Деца гладују у Аустралији!

Poruka
60.354
Није та Аустралија макар ко!
Развијенија је од ЕУ, Аустралијанци су међу далеко најдуже живећим нацијама(за разлику од нпр Американца поготово с обзиром на развијеност земље, али примитиван начин живота, слупано јавно школство и апсурдно здравство косе их ко куга.), па ипак ова шокантна вест из наслова је тачна.
Уосталом...
http://vesti.krstarica.com/svet/deca-gladuju-u-australiji/
Укратко два милиона Аустралијанаца муку мучи да нахрани своје фамилије што је шокантан раст од 9% у односу на прошлу годину!!!
Веома слична ситуација као и у пропалој ЕУ где је гладно и у сироштву, или у опасности да тако заврши чак 1/4 популације о чему сам јуче отворио тему, као и глад у Америци која се надвила над 50М људи, жена и деце!
А неки су причали којештарије о кинеским платам од два зрна пиринЏа дневно!
:hahaha:
 
Ja, bre, navikao, kad ustanem i popijem kafu, prvo dodjem da vidim sta kaze poznavalac, sta je danas propalo, pa presaram u atlasu crnim flomasterom.

Ima to i mnogo probitačnije koristi , posle otvaranja očiju od strane cenjenog kolega ja odmah na vreme raskinuo i raspičkao sve veze sa familijom iz propalih SAD , izmislio sam neki razlog, bolje na vreme nego posle da mi se svi navale na grbaču i gajbu ,onako bedni gladni i žedni , na traktoru nekom sa jednim otrcanim kuferom kao izbeglice .
 
Poslednja izmena:
Није та Аустралија макар ко!
Развијенија је од ЕУ, Аустралијанци су међу далеко најдуже живећим нацијама(за разлику од нпр Американца поготово с обзиром на развијеност земље, али примитиван начин живота, слупано јавно школство и апсурдно здравство косе их ко куга.), па ипак ова шокантна вест из наслова је тачна.
Уосталом...
http://vesti.krstarica.com/svet/deca-gladuju-u-australiji/
Укратко два милиона Аустралијанаца муку мучи да нахрани своје фамилије што је шокантан раст од 9% у односу на прошлу годину!!!
Веома слична ситуација као и у пропалој ЕУ где је гладно и у сироштву, или у опасности да тако заврши чак 1/4 популације о чему сам јуче отворио тему, као и глад у Америци која се надвила над 50М људи, жена и деце!
А неки су причали којештарије о кинеским платам од два зрна пиринЏа дневно!
:hahaha:



Poznavalac stvari. :rotf::rotf: kakav pogresan odabir imena:rotf::rotf:
 
Какве везе социјални случајеви у Аустралији имају са политиком?

Зашто је ова тема на ПДФ Политика?

Нек иде на, неправду, друштво, економију, теорије завере...ал' зашто на политику?
Па да, број гладних, незапослених, бескућних и сличних несрећника уопште није у вези с политиком земље.
Да не читам све постове с теме јел неко написао да су љибераљи данас глоопљи него иначе, а то је баш подухват с обзиром колико су глоопише.

- - - - - - - - - -

Nece dugoj, poznavaocevoj ruci umiranja i propadanja izmaci ni zemlje down under :evil:

Ovladao je vlaškom magijom ko da je iz Kučeva ili Jasikove ,ne bih mu se našao na listi . :sad2:

Ja, bre, navikao, kad ustanem i popijem kafu, prvo dodjem da vidim sta kaze poznavalac, sta je danas propalo, pa presaram u atlasu crnim flomasterom.

Ima to i mnogo probitačnije koristi , posle otvaranja očiju od strane cenjenog kolega ja odmah na vreme raskinuo i raspičkao sve veze sa familijom iz propalih SAD , izmislio sam neki razlog, bolje na vreme nego posle da mi se svi navale na grbaču i gajbu ,onako bedni gladni i žedni , na traktoru nekom sa jednim otrcanim kuferom kao izbeglice .
Реално.
 
Kazu da ce hrana do 2030. da poskupi 20% na globalnom nivou.
To ce biti velika sansa za Srbiju ako ne prodamo svu zemlju arapima ili ako je ne pojedu GMO usevi.
Valjda nece i kod nas kao u dalekoj nam Australiji.
Само љибераље, али они ће ионако хасати ГМО.
Безвредна храна за безвредне, тек да што пре огрну дрвени капут.
 
Није та Аустралија макар ко!
Развијенија је од ЕУ, Аустралијанци су међу далеко најдуже живећим нацијама(за разлику од нпр Американца поготово с обзиром на развијеност земље, али примитиван начин живота, слупано јавно школство и апсурдно здравство косе их ко куга.), па ипак ова шокантна вест из наслова је тачна.
Уосталом...
http://vesti.krstarica.com/svet/deca-gladuju-u-australiji/
Укратко два милиона Аустралијанаца муку мучи да нахрани своје фамилије што је шокантан раст од 9% у односу на прошлу годину!!!
Веома слична ситуација као и у пропалој ЕУ где је гладно и у сироштву, или у опасности да тако заврши чак 1/4 популације о чему сам јуче отворио тему, као и глад у Америци која се надвила над 50М људи, жена и деце!
А неки су причали којештарије о кинеским платам од два зрна пиринЏа дневно!
:hahaha:

Gluposti u Australiji je naj jeftinija hrana od svih zapadnih zemalja. naprotiv mnogo veci problem je preuhranjenost i visak kilograma stanovnistva st
 
Какве везе социјални случајеви у Аустралији имају са политиком?

Зашто је ова тема на ПДФ Политика?

Нек иде на, неправду, друштво, економију, теорије завере...ал' зашто на политику?

Па имају везе. Показују колико је теби драги неолиберални капитализам велики промашај. И како уништава животе људи.

- - - - - - - - - -

Nebitno je gde se to desava,uzrocnik je isti - neoliberalni kapitalizam.

Да, али ни комунизам који ти заговараш није решење...
 
Kako te bre ne mrzi da otvaras ovakve topike koji veze s mozgom nemaju,
Обрати се аустралијској организацији Фудбенк.
Они брину о гладној деци те државе-континента.
a i da imaju , sta se to sve nas tice.
Nikada nisi otvorio topik o deci u Srbiji, a ima slucajeva i gladi i bespuca i zlostavljanja i strasnog siromastva.
Има ко и то ради, а моје је да укажем шта ви љибераљи нарадисте по свету јер то и овде имплементирате.
И не бринеш се ти за децу Србије и Србе уопште, већ те боли истина што је твој свет и лажа и паралажа, а не можеш више да га продајеш сем интелектуалној сиротињи, а то само понекад.
И у Немачкој гладујете, уосталом.
 
Poslednja izmena:
Gluposti u Australiji je naj jeftinija hrana od svih zapadnih zemalja. naprotiv mnogo veci problem je preuhranjenost i visak kilograma stanovnistva st
Није битно колико је јевтина, када не могу да дођу до ње.
Уосталом то су подаци аустралијске организације Фудбенк и 2М гладне деце за Аустралију је баш много, ајд да је Кина у питању с 1,3 милијарде становника, али није.
 

Back
Top