POMOZITE
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: POMOZITE

Amaterka
    Guest

Podrazumevano POMOZITE

RAdim sajt u html-u drugarici za rodjendanm ne bitno...Ono na sta mi treba odgovor je kako da ubaciim pesme...sat se sastoji iz nekoliko stranica i na jednoj treba da budu odredjene pesme kako da ih ubacim...????????
    Hvala vam
    Inace treba da to zavrsim do 09.10....

Zainteresovan član Bosko (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ma zavrsices do 9-og, opusti se!
    Samo reci kako mislis "na jednoj treba da budu odredjene pesme"???
    Jel hoces da "peva" kad se ucita stranica ili da stranica ima linkove ka pesmama pa da ih DOWNLOAD-ujes?
    Ako ces da "peva" kad se ucita stranica, za to postoji JavaScript (i ja sam jedan takav skinuo odnekle, i trebalo bi da ga imam ,ali ga nikada nisam probao...), ili da napravis mali FLASH film koji "svira" zeljenu pesmu....
    A, ako hoces da ih Download-ujes, jednostavno uploadujes i te pesme na sajt, i linkujes ka njima, i eto download-a!Sve ono sto Internet Explorer ne moze da otvori u sebi, moras da downloadujes, jednostavno!
    Ako ti treba nesto trece, vici, prolazi ti vreme, imas jos tri dana!!!

Amaterka
    Guest

Podrazumevano Pazi ovako...

Pazi hocu da stvorim linkove znaci tipa ono kad klikne da se pusti pesma...kapiras....e ja sa scriptama neznam da radim probala sam sa slikama da koristim skripte znas ono kliknes na malu sliku i pomocu java scripta dobijes veliku....2. o sa downloadom sto pricas ne kapiram ali mislim da ti mislis ) da cu ja taj sajt da izbacujem na net..necu vec da ga snimim na cd... i da joj dam...I?

stormbringer
    Guest

Podrazumevano

samo stavi link ka mp3 ili wav fajlu, on ce da ponudi da odmah otvori (ako ima IE6 i noviji MediaPlayer otvorice se u okviru Explorer-a).

probaj da kliknes ovde...
    http://members.lycos.co.uk/branislav...s/birthday.wma

stormbringer
    Guest

Podrazumevano

samo stavi link ka mp3, wma ili wav fajlu, on ce da ponudi da odmah otvori (ako ima IE6 i noviji MediaPlayer otvorice se u okviru Explorer-a). ne treba ti javascript...mozes i da ubacis mplayer u stranicu, ali mi se cini da je ovo sto ti treba

stormbringer
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio stormbringer
    samo stavi link ka mp3, wma ili wav fajlu, on ce da ponudi da odmah otvori (ako ima IE6 i noviji MediaPlayer otvorice se u okviru Explorer-a). ne treba ti javascript...mozes i da ubacis mplayer u stranicu, ali mi se cini da je ovo sto ti treba
    e ovaj link nece jer je na lycos, al u principu radi 8)

Obećava
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Nisi rekla da li koristis neki probram ili pises html kod u obicnom html editoru(cisto sumnjam),ali predlazem dreamweaver,last version,jer on ima tu opciju da ti sam ubacuje,iako predlozi vec postavljeni od drugih isto vaze,samo da li ces znati!

good luck!

Guest

Podrazumevano Re: POMOZITE

Citat Original postavio Amaterka
    RAdim sajt u html-u drugarici za rodjendanm ne bitno...Ono na sta mi treba odgovor je kako da ubaciim pesme...sat se sastoji iz nekoliko stranica i na jednoj treba da budu odredjene pesme kako da ih ubacim...????????
    Hvala vam
    Inace treba da to zavrsim do 09.10....
    isteko datum curo

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano

Ne treba ti nikakav script za slike na stranici mala thumbnails pa kad kliknes otvori ce nova strana sa isotm ali velikom slikom,

Slične teme

1. pomozite
    Autor milanix u forumu Novi Sad
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 18.08.2005., 08:27
  2. POMOZITE!!!!!
    Autor Limit u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.06.2004., 11:50
  3. pomozite mi
    Autor natasa1 u forumu Evropa
    Odgovora: 0