nato se stacionira u SCG

ma to niko ne zna na sta su se slepci sve obavezali
medjutim na te neke procese ne moze se uticati i puno vrdati ali od samog cina ugovaranja nacina prisustva nato vojske u ostatku srbije ljude najvise izludjuje to medjusobno kur*anje hibridnih politicara kao fol znali smo nismo znali
mislim nisu se oni setili onako iz neba pa u rebra da to potpisu onako na presing pa o tome se dogovara godinama jos od slobinog vremena pa ovog danasnjeg
i na kraju za svet to nije nikakova senzacija jedino ljude nervira medjusobno prese*avanje hibridnih politicara
 
Kao sto bi rekao Bozic Bata: "Ho, Ho, Ho". Ali se grdno varaju nasi vlastodrzci ako misle da su svi glupi i ne proziru njihovu igru: te nismo obavesteni, te nema Skupstine da odluci, te to radimo samo radi Srba na Kosovu, te sada je Vuk rdjav policajac a Toma dobar... Sve se pamti i pise, a posle ce biti kao za vreme Informbiroa ko je za a ko protiv... pa kad jedan pita :" Jel moze neko sad da bude za a kasnije da se predomisli i bude protiv?".... Odgovor je - MOZE AL NE NA SLOBODI.
 
kada se sloba zaje*avao sa ovim belosvetskim hohstaplerima drzo je gace na kolenima a ovi gologuzani sibaju bez gaca
je*i ga valjda zbog letnjeg vremena zbog higijene
a i nesto gledam vuka kako cudno hoda malo rasirenih nogu zna li neko zbog cega
 
I ti bi brate hodo tako da zivis sa onim skotom... Nego mene ovo sve vise podseca na scenu iz filma pokojnog Zivka Nikolica "Lepota poroka", kad Mima Karadzic bezi od bosanske fukse na vrata a ona zakljucana. Kada zatrazi kljuc fuksa ga stavi medju grudi i kaze:"Uzmi ga sam..." Tako bi i mi trebali sa NATO prijateljima
 
marlon:
I ti bi brate hodo tako da zivis sa onim skotom... Nego mene ovo sve vise podseca na scenu iz filma pokojnog Zivka Nikolica "Lepota poroka", kad Mima Karadzic bezi od bosanske fukse na vrata a ona zakljucana. Kada zatrazi kljuc fuksa ga stavi medju grudi i kaze:"Uzmi ga sam..." Tako bi i mi trebali sa NATO prijateljima
haha ovo je dobro i pazi sad ce oni sami sebi cestitati skinuti gace i izljubiti se i onda ce krenuti ekipa mlatimudana da po srbijanskim teveima objasnjava zatucanoj naciji kao oni vode brigu o jadnim i neznalim gradjanima i da ih nabedjuju sta je za njih najbolje
e bas me zanima u kojoj pozi ce vuk da sedi zbog prosirenog hoda
 
Sto se mene tice taj vise ne bi trebao da hoda. Dovovoljno je nasetao i nahodao ovaj nas pacenicki narod tako da smo tu rupu o kojoj pricas dobili svi mi a da toga nismo ni svesni. da je onaj Legija okrenuo volan za jos dvadest stepeni sad bi sedeo neki drugi sa istom tom rupom i zvao se NJEGOVA EKSELENCIJA... tuga bozija.
Ali kad te vec interesuje najbolje bi bilo da se okaci Marovicu-posto Mladica mogu da uvate za qu*az-ne za levu ili desnu nogu vec za onu trecu i da zajedno sa blazenim osmesima plivaju ka Svetom Stefanu...u buducnost
 
Ko zna. Da je Slobica potpisao ono sto nije u Rambujeu pre par godina mozda bi Kosovo stvarno i dalje bilo nase. Ovako oni dobili i jare i pare kako se to kaze, a mi ostasmo bez oba. Ali sad. Sta bi bilo kad bi bilo. Hajde da vidimo sta ce da se desi sa ovima. Mozda konacno ne budemo predzadnja rupa na svirali Evrope. A ako ne bude bobro idemo u hajduke.
 
Mislim da je taj potpis trebao pre okruglo 20 god a sve posle toga je njesra.Hoće nam biti bolje?Već sam pisao o Makedoniji kad su ih šipci cepali a ove čke gledale i vikale nemamo mandat za to.Pa već smo imali "mirovnjake" koji su bili logistika šipcima,a sad s_rcamo vojsku pa još nato tu pa ugasili smo ga.Hoće oni da nas brane,pa šta rade u Iraku gde su doneli demokratiju,što ih ubijaju ? Neki kažu da treba da dođu ali sam postupak kada par ljudi odluči za ceo narod pa ne pita ni skupštinu.Ovaj narod je jednom pitan za to i odgovora se sećate(doduše i posledica)ali nisam baš siguran da se mnogo promenilo.Dakle da skratim Gasimo vojsku,primamo nato dobijamo čipove mesto ličnih karti(Ajde BL) ,to ni englezi nisu hteli
samo još klepetuše da nam stave jedino to nam fali,(naravno izuzimam one kojima je do iznad kolena)pa u red za šišanje i klanje.Meeeeee
 
Grandfather:
katana_blade:
Nato je stacioniran i u mnogim zemljama u blizem i daljem okruzenju, pa ne vidim da im bas nesto mnogo fali i da nato tamo zavodi policijski cas.
Pa ako izuzmeš po neku "mizernu" žrtvu silovanja, ubistva pa i obaranja skijaške žičare(20 i kusur mrtvih u Italiji) i to u prijateljskom okruženju onda im ne fali ništa.

Da , da ti bi bio u pravu da se kod nas t.j. u nasoj vojsci ne desavaju nikakvi incidenti, setimo se samo tolikih "samoubistava" nesrecnih vojnika, ili kada se pre neku godinu nekom jadniku na odsluzenju vojnog roka nesto "otkacilo u glavi" pa je pobio nekoliko svojih drugova....
 
katana_blade:
Da , da ti bi bio u pravu da se kod nas t.j. u nasoj vojsci ne desavaju nikakvi incidenti, setimo se samo tolikih "samoubistava" nesrecnih vojnika, ili kada se pre neku godinu nekom jadniku na odsluzenju vojnog roka nesto "otkacilo u glavi" pa je pobio nekoliko svojih drugova....
Izvini dešifruj mi ovo.Šta je sad pisac hteo da kaže?
 
Grandfather:
katana_blade:
Da , da ti bi bio u pravu da se kod nas t.j. u nasoj vojsci ne desavaju nikakvi incidenti, setimo se samo tolikih "samoubistava" nesrecnih vojnika, ili kada se pre neku godinu nekom jadniku na odsluzenju vojnog roka nesto "otkacilo u glavi" pa je pobio nekoliko svojih drugova....
Izvini dešifruj mi ovo.Šta je sad pisac hteo da kaže?

Kad porastes i razmislis samo ce ti se kasti....
 
Ma brate,vrh zalosti je sto su oni nedodirljivi,ali nazalost,tako je svuda.Eto i u japanu ameri tamo napastvuju ponekad japanke i nikom nista.Kad japanci nemogu nista sta cemo tek mi onda. Nas obican narod niko nista i nepita.
 
dzerod:
Ma brate,vrh zalosti je sto su oni nedodirljivi,ali nazalost,tako je svuda.Eto i u japanu ameri tamo napastvuju ponekad japanke i nikom nista.Kad japanci nemogu nista sta cemo tek mi onda. Nas obican narod niko nista i nepita.

Ма треба наше жене оспособити ДА НАПАСНИКУ,
одсеку *урац... па да видиш када се то објави
КАКО ЋЕ ИМ И НА ПОМИСАО СИЛОВАЊА ЂОКА БИТИ
ПРЕТВОРЕН У ЧВАРАК. :o
 

Back
Top