Problem sa Internet Explorerom

Truman

Elita
Poruka
22.709
Dok ovo pisem radim u Mozzili zato sto mi se od cetvrtka desilo da mi ne "refresuje" internet stranice. Na primer odem na Krstaricu i on mi pokaze datum iz cetvrtka i poruke do cetvrtka, a ne ono sto su ljudi posle pisali. Tako je sa svim sajtovima. U cemu je problem?
 
mislim da je ovo resenje:
idi na Control Panel> Internet Options> u delu Temporary Internet files- klikni settings i tu oznaci Every visit to the page...

...nego i ja imam problem sa glupim IE
kad odem na google umesto teksta imam upitnike
mislim da ima neke veze sa sp2 za win, kako da resim??? (srpski google)
 
Pandemonium:
mislim da je ovo resenje:
idi na Control Panel> Internet Options> u delu Temporary Internet files- klikni settings i tu oznaci Every visit to the page...

...nego i ja imam problem sa glupim IE
kad odem na google umesto teksta imam upitnike
mislim da ima neke veze sa sp2 za win, kako da resim??? (srpski google)

Ne mogu da nadjem Temprorary internet files
 
Misljenja sam da ti je mnogo bolje da zadrzis Mozilu, koja se do sada pokazala daleko boljom i funkcionalniom (osim za one vidove mreznih servisa proizvedenim iskljucivo za IE). Dodao bih i to da za istu mozes skinuti veliki broj dodataka koji ce ti olaksati krstarenje.
Ne znam... razmisli jos jednom, moj savet ti je da zaboravis na IE. :?
 
nikodim:
Misljenja sam da ti je mnogo bolje da zadrzis Mozilu, koja se do sada pokazala daleko boljom i funkcionalniom (osim za one vidove mreznih servisa proizvedenim iskljucivo za IE). Dodao bih i to da za istu mozes skinuti veliki broj dodataka koji ce ti olaksati krstarenje.
Ne znam... razmisli jos jednom, moj savet ti je da zaboravis na IE. :?
Slazem se ali bih dodao da probash i operu...mislim sve je bolje nego IE
 
Da ne otvaram novu temu. vec 2 puta mi se desava da kad se konektujem i otvorim IE on nereaguje,kao da nisam konektovan.pokusao sam da abdejtujem kasperski medjutim nece,kaze da podesim inernet opcije settings.Jedino resenje do sada je bio Sistem restore.kako da to resim?
 

Back
Top