Beer fest !!!

=RODMAN=

Zainteresovan član
Poruka
198
Beer Fest mmmmm Beer !!! :lol:
Uskoro pocinje 27 avgusta :!: :twisted:
Sta mislite,sigurno jedva cekate da pocne i to na kalisu :P :P :P Ajmo pijandure spremite se :lol: Ali ona tuca kad se napiju ko svinje me nervira :x sta mislite o tome :roll:
 
Auuu neznas sta ces propustiti ja dolazim kolima pustimo techno napijemo se i igramo uvek dolaze sa strane i igraju onako polupijani !!! Znas ono kad popijes nema treme samop pridju i igraju bas je cool i uvek mnogo al;i bas mnoogo njih upoznam i bas su neki cool likovi !!! 8)
 
beeeeeeeeeeeeeeckssssssssssss!!! the best!!!

od domatjih - jelenkitj!
mmmmmmmm piiiiiiiiivvooooooooooo... nadan se da tje meni biti bolje... ne zelim beer fest da propustim zbog necheg bezveze... :(
 
Ove godine cu se dobro najesti da me ne uvati brzo :lol: e najodvratnije je bilo prosle godine da su pisali svi ko ludi ,dodje neki lik izvadi stvar i pisa e zgadio sam se onako polupijan ! A on onako pijan samo se ljulja i nije ga bilo sramota !
Cuo sam da je bilo jezero od pisacke koliko su samo pisali !!! :lol: :lol:
E najgore je ribama dok cucnu dok ovo dok ono ode vec niz noge pisacka :lol: :twisted:
 
=RODMAN=:
Ove godine cu se dobro najesti da me ne uvati brzo :lol: e najodvratnije je bilo prosle godine da su pisali svi ko ludi ,dodje neki lik izvadi stvar i pisa e zgadio sam se onako polupijan ! A on onako pijan samo se ljulja i nije ga bilo sramota !
Cuo sam da je bilo jezero od pisacke koliko su samo pisali !!! :lol: :lol:
E najgore je ribama dok cucnu dok ovo dok ono ode vec niz noge pisacka :lol: :twisted:

U cemu je problem kad postoje WC-i?
 
mogle bi po nekada i da se biraju reci.
pivski festival -spremna da idem. bg pivo je ok, mb su upropastili, tuborg ok, beks jel se tako bese zove ok je, nektar mi se svidja, bar je bilo super pre dve godine...mada mi se pivo u poslednje vreme odbilo brinem za sebe.prija mi jedino voda.....
 
IvAnA:):
=RODMAN=:
Ove godine cu se dobro najesti da me ne uvati brzo :lol: e najodvratnije je bilo prosle godine da su pisali svi ko ludi ,dodje neki lik izvadi stvar i pisa e zgadio sam se onako polupijan ! A on onako pijan samo se ljulja i nije ga bilo sramota !
Cuo sam da je bilo jezero od pisacke koliko su samo pisali !!! :lol: :lol:
E najgore je ribama dok cucnu dok ovo dok ono ode vec niz noge pisacka :lol: :twisted:

U cemu je problem kad postoje WC-i?


ma kakvi wc-i, 10-tak smrdljivih kucica na hiljade ljudi, em sto bazdi em sto je guzva :?

a stvarno, prosle godine su svi pisali i povracali na sve strane, zgadio mi se zivot na Beer festu :cry:

a preprosle godine je tako bilo lepo :)
 
slatko volim :)):
IvAnA:):
=RODMAN=:
Ove godine cu se dobro najesti da me ne uvati brzo :lol: e najodvratnije je bilo prosle godine da su pisali svi ko ludi ,dodje neki lik izvadi stvar i pisa e zgadio sam se onako polupijan ! A on onako pijan samo se ljulja i nije ga bilo sramota !
Cuo sam da je bilo jezero od pisacke koliko su samo pisali !!! :lol: :lol:
E najgore je ribama dok cucnu dok ovo dok ono ode vec niz noge pisacka :lol: :twisted:

U cemu je problem kad postoje WC-i?


ma kakvi wc-i, 10-tak smrdljivih kucica na hiljade ljudi, em sto bazdi em sto je guzva :?

a stvarno, prosle godine su svi pisali i povracali na sve strane, zgadio mi se zivot na Beer festu:cry: ..

a preprosle godine je tako bilo lepo :)

Pa dobro, jeste guzva ali ipak.... :roll:
E pretprosle godine je stvarno bilo super,uopste nije bila tolika guzva...Mnogo opustenije je bilo....
 
Jel probao neko pivo Beli medved cale pio jedno vreme to i kaze da je najjace pivo koje postoji mislim po procentu alkohola !!! Pa svida po Beogradu trazim i nemogu ga naci :cry: Jel probao neko ?
Nadam se da ove godine nece biti guzve na beer festu a to za red za wc i kad najzad dodje ono tako bazdi da mi se povraca i stavljam fantomku da bi usao :lol: a ono povracanje sam i ja video i cak su i srali da neverujete prvi puta sam video da se nekom sere od PIVA !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: i to likovi pored wc na travu svi su gledali ali kad si pijan bople te za SVE !!! :wink: OPUSTENO 8)
 

Back
Top