da sa TV prebacim sliku na monitor pa da gledam tv na kompu nego obrnuto! Na primer, kad pustim film na kompjuteru da mogu da gledam taj film na tvu ali nemam na grafickoj taj izlaz da bih to prebacio! Nasao sam ovu semu ali ne znam gde da kupim taj kabl??? Ili je bolje da na jednoj strani stoji prikljucak isti kao za monitor a na drugoj strani tog kabla da stoji isti prikljucak kao na TV anteni! Jel nekako moguce da se to uradi????

Ujedno koliko kosta TV kartica??? Nekih 50 EUR???
    Ja sam tebe dobro razumeo, hoces da sliku iz kompa posaljes na TV. Samo ti kazem da ti za to nije dovoljan samo kabl, jer se signali za monitor i TV sustinski razlikuju, i nema kabla koji moze da ti to resi. Kupi karticu sa TV izlazom i resio si problem.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

nema kabla, ali postoje adapteri koji to rade, u svakom slucaju oni vise kostaju od neke polovne karte koja ima tv out...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •