Pomoc-STAR WARS-Jedi Knight:Jedi Academy

Boba-No1:
Igra jeste stara ali ako se neko seca resenja neka kaze.Dosao sam do nivoa u kome kroz neku vrstu tornja prolazi jak zeleni laserski snop,pobio sam sve na nivou i sada pokusavam da nadjem izlaz ali NIKAKO ne uspevam! :evil:
Igro sam ja to skoro jel to ono kad u pocetku ides sa onim ortakom (valjda sezove Josh ili neshto tako) kroz neku shumu ako je to daj malo bolje opishi nivo...pa cu ti pomognem
 
Josh je u "podrumu" i drzi neku cev iznad glave,ja odlazim nekim vazdusnim tunelom na sprat i tu dolazim u unutrasnjost nekog tornja kroz koji celom visinom prolazi vec pomenuti laser.U podnozju lasera ima neki krst koji se okrece i pusta laser na stranu.Dosao sam do vrha tog tornja ali i dalje ne vidim izlaz....
 
Treba da unishtis taj laser pazljivo gledaj pojaviceti se onaj znak za silu koristi pul i treba da savijes neka kao cetri ogledala i ona ce unishtiti laser....malo potrazi nije tesko a ne secam se da li pre toga treba da povuces neku kutiju ili slicno...znam gde si...imash ti josh da igrash :)
 

Back
Top