Šta da radim/mislim?

Cups:
Zajedno smo tri godine. Dve godine živimo zajedno. Sinoć kad sam došla kući ležali smo na kauču i gledali TV a onda mi je on onako neobavezno rekao kako je malopre bio u gradu (to sam znala već) i kako je prišao nekoj devojci i upoznao se s njom. Kaže da su pričali jedno 10-tak minuta. On je inače nju video prekjuče i kad je došao kući odmah mi je ispričao kako je video "dobru ribu", ali ja nisam nešto reagovala jer on tako često komentariše pa ne pridajem puno značaja. Onda ju je juče čitav dan pominjao, ali ja sam to shvatila kao provociranje, i da želi da me napravi ljubomornom (što često radi).

I tako sinoć dođem kući, i on mi kaže šta je uradio. Ja to shvatam kao "startovanje", a kako bih drukčije, mada on kaže kako "to nije ništa", da je hteo samo da se zeza i nešto kao sebi da dokaže, da sam mu prethodni dan povredila sujetu (Lav u horoskopu) jer nisam bila zadovoljna njegovim "učinkom" u krevetu, a kao i mnogo se u poslednje vreme šetkam sa "drugaricama", kao ja njega možda varam!!! :shock: Nikad ga nisam prevarila, a nije i on mene, ako se ono sinoć ne računa u prevaru. Da ne davim više, jako mi je teško, imate li neki komentar, ne znam šta da mislim, on kaže da sam previše ljubomorna, ja mislim da imam i razloga. Tnx!


A...JOJ.....pa gde jednom LAVU tako nesto da kazes....
Najvaznija stvar jednog muskarca (na zalost) je da ima potvrdu i ubedjenje kako je -zmaj- u krevetu....zato stalno i smaraju sa pitanjima kako nam je bilo sa prethodnim.....A pogotovo (decko mi je lav)jednom LAVU tako da povredis sujetu.....Sada ce sex da vam bude jos losiji jer gubi samopouzdanje....padace u depresiju ili ce imati zelju da negde drugde nadje -ovacije-...ONI bez toga ne mogu...i NECE...pa...po cenu veze...I meni je STRASNO sto im je toliko to vazno....ali to vec i klinke sada znaju.....Znaci , nisi trebala -toliko- da mu povredis -ponos- i sujetu.....to ga mnogo boli, 100%.....to ne znaci da si morala i da ga lazes - pa mu kazes -dragi najbolji si ......-.....
mogla si bar da precutis.....i drugim -taktikama- popravis odnos.....Uradila si ono najgore......
Drzim ti fige da spases vezu......zivu si mu -ranu- posolila..... :wink:
 
Nastavi igru.

Pohvali ga - reci kako većina tipova nikada nebi rekla tako nešto svojoj devojci. Reci mu da si ponosna zbog njegovog stava i ponašanja. Udeljuj mu komplimenata - kakvih god da se setiš.

Onda, lagano i smireno počni da pakuješ svoje stvari. Bez histerije i bez panike.

Biće ti sigurno strašno - ali nastavi.

Reci mu - idem, pošto posle 3 godine ja nisam za tebe više tolko dobra - posle 30 neću imati gde da odam čak i ako budem želela...

Unesi malo akcije - ukoliko je potrebno da shvati da još uvek može da te izgubi, uveriće se; a ukoliko želi da te izgubi - poveruj u ono što si mu rekla

:wink:
 
Napad je najbolja odbrana .... još će on tebe ubediti da treba da te prevari sa tom devojkom, pošto si ti vragolančica koja izlazi sa svojim drugaricama (ponekad).

CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC .... ta priča je tako glupa da ja texta nemam .... Ako ste 3 godine zajedno i živite zajedno .... njegova potreba da dokazuje nešto, samo tebi može da bude smernica da malo ozbiljnije porazmisliš, da li ti takav čovek treba u životu.
 
majcheki:
Nastavi igru.

Pohvali ga - reci kako većina tipova nikada nebi rekla tako nešto svojoj devojci. Reci mu da si ponosna zbog njegovog stava i ponašanja. Udeljuj mu komplimenata - kakvih god da se setiš.

Onda, lagano i smireno počni da pakuješ svoje stvari. Bez histerije i bez panike.

Biće ti sigurno strašno - ali nastavi.

Reci mu - idem, pošto posle 3 godine ja nisam za tebe više tolko dobra - posle 30 neću imati gde da odam čak i ako budem želela...

Unesi malo akcije - ukoliko je potrebno da shvati da još uvek može da te izgubi, uveriće se; a ukoliko želi da te izgubi - poveruj u ono što si mu rekla

:wink:

Mislim da je ovde ipak ona prva koja je -zakuvala corbu-.....i ona rekla njemu da nije -dovoljno dobar-....Spominju se tu i neki sojo izlasci...sto meni i nema neke logike kada si sa nekim 3 god u vezi....
Tako da ovde ne vidim nju kao neko nevinasce, koje je neko -napenalio- pa mora da bezi....SUPROTNO...ona je njega napenalila (mozda i nesmotreno) i on sada gleda da -pobegne-.....
Ako ti je stvarno stalo do njega....vracaj mu sto pre samopouzdanje...u svakom pogledu u vasem odnosu...ako nije...nadji i najmanji razlog (kao spomenuti oko spomenutog -prilaza-)...i razidji se...It's up to you.......
 
... pa i trebala je da mu kaže, ako joj je nešto zasmetalo - šta, da ćuti pa da se to ponavlja svaki put? Zar ne treba u sex-u i ona da uživa? Da i njoj bude lepo?

Pazi - to im nije prvi put, tri godine su zajedno i yebu se. Ne mora svaki put da ga tapše po ramenu.... valjda???!!!
 
majcheki:
... pa i trebala je da mu kaže, ako joj je nešto zasmetalo - šta, da ćuti pa da se to ponavlja svaki put? Zar ne treba u sex-u i ona da uživa? Da i njoj bude lepo?

Pazi - to im nije prvi put, tri godine su zajedno i yebu se. Ne mora svaki put da ga tapše po ramenu.... valjda???!!!

Pa, bas tako, da nesto bas -toliko- ne valja...ne bi toliko ni bili zajedno....Ne mora zbog jednog puta da ga ubija u pojam....niko mije masina , pa ni oni....sta ona hoce???da on i kada je umoran, neraspolozen....neinspirisan....uvek moze...koliko ona hoce?mora da je svesna da niko nije robot i da svako ima -zutu minutu-...(ja je imam)....i taj put nije morala da ga tapse po ramenu, bar je mogla da cuti...sta?kao ona je -idealna ljubavnica- ???ne znam u kom je ona tripu da zbog jednog puta toliko napadne nekoga.....
Ala smo se ja i ti raspricale....a -temonametaljke- nigde.... :wink:
 
Ma nisam ga baš toliko napala za sex. Samo sam mu malo skrenula pažnju gde greši, ali je on to pogrešno shvatio. Samo sam htela da nam bude lepše, jer uglavnom nam i jeste lepo, ali zar ne treba da napredujemo u svemu, pa i u sex-u. Ja sam zahvalna kad on meni kaže šta da drukčije radim, jer želim da mu ugodim. Znam ja kakvi su Lavovi, i baš i pazim šta pričam, ali nekad jbg nešto i izleti.
Anyway, malopre mi je priznao da je sve izmislio da bi video jesam li ljubomorna. Nije ni prilazio toj devojci. Hvala svima na odgovorima.
 
On je nesiguran u sebe, ali sto je jos bitnije i u tebe, tvoju ljubav i vernost, i moras mu je vise dokazivati, moras biti otvorenija i srcanija. Uzvratice ti istom merom sigurno i sve ce ponovo biti ok :) to je samo prolazno stanje... sve se moze ispraviti.
 
Cups:
Ma nisam ga baš toliko napala za sex. Samo sam mu malo skrenula pažnju gde greši, ali je on to pogrešno shvatio. Samo sam htela da nam bude lepše, jer uglavnom nam i jeste lepo, ali zar ne treba da napredujemo u svemu, pa i u sex-u. Ja sam zahvalna kad on meni kaže šta da drukčije radim, jer želim da mu ugodim. Znam ja kakvi su Lavovi, i baš i pazim šta pričam, ali nekad jbg nešto i izleti.
Anyway, malopre mi je priznao da je sve izmislio da bi video jesam li ljubomorna. Nije ni prilazio toj devojci. Hvala svima na odgovorima.

Nista za to....ja sam odmah i znala da laze...(jeste, kao upoznao na sred ulice...bla,bla...)...kada je lavu povredjena sujeta...gadni su....daj mu ti do znanja, ali sa vise takta....da nesto -povredljivo- opet ne -izleti-...Inace , lavovi su u svemu super.....cuvaj ga... :wink:
 
Koliko ja vidim ta veza nije bas sjajna. On izmislja price kako bi te napravio ljubomornom (valjda mu je to neka vrsta kontrole ili sta vec??), ti moras da pazis sta pricas (ovo je smrt za svaku vezu).
Iskreno zelim ti sve najlepse ali ovo je moje vidjenje situacije.
 
Kako serete, za medalju.. posebno ona Suzy i Natasa.. :lol:

Ok Cups, teoretski, ispravno bi bilo da ozbiljno porazgovaras sa njim o svemu.. da mu kazes sta mislis i sta osecas, a onda neka on sam proceni i odluci sta je najbolje za njega.. pa shodno toj njegovoj odluci ti donesi svoju.. jer ipak to je njegov problem a ne tvoj.. niko se nije rodio kao veliki ljubavnik, to je sve stvar prakse i vezbe.. ja bih ga na tvom mestu posavetovao da se mane corava posla i da se baci na tebe.. :lol:
 
Steffan:
Kako serete, za medalju.. posebno ona Suzy i Natasa.. :lol:

Ok Cups, teoretski, ispravno bi bilo da ozbiljno porazgovaras sa njim o svemu.. da mu kazes sta mislis i sta osecas, a onda neka on sam proceni i odluci sta je najbolje za njega.. pa shodno toj njegovoj odluci ti donesi svoju.. jer ipak to je njegov problem a ne tvoj.. niko se nije rodio kao veliki ljubavnik, to je sve stvar prakse i vezbe.. ja bih ga na tvom mestu posavetovao da se mane corava posla i da se baci na tebe.. :lol:

E, al' si rekao - svaka cast....bas bi se ti bacio na neku koja ti kaze da ti je mali, da nemas pojma u sexu, pa te pita -dokle cu ja da cekam da ti se digne????
he, he.....ali ok....verovatni ti iz iskustva ovde dajes savete..... :wink:
 
Suzy, hvala za podršku, ali nisam mu ja ni približno rekla ono što ti navodiš, te mali (uopšte nije), te neće da se digne (diže se ko lud), pa nisam ja tako blesava ni okrutna. Moje sugestije su više bile tipa: ne volim kad često menjaš poze, kad vidiš da mi je lepo (ili kad ti to kažem) nastavi, ne menjaj ništa, eto tako... ja mislim da je to sasvim OK, ali on je nešto bio u lošem tripu tih dana pa je preozbiljno shvatio. Meni je super sa njim, te male "napomene" su po mom mišljenju samo dobrodošle. Koliko puta ste pročitale "morate da mu kažete šta vam prija, ne može on da vam čita misli". Nemojte se više toliko baviti kakav je on u krevetu, nema on tu nikakav problem i jako je iskusan, samo svaka žena je drugačija, nije to lekcija koja se jednom nauči i onda kao znaš sve. Btw. malopre (na pauzi) nam je bilo baš super, nisam stigla čak ni sandale da izujem... :D

Mene najviše nervira što on voli da me tako "provocira", a ja se uvek primim pa se sekiram.
 
Suzy:
Pa, bas tako, da nesto bas -toliko- ne valja...ne bi toliko ni bili zajedno....Ne mora zbog jednog puta da ga ubija u pojam....niko mije masina , pa ni oni....sta ona hoce???da on i kada je umoran, neraspolozen....neinspirisan....uvek moze...koliko ona hoce?mora da je svesna da niko nije robot i da svako ima -zutu minutu-...(ja je imam)....i taj put nije morala da ga tapse po ramenu, bar je mogla da cuti...sta?kao ona je -idealna ljubavnica- ???ne znam u kom je ona tripu da zbog jednog puta toliko napadne nekoga.....
Ala smo se ja i ti raspricale....a -temonametaljke- nigde.... :wink:


o da li si normalna... :roll:
 
Suzy:
E, al' si rekao - svaka cast....bas bi se ti bacio na neku koja ti kaze da ti je mali, da nemas pojma u sexu, pa te pita -dokle cu ja da cekam da ti se digne????
he, he.....ali ok....verovatni ti iz iskustva ovde dajes savete..... :wink:

Ocigledno me ne poznajes dobro.. :wink: meni neka da to kaze, bas bi suprotan efekat izazvala.. tek tada bih je razvalio od qurca!! ahhahaha :lol: aha, znaci mali ti je za tvoju ogromnu pizzdetinu je li? Dobro, videcemo sada da li ti je mali i za cmar.. hahahaha i onda bih je zivotinjski yebo sve dok ne bi pocela da me moli da prestanem.. hahahahaha video bih sledeci put kada bi mi tako nesto kazala.. :wink: a da posle toga bih joj bio savrseno veran i pitom, kao pudlica... :roll: heheheh :D
 
Cups:
Suzy, hvala za podršku, ali nisam mu ja ni približno rekla ono što ti navodiš, te mali (uopšte nije), te neće da se digne (diže se ko lud), pa nisam ja tako blesava ni okrutna. Moje sugestije su više bile tipa: ne volim kad često menjaš poze, kad vidiš da mi je lepo (ili kad ti to kažem) nastavi, ne menjaj ništa, eto tako... ja mislim da je to sasvim OK, ali on je nešto bio u lošem tripu tih dana pa je preozbiljno shvatio. Meni je super sa njim, te male "napomene" su po mom mišljenju samo dobrodošle. Koliko puta ste pročitale "morate da mu kažete šta vam prija, ne može on da vam čita misli". Nemojte se više toliko baviti kakav je on u krevetu, nema on tu nikakav problem i jako je iskusan, samo svaka žena je drugačija, nije to lekcija koja se jednom nauči i onda kao znaš sve. Btw. malopre (na pauzi) nam je bilo baš super, nisam stigla čak ni sandale da izujem... :D

Mene najviše nervira što on voli da me tako "provocira", a ja se uvek primim pa se sekiram.

He, he...pa znam ja da nije bilo bas tako...nego sa onim blesavim Steffiem ne moze drugacije....Koliko god da si to citala, sigurno si cesce citala koliko na vezu i sex uticu kritikovanja, a kod lava je to jos specificnije....treba dati do znanja, naravno, ali ponavljam -takticno- (npr.sreco, nastavi ovako, bas je super...ili...-sama- promenis..pozu....., ne moram valjda sve da ti crtam....).Nasim -lavicima- se brzo povredi sujeta i hoce da vrate...on je to malo nespretno izveo...ali..morao je , jednostavno....Nego, cuvaj ti to i pazi.....znala sam ja u startu da je -dobar-...lav je to... :wink:
 
NatasaNatasa:
Steffan:
Stavi mu prstic u guzu i neka svrsi u tebe kao svinja, videces kako ce posla toga da bude srecan lavic vise nikada nece pozeleti drugu.. hahahaha :lol:

Ti si tako mastovit, da mi se povraća :?

Ma, vidis Nato da on to i hoce....da baljezganjem isprovocira....mozda misli da u tome ima i nesto duhovito....hmmm...odoh da procitam njegov odgovor jos 2-3 puta....mozda taj humor tek tada deluje.... :?
 

Back
Top