SEX BEZ KONDOMA
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: SEX BEZ KONDOMA

Početnik
    Učlanjen
    27.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano SEX BEZ KONDOMA

Da li se nekom desilo da samo jednom sa nekim vodi ljubav bez kondoma i kako se to zavrsilo?
    Desilo mi se tako nesto pa me interesuju posledice u smislu da li je doslo do zaceca itd...
    Puno hvala svima koji odgovore

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Jel ti bilo lepo?Pa ne kukaj sada.Ako je trudnoca-trudnoca.Ili abortus, ili zenidba ili alimentacija.

Sledeci put kad karas bez kurtona povremeno sebi spici samar dok karas, tako ces bolje kontrolisati da ti ne izleti ejakulat gde ne treba i kad ne treba.

Zainteresovan član worm (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: SEX BEZ KONDOMA

Tužno, to je jedina reč koja mi pada na pamet...

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Desilo se naravno ... bez posledica hvala Bogu. Ne opravdavam to, ali nekad je kondom baš velika smetnja opuštanju.

chika_doktor
    Guest

Podrazumevano

Da naravno.
    Nisam jos postao tata.Valjda...

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ako dama uzima pilule, i ako ste oboje 'cisti' (u pogledu raznih hlamidija, gonoreja, sifilisa, humanpapiloma virusa, itd.) - kondom je samo smetnja...

Primećen član
    Učlanjen
    02.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio MARIO@@@@
    Da li se nekom desilo da samo jednom sa nekim vodi ljubav bez kondoma i kako se to zavrsilo?
    Desilo mi se tako nesto pa me interesuju posledice u smislu da li je doslo do zaceca itd...
    deshava se stalno,samo gledaj da se ne zavrshi u njoj i nemash problema

Početnik
    Učlanjen
    25.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zamisli da jesi

Citat Original postavio chika_doktor
    Da naravno.
    Nisam jos postao tata.Valjda...
    ...zamisli da si postao tata kada si zavukao tvoj penis u njenu vaginu ona je ranije imala menstruaciju kada si ga svrshio u njenoj vagini spermatozoidi su hteli da je oplode i najverovatnije oplodili a zena nece da ti kaze da je abortirala.

chika_doktor
    Guest

Podrazumevano

Evo pokusavam da te razumijem ali mi ne ide...Mnogo si inteligentan pa ne mogu da se ubacim u tvoj frekventni opseg...

Zainteresovan član DD666 (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Ako dama uzima pilule, i ako ste oboje 'cisti' (u pogledu raznih hlamidija, gonoreja, sifilisa, humanpapiloma virusa, itd.) - kondom je samo smetnja...
    Podrazumeva se naravno da ste oboje sigurni da cete ostati "cisti" dok ste u vezi...

À propos originalnog pitanja: desilo se verovatno svima sa odredjenim seksualnim "stazom", mada ne znam koliko ce ti ovakva informacija biti od koristi. Cak i da se nikome ko ti ovde odgovori nista nezeljeno nije desilo u datoj situaciji, ne znaci da tebi nece (i obrnuto)...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Eh, ako pricamo o dve osobe u vezi koji ne "svrljaju" okolo i nije nista strashno.

Pitam se kako bi se osecao da te pozove za 6 meseci i saosti ti da je upavo saznao/la da je HIV+ i da bi bilo dobro da odes da se testiras.

Učlanjen
    24.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

My point exactly Njuskalo...

Secam se jedne dobre reklame Olivijera Toskanija od pre nekih desetak godina: fotografski prikaz kako kad vodis ljubav sa nekim ti ustvari indirektno vodis ljubav sa svim njenim/njegovim bivsim ljubavnicima...

Nego, nesto mi je poznat tvoj nick, Njuskalo, da se ne "poznajemo" slucajno sa nekog drugog foruma?

Volim kad ljudi odrzavaju svoje nickove... Nekako mi ovaj Virtual Life izgleda za nijansu manje virtualan...

Pozdrav,

DD

Zainteresovan član Darkomir (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

intenzivno vec 2 godine i sta s tim a i ranije u duzim vezama pogotovo za vreme menstruacije... onaj ko kaze da mu je isto sa i bez kondoma ima zesci problem u glavi

Primećen član dzordzV76 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Uvek bez kondoma, ali ne menjam devojke ko čarape. Može da dođe do začeća ako nevodiš računa kada ga vadiš, i ako to neznaš onda stavi kondom, jer može strašno da te zaboli glava. Za 16g. iskustva, imao sam jednu trudnoću-završena abortusom na njenu inicijativu-i nemam sidu. U današnje vreme je ipak sigurnije da koristiš gumicu, ili vodi ribu na test za sidu i pazi kada vadiš! :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio DD666
    My point exactly Njuskalo...

Secam se jedne dobre reklame Olivijera Toskanija od pre nekih desetak godina: fotografski prikaz kako kad vodis ljubav sa nekim ti ustvari indirektno vodis ljubav sa svim njenim/njegovim bivsim ljubavnicima...

Nego, nesto mi je poznat tvoj nick, Njuskalo, da se ne "poznajemo" slucajno sa nekog drugog foruma?

Volim kad ljudi odrzavaju svoje nickove... Nekako mi ovaj Virtual Life izgleda za nijansu manje virtualan...

Pozdrav,

DD
    Moguce je da se poznajemo sa drugih foruma - postojim pod ovim nickom na nekoliko. Jedino mi nije poznat tvoj nick ni otkuda.

Učlanjen
    24.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Ne cudi me da se ne secas, bilo je to davno...

Pozdrav,

DD

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio DD666
    Ne cudi me da se ne secas, bilo je to davno...

Pozdrav,

DD
    Davno ili ne, ja se i dalje ne secam nicka DD ili DD666...

Vikni pod kojim nickom bi trebalo da te se setim.

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

sex bez kondoma ako se pravi nesto, ako ne onda pilulice koje prepisuje ginekolog i druge kontraceptivne metode..kakvo vadjenje..ne vredi to..a i gde je tu uzitak kad se strecas..ili kabanica..whatever.

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Guma glavu cuva.

Da pilulice mogu da se koriste...ali ne duze od nekih 3-4 meseca. Raspitaj se o tome kod doktora.

Na srecu nisam imao bliskih susreta drugog stanja... ali tripologija i strahova da. Vece panike kad kondom pukne nego kad hebez bez kondoma. I onda besomucne price i bespotrebna smaranja o svim mogucim posledicama...bebe, bolesti...do te mere da te cak i prodje volja za KEKSOM. I onda cika doktor kaze sve je ok, bezte da vas ne gledam. A ti pomislis i sto smo se toliko smarali bespotrebno. I onda pomislis ...a sto ja pisem sve ovo.

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano

Citat Original postavio Pera_Zdera
    Da pilulice mogu da se koriste...ali ne duze od nekih 3-4 meseca. Raspitaj se o tome kod doktora.
    kakve ti gluposti choveche bulaznish , pa to je neverovatno
    jel se zapitash ti ikad... ma nije ni bitno...

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Guma glavu cuva.

Na srecu nisam imao bliskih susreta drugog stanja... ali tripologija i strahova da. Vece panike kad kondom pukne nego kad hebez bez kondoma. I onda besomucne price i bespotrebna smaranja o svim mogucim posledicama...bebe, bolesti...do te mere da te cak i prodje volja za KEKSOM. I onda cika doktor kaze sve je ok, bezte da vas ne gledam. A ti pomislis i sto smo se toliko smarali bespotrebno. I onda pomislis ...a sto ja pisem sve ovo.
    pero pero neces decu

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.379
    Reputaciona moć
    15750

Podrazumevano

Slazem se da guma glavu cuva a subara je kvari , Mada postoje i drugi vidovi zastite.Ako je duza veza u pitanju i uigrani partneri,gumica nepotrebna.

Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Citat Original postavio raindog
    kakve ti gluposti choveche bulaznish , pa to je neverovatno
    jel se zapitash ti ikad... ma nije ni bitno...
    Ako koristis duze od 3 meseca onda postanes ko sto je Raindog sada.

"ti sto ti rekoh da mi se ne obracas" (da ne koristim neki drugi izraz za tebe) si totalno ne upucena i ne informisana cak i kako se kasika drzi a ne nesto o sexu da pricas.

Inace imao sam devojku koja je koristila pilule duze od 3 meseca i dobila neki hormonalni poremecaj, nesto sjebala krvnu sliku...no izlecila se brzo, na srecu.

Inace u normalnim situacijama devojka treba da ode kod doktora i da se ispregleda i njena krv i sve pre nego doktor odluci koje ce joj pilule prepisati. Pa cak i onda ti doktor kaze koliko meseci da to koristis pa da onda malo prestanes da bi se organizam procistio. S tim da je kod nas informisanost i obrazovanost kao i kod Raindog pa onda pitaju drugaricu koje ona pilule misli da su dobre pa te koristi.

Nije valjda da to nema u sexualnom obrazovanju ...ili nisi citala temu od svoje "beloved".

Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Citat Original postavio ?

pero pero neces decu
    Kad budem hteo obavezno cu da ti se javim. ...mislim da ti to saopstim.

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

a bez kondiloma.
    hihi hihi

Slične teme

1. Sa ili bez kondoma
    Autor njezna u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 200