Dosada

mikajo

Zainteresovan član
Poruka
118
Napolju sidza sunce pece oblake majka eno kosi travu,od kako sam joj kupio onu kosilicu na struju samo sparta po dvoristu!
Otac lezi negde u ladovini...mozda u senu ili ispod ora...ja sedim u sobi drkam komp...bole me ledja, usinuo sam se...gladan sam j e b o t e .. i tako mrzime sad da palim kola i idem na bazen... a i izgorela mi ledja sta da radim :-)
aj pa tako
 
Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun

And you run and you run to catch up with the sun, but it's sinking
Racing around to come up behind you again
The sun is the same in a relative way, but you're older
Shorter of breath and one day closer to death
 
pa ti uzmi od mame kosilicu malko ces se preznojati, mama ce se doterati za to vreme, tata ce je poebati, manje ce te smarati, i svi srecni
 
joshgori:
i josh bi voleo da vidim neki predlog od nasheg plejmejkera shto chestita na temi...
eto tema za novi roman onom Kingu
Pa ja kad nemam sta da radim, ne smaram forum sa objasnjenjem svoje dosade, ne znam kome bi to bilo zanimljivo, kao ni tvoja dosada. Sto rece neko, uzmi kosilicu od majke pa ti nece biti dosadno.
Rado cu sudelovati u nekoj diskusiji koja ima temu, dosada nije tema. Pa tako bi svako kad sedne za racunar pa ne zna sta ce, dosadno mu je, pokrenuo temu "joj kako mi je dosadno..", ima li to smisla?
Samo jos cekam temu pod nekim nazivom na primer "eto upravo izadjoh iz WC-a.. sta vi mislite o tome?"
 
koliko te placaju da nadziresh
jel si se i shkoli tako shtekovo
koliko partijskih imash
a da nisi ganzzi pa se pravish pametan preko neta kad te niko ne vidi?
 
codemaker:
joshgori:
i josh bi voleo da vidim neki predlog od nasheg plejmejkera shto chestita na temi...
eto tema za novi roman onom Kingu
Pa ja kad nemam sta da radim, ne smaram forum sa objasnjenjem svoje dosade, ne znam kome bi to bilo zanimljivo, kao ni tvoja dosada. Sto rece neko, uzmi kosilicu od majke pa ti nece biti dosadno.
Rado cu sudelovati u nekoj diskusiji koja ima temu, dosada nije tema. Pa tako bi svako kad sedne za racunar pa ne zna sta ce, dosadno mu je, pokrenuo temu "joj kako mi je dosadno..", ima li to smisla?
Samo jos cekam temu pod nekim nazivom na primer "eto upravo izadjoh iz WC-a.. sta vi mislite o tome?"

htedoh upravo to reci.
 
VisionOfDisorder:
codemaker:
joshgori:
i josh bi voleo da vidim neki predlog od nasheg plejmejkera shto chestita na temi...
eto tema za novi roman onom Kingu
Pa ja kad nemam sta da radim, ne smaram forum sa objasnjenjem svoje dosade, ne znam kome bi to bilo zanimljivo, kao ni tvoja dosada. Sto rece neko, uzmi kosilicu od majke pa ti nece biti dosadno.
Rado cu sudelovati u nekoj diskusiji koja ima temu, dosada nije tema. Pa tako bi svako kad sedne za racunar pa ne zna sta ce, dosadno mu je, pokrenuo temu "joj kako mi je dosadno..", ima li to smisla?
Samo jos cekam temu pod nekim nazivom na primer "eto upravo izadjoh iz WC-a.. sta vi mislite o tome?"

htedoh upravo to reci.
C,C,C,
nisam ochekivo
 
joshgori:
koliko te placaju da nadziresh
jel si se i shkoli tako shtekovo
koliko partijskih imash
a da nisi ganzzi pa se pravish pametan preko neta kad te niko ne vidi?
Ne, nisam "ganzzi" kako ti to milozvucno i zabrinjavajuce kulturno kazes, a sve i da jesam, jel' to greh, pa ne bih trebao ni da pisem ovde? Jesi oshisan do glave mozda? Pa ti masinica zasla malo i ispod, sve do mozga?
Ne nadzirem ja nikoga, samo ne mogu da odolim spodobama kao sto si ti, a da ne pokusam da im objasnim gde grese, za tebe izgleda nema nade.

Svojom recitoscu, argumentima i duhovitom logikom si me potpuno dotukao. Nemam nameru da ulazim u diskusiju sa "intelektualnom gromadom" poput tebe, pa zato ti evo prepustam obe teme, pisi sta hoces, mene ne zanimas.
Zao mi je samo svakog bajta potrosenog na tebe.
 
Kao, kupio kevi kosilicu i ona se naložila da kosi svaki dan...
Kupi joj i nove grabulje, pa će sa još većim žžarom da skuplja travu, pošto je pokosi :lol:
E, i posle može da napravi još veću gomilu sena da ti se ćale izvali k'o čovek :wink:
 

Back
Top