Eset nod32

^|Wolf|^

Zainteresovan član
Poruka
248
Naime problem je vrlo jednostavan. Zeleo sam da skinem Eset nod32 neki free edition. Kao sto imaju svi antivirusni programi. Ali na njihovom sajtu nisam nasao nikakvi free protection, kao sto imaju avg,avas,avira, itd. Sve je free trial. Sto znaci 30 dana probne verzije. Zanima me da li je stvarno moguce da Nod ne nudi mogucnost free protekcije ? Kao sto nude avast, avg, avira itd :D
 
Naime problem je vrlo jednostavan. Zeleo sam da skinem Eset nod32 neki free edition. Kao sto imaju svi antivirusni programi. Ali na njihovom sajtu nisam nasao nikakvi free protection, kao sto imaju avg,avas,avira, itd. Sve je free trial. Sto znaci 30 dana probne verzije. Zanima me da li je stvarno moguce da Nod ne nudi mogucnost free protekcije ? Kao sto nude avast, avg, avira itd :D
Skini TNod ima i portable verzija i namesti u Task Scheduleru da se sam pokrene jednom dnevno i miran si ako treba nova licenca ubaci ti ako ne samo se ugasi.Moraš da dodaš faj sa TNod-om u exclusions da ga Eset ne obriše kao virus.
 
Hocu da radim off line update, preko Mirror- a.
Medjutim, u advance setup > update > advance update setup, nikako da dobijem karticu mirror kako bih konfigurisao podesavanja na kartici.
U pitanju je verzija 4.2.64.12.
 

Back
Top