zenski carolije

drmic:
zasto zene ponekad polude i uzivaju da posisaju poslednju kap sperme, kada im to u obicnim prilikama ne pada na pamet

A zasto covek , tvoje godiste , postavlja tako glupa pitanja...??????
Verovatno si se zayebo pa se malo plak'o.....ili si je drzao u kavezu 15 dana bez hrane i vode... :?
 
Suzy:
drmic:
NatasaNatasa:
Sačuvaj me Bože teme .... :?

Ne budi gruba, a sto se tice godina doci ces u moje i mnogo toga ti nece biti jasno.

He, he...nisi imao prilike oko 18-20-25-30 god da to saznas?Ali ok, evo Steffy ima par pametnih da ti kaze na ovu pametnu temu.... :?

Drmic ne obaziri se na ovu devojku, isfrustrirana je posto je ne ebem 5% pa pizzdi tako na sve i svasta.. :lol:
 
Steffan:
Suzy:
drmic:
NatasaNatasa:
Sačuvaj me Bože teme .... :?

Ne budi gruba, a sto se tice godina doci ces u moje i mnogo toga ti nece biti jasno.

He, he...nisi imao prilike oko 18-20-25-30 god da to saznas?Ali ok, evo Steffy ima par pametnih da ti kaze na ovu pametnu temu.... :?

Drmic ne obaziri se na ovu devojku, isfrustrirana je posto je ne ebem 5% pa pizzdi tako na sve i svasta.. :lol:

He, he......e bas si mu rekao- svaka cast.....
aplauz.....
previse si ti jak frajer za mene da bi smela sa tobom... :wink:
 
Suzy:
He, he......e bas si mu rekao- svaka cast.....
aplauz.....
previse si ti jak frajer za mene da bi smela sa tobom... :wink:

Pa smozdio bih te da zelim.. :roll: ali necu, simpaticna si mi.. :wink: svidjam ti se i plasis se da mi pokazes svoja osecanja, zato si toliko besna na mene.. iz ciste nemoci.. ma sve ja to razumem i oprastam.. hahaha :lol:
 

Back
Top