Top Lista Nadrealista

Cija majka crnu vunu prede? Moja majka?! Moja majka nikad dzemper nije isplela, nikad dzemper nije isplela(Djuro u politickoj nekoj emisiji kod neleta)
Nalazimo se u fabrici za proizvodju Nista. Nista se proizvodi od dva glavna sastojka: prvi je Nema niceg, a drugi Dje ba ono nestalo.
Pa igra hrkljus...
Pa kad Nele pravi skrivenu kameru kao da napravi da covjek pomisli da mu kradu auto, pa dok on obija nailazi policajac i kaze: Zaledila brava, komsija?
A on:A? Jest, jest, zaled'la brava, zaled'la brava...
Pa kad Djuri urucuju poziv za vojsku pa se on lupa ciglama... :lol:
Ma zakon su! 8)
 
Djura u uniformi sa oznakom "Obezbjedjenje": Ma nemoj bolan pušit' u studiJu, nema pusenja u studiJu !!!

************************************************

Restoran na nepoznatoj lokaciji u Dalmaciji, konobar ima problem - kad mu gost plaća račun i u namjeri da ostavi baksis kaže "U redu je" toliko se iznenadi da padne u nesvjest - sve 4 u vis pa moraju da mu pjevaju "Kad su se dva Bracanina i tralalafjumeni, Kad su se dva Bracanina i tralalafjumeni, a ća, a ća, ća rade momka dva... "

MA U REDU JE !!! Klop !!! sve 4 u vis :D :D :D :D :D
 
Punisher:
Djura u uniformi sa oznakom "Obezbjedjenje": Ma nemoj bolan pušit' u studiJu, nema pusenja u studiJu !!!

************************************************

Restoran na nepoznatoj lokaciji u Dalmaciji, konobar ima problem - kad mu gost plaća račun i u namjeri da ostavi baksis kaže "U redu je" toliko se iznenadi da padne u nesvjest - sve 4 u vis pa moraju da mu pjevaju "Kad su se dva Bracanina i tralalafjumeni, Kad su se dva Bracanina i tralalafjumeni, a ća, a ća, ća rade momka dva... "

MA U REDU JE !!! Klop !!! sve 4 u vis :D :D :D :D :D
Kako si samo skontao sta pevaju?Ja i dalje tvrdim da su oni nesto najbolje sto je nastalo u bivsoj SFRJ ,i cemu ce se deca smejati i za 50 god.Meni licno je najbolja TLN2."Srednja umjerena skola 'Doktor Stipe Suvar",kviz"Znanje-nemanje","zona sumraka-Rade Pendrek","obracun kod ok korala","Fudo u epizodi-cvjece zla",itd.
Da nema neko slucajno narezane epizode TLN2.TO bih bas voleo da imam u kolekciji.
 
[quote="Perverzomir"]Ajde ljudi jel jos neko osim mene gledao :

,,Bog za elektrotehniku i kompjutere "
,,Djurine kucne carolije"
,,Kucamo na vrata zaboravljenih asova"
itd.[/quote]


He,he,Djura je legenda!"sto manje zuba u vama,vise zabave za vase dete" :lol: :lol:
 
Nele kao bivsi ABHO (atomsko,biolosko-hemijiska odbrana) oficir preorjentisao se da drzi apoteku sa bojnim otrovima...
Kemo sine otvori prozor pocrkace one macke.E ostavi bubrege od ovog...valjace za neki experiment.
Ciko jel imate andol?
Sta ce ti andol?
Za glavu?
Nema ajde bjez'...imam slemove za glavu.
ALi ono sa profesorom za elektrotehniku i kompjutere je SHOCK! :lol:
 
Slusate radio Haretove raje na sto jos krvavijih megaherca...
Velika nagrada Kreseva: tuk Borg, tuk Meklafen, tuk Borg, tuk Meklafen, tuk Borg...
Mala nagrada Kreseva: ping-pong Dzordz, ping-pong Vilson, ping-pong Dzordz, ping-pong Vilson, ping Dzordz, ping Dzordz, ping Dzordz, sixteen-fifteen Dzordz.
 

Back
Top