Zora Novog Dana

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Последњих месеци геополитичке прилике широм света су више него добре
- Пројекат Европског Устава је стављен на лед што економски слаби ЕУ и фрустрира оне који чекају пријем тамо, окрећући их евентуално према другим савезницима.
- Нови терористички напади у Лондону и њихове најаве имају високу цену.
- Светски Сатана Америка и његови сатрапи су заглибљени у два герилска рата – у Ираку и Авганистану, што опет кошта. Пази колико смо већ спрцали: http://costofwar.com/
- У Ирану је изабран за председника Ахмединеџад, највећи непријатељ Америке.
- У Узбекистану су протести происламских група у крви угушени, што је довело до преокрета шарених револуција. Неколико дана касније Узбекистан је потписао низ уговора са НР Кином.
- Демократски изабрани председник Киргизије, дошао на крилима „пурпурне револуције“ је тражио да Американци одреде датум напуштања његове земље.
- Председник Путин забранио је финансирање НВО из иностранства и обзнанио пројекат транссибирског нафтовода који иде према Кини.

Дакле Нови свет, Зора Новог Дана је неумитна. Планета ће се купати у светлости Јутарње Звезде. Како рече Фараон, бог овог форума, ударац источноазијских комуниста биће фаталан.

pla51.jpg


Како слика говори више од хиљаду речи, ево фото галерије Новог света, према одговарајућим областима


c06.jpg
 
Ako sam slobodan da dodam jos dve stvari:

1. Prestanak NR Kine vezivanja za US$ i prelazak na Euro.
2. Insistiranje Amerike na nuklearnom razoruzanju Severne Koreje i njihov decidirani uslov: moze ako oni sklone svoje nuklearno naoruzanje u Juznoj Koreji.

Pa sad vidite kome odgovaraju silne teroristicke akcije na Bliskom istoku i zaostravanje situacije na Balkanu. Kao sto bi rekao Pelikan Jozef "situacija se intenzivira"...
 
marlon:
Pa sad vidite kome odgovaraju silne teroristicke akcije na Bliskom istoku i zaostravanje situacije na Balkanu. Kao sto bi rekao Pelikan Jozef "situacija se intenzivira"...

Делује ми између редова да сумњичиш Кину да стоји иза неких ствари. Ја мислим да је оно што гледамо (рецимо тероризам) последица онога што Америка сама себи ради. А Кини (и слободном свету) то одговара - што јес јес...

Мислим да се на Балкану неће ситуација много заоштравати. Другачији се сценарио сада одвија.
 
Duhu,
Zao mi je ako si shvatio da kosooke sumnjicim za tako prozaicne stvari, ipak su oni malo inteligentniji. Zna se ko pocinje da puca po savovima i kome treba WW III. XX! vek je vek kada antihrist pokazuje svoje pravo lice i svakome ce biti jasno kako on dela- to je zapisano...
 
Процес уједињења:

hk1.jpg

Хомг Конг

hk04.jpg

Парада Народноослободилачке армије у Хонг Конгу ослобођеном од колонизатора

taireu03.jpg

Персонификација уједињења са Тајваном

taireu02.jpg

Персонофикација народног јединства - шта кажете, нису лоше требе!
 
Sa Kinezima se ne treba za*ebavati. To ce vrlo brzo Ameri da iskuse. Samo za dva dana posle odvajanja od US$ njihova nacionalna valuta je porasla vise nego za zadnjih nekoliko meseci. Kina danas i pre destak godina su nebo i zemlja. Mi sudimo o njima po ovim seljacima kod nas sto prodaju gace na buvljaku. Mozda jesu stoke kao sto vecina ljudi misli, ali imaju jasnu nacionalnu strategiju.A i da je nemaju i da svakom daju po motku i puste ih u Evropu, sta mislis koliko bi im trebalo do Rusije?
 
marlon:
Sa Kinezima se ne treba za*ebavati. To ce vrlo brzo Ameri da iskuse. Samo za dva dana posle odvajanja od US$ njihova nacionalna valuta je porasla vise nego za zadnjih nekoliko meseci. Kina danas i pre destak godina su nebo i zemlja. Mi sudimo o njima po ovim seljacima kod nas sto prodaju gace na buvljaku. Mozda jesu stoke kao sto vecina ljudi misli, ali imaju jasnu nacionalnu strategiju.A i da je nemaju i da svakom daju po motku i puste ih u Evropu, sta mislis koliko bi im trebalo do Rusije?
Ne znaci njima ta brojnost nista. Jel znas ti koliko nuklearki imaju svi moguci protivnici Kine?
Njima ta brojnost jedino moze da pomogne oko jake ekonomske drzave sto bi se prelilo na ojni budzet. E sa nekih 100 000 borbenih aviona i bombardera ce biti neko i nesto. Ovako jos nisu toliko opasni. U svakom slucaju potreban je neko da se usprotivi amerima, samo ko ce se posle usprotiviti Kinezima.
 
katana_blade:
Jel si ti to uclanjen u neku sektu :?: :?: :?:

Epidemija samoubistava u Kini
Samoubistvo je na prvom mestu kao razlog smrti među osobama starim od 20 do 35 godina u Kini. Procenjuje se da u najmnogoljudnijoj zemlji na svetu, koja trenutno ima oko 1,3 milijarde stanovnika, čak četvrt miliona (250.000) godišnje izvrši samoubistvo ili 685 dnevno.
 
_guru_:
U svakom slucaju potreban je neko da se usprotivi amerima, samo ko ce se posle usprotiviti Kinezima.

Ех, вечито питање...
Као жртва империјализма славићу дан кад Амери пукну. Узгред, јеси ли приметио да Америка никад не прети некоме ко јој је и приближан по сили. Северна Кореја има БОМБУ и ови сада ћуте к'о рибе...

А шта ћемо после с Кинезима. О томе ћемо мислити тада.
 
Duh Sekire:
_guru_:
U svakom slucaju potreban je neko da se usprotivi amerima, samo ko ce se posle usprotiviti Kinezima.

Ех, вечито питање...
Као жртва империјализма славићу дан кад Амери пукну. Узгред, јеси ли приметио да Америка никад не прети некоме ко јој је и приближан по сили. Северна Кореја има БОМБУ и ови сада ћуте к'о рибе...

А шта ћемо после с Кинезима. О томе ћемо мислити тада.

Питам се КО ЈЕ ОВДЕ ЛУД??? Е, све ми је потаман
САМО МИ ЈОШ ФАЛЕ "МАЛИ ЖУТИ", *ЕБО ТЕ !!!
Па болесне комуњаре би се удружиле и са самим
ЦРНИМ ЂАВОЛОМ само да би опет могли "легално" и
"у име народа" и "некажњено" ДА УБИЈАЈУ.
Али, нема ништа од тога.
 
Добро Еремита, онда уживај у америчкој окупацији.
Подсећам те да православна Русија неће скоро бити сила број један. Кад кажем скоро, мислим најмање у наредних 100 година.
 
Duh Sekire:
Добро Еремита, онда уживај у америчкој окупацији.
Подсећам те да православна Русија неће скоро бити сила број један. Кад кажем скоро, мислим најмање у наредних 100 година.

Уопште не уживам у било каквој ОКУПАЦИЈИ а поготово америчкој. Мислим да би Ти можда требало да читаш
Библију - па би схватио моје згражавање од
ЖУТЕ РАСЕ.

Ако си човек са овог поднебља без обзира на
нацију и веру бори се ДА БУДЕМО ИСТОК НА ЗАПАДУ И
ЗАПАД НА ИСТОКУ - НЕ ЖЕЛИМ ДА БИРАМ ИЗМЕЂУ ДВА
ОКУПАТОРА, ЖЕЛИМ СЛОБОДУ, СЛОБОДУ, СЛОБОДУ !!!

Како уопште можеш да призиваш "жуте", да ли си при
себи ???
 
eremita:
Duh Sekire:
Добро Еремита, онда уживај у америчкој окупацији.
Подсећам те да православна Русија неће скоро бити сила број један. Кад кажем скоро, мислим најмање у наредних 100 година.

Уопште не уживам у било каквој ОКУПАЦИЈИ а поготово америчкој. Мислим да би Ти можда требало да читаш
Библију - па би схватио моје згражавање од
ЖУТЕ РАСЕ.

Је ли живота ти а где си у Библији видео да се помиње жута раса?!?!?
Где си у Библији видео, by the way, да се помињу Срби или Руси, Јапанци... било ко ко није Јеша и није имао директне везе са Јеврејима до почетка ноце ере :?: :!: :?:
Ја ти само кажем да Русија без Кине не може ништа, ама баш ништа да учини, а нема ни капацитета да дугорочно предводи.
А СЛОБОДА (је ли она што се пише са Н).
хе-хе-хе-хе
Па кад будеш слободан бар од гравитације, за почетак, тада ћеш моћи да кажеш да си слободан. А дотле је нужно ропство нечему или некоме.
 

Back
Top