Zorana Mihajlović i SNS nisu govorili istinu u predizbornoj kampanji

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Dakle imamo sve crno na belo. Radimo analizu sledećeg snimka: Molim vas, pažljivo poslušajte ceo snimak-kratak je!


Zorana je na kraju navedenog klipa rekla da će cene energenata biti održive, i niske i niže. Sva ova poskupljenja o kojima pišem su se desila posle dolaska SNS na vlast što znači da su sve ove cene neodržive, i više i visoke i po svemu sudeći će još da rastu što znači da su Zorana i SNS sve slagali!!!
 
Poslednja izmena:
Jedna po jedna stvar pada... Prvo urlaju, onda se ucute, pa priznaju da nesto mora da bude (ili na taj nacin da bude).
Osnovna stvar sto su sada (barem na izjavama) proevropljani - sasvim suprotno od predjasnjeg delovanja.
Iz SNS su vristali na "slanje nase dece da ginu po raznim zemljama" - da bismo od (sada vec bivseg) ministra odbrane Vucica culi "da sada razume zasto je potrebno da nase trupe ucestvuju u mirovnim misijama po svetu".
Borba protiv korupcije? Ne bas. Miskovic ce da sastavi 11 meseci u pritvoru pre nego sto uopste izadje na sudjenje. U medjuvremenu je inspektor koji je vodio istragu - dao ostavku.
Sve sto urlaju na dosadasnju beogradsku vlast... Cucemo za izvestan broj dana / meseci opet Vucicevu izjavu da nije znao / razumeo / sta god... da je to moralo na taj nacin.
I sve to bez izvinjenja, naravno. Nije to njima svojstveno. Ali im je jaka osobina da hoce da budu vlast po svaku cenu.
 
SNS nisu govorili istinu u predizbornoj kampanji

cage-face-5.jpg


- - - - - - - - - -

Sram da joj uđe!

i nikad ne izađe
 
E da... Eno direktora televizije Tijanica, ziv, zdrav (i na dozivotnoj funkciji izgleda).

A tek tv pretplata... vriste, vriste... pa su se ucutali. Nesto jos i mrmljaju da ce da rese - ali EU vristi na budzetsku televiziju, EU zeli da to bude javni / narodni servis, od naroda finansiran. Sve sto ovi urade ce morati da se zavrsi najkasnije do 31.12.2015. - a onda cemo opet da imamo nekakvu taksu, naknadu, sta god, samo nece da bude uz struju nego uz nesto drugo (telefon, infostan, porez na nekretninu...),
 
Dakle imamo sve crno na belo. Radimo analizu sledećeg snimka: Molim vas, pažljivo poslušajte ceo snimak-kratak je!


Zorana je na kraju navedenog klipa rekla da će cene energenata biti održive, i niske i niže. Sva ova poskupljenja o kojima pišem su se desila posle dolaska SNS na vlast što znači da su sve ove cene neodržive, i više i visoke i po svemu sudeći će još da rastu što znači da su Zorana i SNS sve slagali!!!

Мегатренд караконџула
је фолиранткиња и лажљивица како уста отвори. И не само она - ЦЕЛА ЕКИПА ЛАЖОВА, ПРЕВАРАНАТА И ШИБИЦАРА ЈЕ НА ВЛАСТИ... сада већ има гомила клипова
који обелодањују њихове невероватне лажи и преваре... а докле ће их народ трпети - видећемо...
 

Мегатренд караконџула
је фолиранткиња и лажљивица како уста отвори. И не само она - ЦЕЛА ЕКИПА ЛАЖОВА, ПРЕВАРАНАТА И ШИБИЦАРА ЈЕ НА ВЛАСТИ... сада већ има гомила клипова
који обелодањују њихове невероватне лажи и преваре... а докле ће их народ трпети - видећемо...

A jadni Kostunicini, Seseljavi i Djilasovi kadrovi nikad nisu otvorili usta da izreknu laz....
Ma nikada im se to nije desilo.
Gde bi njima?
Generalno svi politicari su lazovi, i to ne mali.
Na nasoj poltickoj sceni posebno.
Ali obzirom na to ko je zemlju vodio do 2000. obzirom na to ko je zemlju vodio posle 2000. ovi danas su jos najmanji lazovi.
Treba im dati sansu da pociste Srbiju od onih koji su je doveli na ovako niske grane.
Usput ce dosta takvih kao sto je Zorana otpasti.
Eto Dinkic je vec otpao, uskoro ce i Dacic verovatno.
Ne branim Zoranu, ona je jedan od najgorih likova ove danasnje koalicije........Ali sam siguran da ce doci vreme kada ce pasti k`o s kruske.
 
A jadni Kostunicini, Seseljavi i Djilasovi kadrovi nikad nisu otvorili usta da izreknu laz....
Ma nikada im se to nije desilo.
Gde bi njima?
Generalno svi politicari su lazovi, i to ne mali.
Na nasoj poltickoj sceni posebno.
Ali obzirom na to ko je zemlju vodio do 2000. obzirom na to ko je zemlju vodio posle 2000. ovi danas su jos najmanji lazovi.
Treba im dati sansu da pociste Srbiju od onih koji su je doveli na ovako niske grane.
Usput ce dosta takvih kao sto je Zorana otpasti.
Eto Dinkic je vec otpao, uskoro ce i Dacic verovatno.
Ne branim Zoranu, ona je jedan od najgorih likova ove danasnje koalicije........Ali sam siguran da ce doci vreme kada ce pasti k`o s kruske.

Eto, to je ta tipična SNS-ovska i SPS-ovska logika, ne lažem samo ja, i drugi lažu, ne kradem samo ja, i drugi kradu! To je kao kad su pitali Dačića za ogromne pljačke SPS-OVACA u Galenici i drugim firmama a on kaže, ovi iz DS su krali još više. To je ta glupa lažovska i lopovska logika.
 
Eto, to je ta tipična SNS-ovska i SPS-ovska logika, ne lažem samo ja, i drugi lažu, ne kradem samo ja, i drugi kradu! To je kao kad su pitali Dačića za ogromne pljačke SPS-OVACA u Galenici i drugim firmama a on kaže, ovi iz DS su krali još više. To je ta glupa lažovska i lopovska logika.

A ti si pao s kruske na glavu ili ne znas da citas?
Pa svi su se promenili na vlasti, i SVI su lazovi.
I sta sad?
Za koga da glasas kada ti ono najbolje iz zemlje odlazi u beli svet, i kada je u zemlji negativna i dup.euvlakacka selekcija dominantna?
Kad pogledam sa strane, Vucic bar ne prica bajke........Kaze bice tesko, kaze ima ogromnih problema........
Ajde da mu damo sansu da vidimo moze li se sa njima izboriti.
Svi ostali sa politicke scene su vec probali i POKAZALI da ne umeju.
Inace nisam ni clan ni simpatizer nijedne stranke, na izborima ne glasam,izuzev sto na lokalu dajem podrsku URS-u,zbog onoga sto su uradili u MOM gradu.
 
Tom logikom ne bih smeo da kritikujem ni bivseg predsednika kucnog saveta.

Мого би
само пристојно и аргументовано, но овде се ради о вријеђању институција лажима и инсуинацијама са циљем подривања воље већина граџана, који слијепо и безувјетно верују ИЗАБРАНИМ, ок?

Него нако узгред,
чиме АУТОРСКА тема заслужује место овди а не политићким диванима, резверираним за особне ставове елите?
http://forum.krstarica.com/showthread.php/649324-Marginalizacija-nacionalizma-u-Srbiji
 
Poslednja izmena:
Мого би
само пристојно и аргументовано, но овде се ради о вријеђању институција лажима и инсуинацијама са циљем подривања воље већина граџана, који слијепо и безувјетно верују ИЗАБРАНИМ, ок?

Него нако узгред,
чиме АУТОРСКА тема заслужује место овди а не политићким диванима, резверираним за особне ставове елите?
http://forum.krstarica.com/showthread.php/649324-Marginalizacija-nacionalizma-u-Srbiji

Autorske teme treba da postoje... Ako mene pitas, one bi trebale da budu vecina. Da vidimo sta ko misli (ili barem tvrdi da misli iako se vidi da provocira). Ovaj copy/paste se meni licno ne svidja ali to nije presudno. Mi modovi ovde primenjujemo pravilnik.
 
Autorske teme treba da postoje... Ako mene pitas, one bi trebale da budu vecina. Da vidimo sta ko misli (ili barem tvrdi da misli iako se vidi da provocira). Ovaj copy/paste se meni licno ne svidja ali to nije presudno. Mi modovi ovde primenjujemo pravilnik.

Ок,
а чемо ондак пдф разговори, ак не за АУТОРСКА умјећа грађана Првог реда?
 
Dakle imamo sve crno na belo. Radimo analizu sledećeg snimka: Molim vas, pažljivo poslušajte ceo snimak-kratak je!


Zorana je na kraju navedenog klipa rekla da će cene energenata biti održive, i niske i niže. Sva ova poskupljenja o kojima pišem su se desila posle dolaska SNS na vlast što znači da su sve ove cene neodržive, i više i visoke i po svemu sudeći će još da rastu što znači da su Zorana i SNS sve slagali!!!

Ce da joj previdimo to na lepe oci.
 
To je za ozbiljne teme, ne za nesto sto moze naopacke da se okrene od izbora do izbora.

Зар тему о великосрбианском национализму сматрате НЕОЗБИЉНОМ?:eek:
Па јел постоји већа и озбиљнија препрека будућности, вама обећатој, штовани господине?:evil:
 

Back
Top