Ljepote svijeta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U redu te stvari sa vizom,verujem da je jako komplikovano,mada ja nisam imala takvih problema////
Sto se tice te kontradikcije...hahahaha...jako smesno,jer samo sam odgovorila na temu lepote sveta,ipak predpostavi da sam obisla sve prirodne lepote bivse SFRJ,treba se malo i vani....
 
DrFeelGood:
Ako nekome zavidim to je, definitivno, vlasnik KonTiki agencije!!! (to je onaj cikica sa podbradnom bradom)
Draga moja,da nije bilo te nase ratnicke istorije zapitaj se gde bi ti sada bila...I ne samo ti nego,i ja i meni je muka,ali ljudima koji su se borili za Srbiju na Sutjesci,budi zahvalna jer danas imamo gde da zivimo...
 
maja:
U redu te stvari sa vizom,verujem da je jako komplikovano,mada ja nisam imala takvih problema////
Sto se tice te kontradikcije...hahahaha...jako smesno,jer samo sam odgovorila na temu lepote sveta,ipak predpostavi da sam obisla sve prirodne lepote bivse SFRJ,treba se malo i vani....
 
Samo da vas podsjetim.Malo ste skrenuli s teme o kojoj ovdje treba da se prica.To ko ce da zeni koga nas ne zanima.Za to ima drugih podvrsta na forumu : ).Ovdje se prica o putovanjima i turizmu.
 
Rado bih ponovo obišla neka turistička mesta iz bivše Juge . Na primer , Kranjsku Goru , Postojnu , Split , Sarajevo , Mostar , Zadar , Dubrovnik ... Ali mislim da još nije vreme , pa se zadovoljavam i našim planinama u Srbiji i Crnoj Gori .
Lepo bi bilo ponovo videti i bivši Lenjingrad , Moskvu ... Lepo bi bilo otići i na neko egzotično mesto ali sama pomisao na vađenje vize ubija želju ...
Naravno da danas ni para nikad dosta . Zato preostaje samo par dana godišnjeg odmora u Srbiji ...
 
oooo daaa, nemam ni ja nista protiv Monte Karla, u stvari luuuda sam za Italijom, volela bi da vidim siciliju, ustvari poenta putovanja nije samo da vidis neku drugu zemlju, vec i da osetis nacin zivota u njoj, i sam postanes deo toga!
Najvise bi voleal da posetim TAHITI, e to mi je VRRRRRRRRRRRRRH. Obozavam ta egzoticna mesta, Kuba je something special, kao i Maldivi, koje treba posetiti pre nego sto nestanu sa lica zemlje!
 
Ja bih Vam proporucioo tamo gde vas ljudi postuju i najbolje razumeju, pa normalno cene i kvalitet usluga. Mislim da je to Turska: A ona ima tacno 4 mora oko 8 hiljade kilometara obala, o toku dana kupatise na moru i skijatise na snegu je moguce jedino tamo ( Antalija u Mediteranskom delu). Dok sto se tice shopinga ono sto bih ste platili nekde durgde ovde garantovane skoro na pola bih ste platili. Medjutim, najbolje Vam je da se obratite turistickim agencijama i onima koju su vec bili.
Cao.
 
Lepa ti slika Lisicice(vestice).......
Bojim se da sam za ovu godinu ispucao odmor.Tek na zimovanje.Ove godine sam propustio Egipat pa i Tibet,bio sam malo u Budvi,malo u H.Novi,malo na Mauricijusu...
Istorija mi i nije najaca strana,a tebi?
 
nema nista lepse nego lutat negde a ni sam ne zas gde to je slucaj samnom i mojim drustvom skupimo se nas 5 naspemo gorivo i vozi za Paris , Amsterdam, Berlin, Bec nije bitno inace zvim u centru sveta tako da su mi ovi gradivi malo udaljeni 1500km npr je Amsterdam a to je nista kad ides auto banom vozis 220km\h i tu udaljenost predjemo za 7-8 sati to je sto se tice kola, a kad idemo avionom idemo za Moskvu ili Istanbul to su dva najlepsa grada u svakom slucaju super nam je.

obisli smo Makedoniju, Bosnu i Hercegovinu Hrvasku, Sloveniju,Rusiju, Austriju, Holandiju, Francsku,Belgiju,Luxemburg, Tursku i normalno Yugoslaviju a u nemacku zivimo.

Podrav iz Fankfutrta
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top