Perverzija

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Ne znam da li je ova tema bila ili ne, ali me zanima, STA SMATRATE PERVERZNIM U POZITIVNOM I STA U NEGATIVNOM SMISLU?
Naime, sta smatrate perverzijom koju bi rado probali, a sta ono sto vam se gadi?

Recimo, meni je slatka perverzija zavezane oci i ruke (mozda i noge) i to on meni ili ja njemu, not metter, naravno, ne uz grub sex vec izazivanje da se izludi od strasti.

Ono sto mi se gadi i da vidim je sex sa zivotinjama ili animalizam, cak sta vise, takve bih kaznila. To mi je UZAS!
 
Nije mnogo tesko povuci granicu, mada se ona ponekada ne vidi jasno. znam da je naj uzasnije od svih bolestina i perverzija pedofilija,onda svi oblici mucenja i fizickog kaznjavanja u sexu......ima mnogo zanimljivih perverzija u pozitivnom smislu...ali to nije prica za forum
 
po definiciji perverzija je svaki sexualni chin koji za cilj nema zachetje....e sad shta je dobro a shta ne....ma sve je dobro sve dok ne ukljuchuje druge vrste zhivih bitja....i fekalne izluchevine...ostalo je fun....e da i sve je gadno ak je s istim polom....ostalo je fun...
 
Kiss_me:
Ne znam da li je ova tema bila ili ne, ali me zanima, STA SMATRATE PERVERZNIM U POZITIVNOM I STA U NEGATIVNOM SMISLU?
Naime, sta smatrate perverzijom koju bi rado probali, a sta ono sto vam se gadi?

Recimo, meni je slatka perverzija zavezane oci i ruke (mozda i noge) i to on meni ili ja njemu, not metter, naravno, ne uz grub sex vec izazivanje da se izludi od strasti.

Ono sto mi se gadi i da vidim je sex sa zivotinjama ili animalizam, cak sta vise, takve bih kaznila. To mi je UZAS!

Jeste...to je bas -gadno- pogotovo kada sam cula za onog lika sto je sa konjem....pa mu je pocepao utrobu, i bio je mrtav na licu mesta....
Malo -perverzije- uvek je dobro doslo....moze i to vezivanje, mogu nepredvidive situacije, mesta, poze....zanimljivo mi je da zubima skidam partnera....da on bude ponekad malo grublji....znaci..experimentisanja...ali sa deckom ...Ono sto ostaje znaci -neostvarena perverzija- ili fantazija, za mnoge zene , pa i mene je sex sa dvojicom.... :wink: , kao sto je i muskarcima sa dve...tri.... :wink:
 
Incognito:
Vec sam milion puta odgovorio na temu perverzije - sve sto dve (ili vise) osobe zele u datom trenutku - nije perverzija...


A jel'???I to sto ces ti npr. pozeleti sex sa zirafom ( :D )ili 4 devojke ma Terazijama , mi, posto vi to zelite, ne mozemo da smatramo perverzijom...????
Mislim da , ako nesto za nekoga moze biti normalno
ne mora za sve.....ono sto ja radim ne mora za tebe....ono sto ti radis ne mora za mene....who knows...mislim da je stav o -perverziji- individualan.....i menja se....godinama...vremenom... :wink:
 
Ako ja pozelim seks sa zirafom (a to se nece desiti vec nemam ni dozu latentne zoofilije, cak stavise mrzim svu nepotrebnu dlaku (citaj - sve sem obrva i kose ;) )), i ona pozeli to isto (sto je pitanje kako je moguce), ne bi bila perverzija...

Seks na terazijama - sto da ne... Samo da nema cika pandura da nas pohapse za ugrozavanje javnog reda i mira :lol: ...

Nisam latentni zoofil, al' bogme jesam latentni egzebicionista :lol: ... Briga me sta ce drugi da misle sve dok je meni lepo...

Za mene kategorija perverzije ne postoji...
 
Ma, prije svega, i Inco je rekao da je stav o perverziji, individualan... Naveo je "dve osobe"... Dakle, ono sto te neke tamo 2 osobe zele, misle, vole... Opet, druge 2 osobe, imace neke svoje zelje i sklonosti... I tako redom...
Zaista me je zacudilo da se i to mora pojasnjavati... :?

Dakle, sve sto dvoje zele, a da pritom ne ugrozavaju nikoga treceg, po meni je ok...
 
Gazdarica:
Ma, prije svega, i Inco je rekao da je stav o perverziji, individualan... Naveo je "dve osobe"... Dakle, ono sto te neke tamo 2 osobe zele, misle, vole... Opet, druge 2 osobe, imace neke svoje zelje i sklonosti... I tako redom...
Zaista me je zacudilo da se i to mora pojasnjavati... :?

Dakle, sve sto dvoje zele, a da pritom ne ugrozavaju nikoga treceg, po meni je ok...

Pa, ok , ja samo hocu da kazem da dvoje (3.4.....)moze i da radi ono sto je za 90% ljudi perverzno..a nece da urade...Jer i pitanje je takvo...i iziskuje vise detalja...od perverznog - sta bi a sta ne bi uradili.....
 
Perverzno je sve sto odstupa od prirodnog seksulanog odnosa, to jest od klasicnog polnog odnosa.. pa cak i oralni seks je perverzan iako je vec siroko rasprostranjen i opste prihvacen.. ko zna koliko ce se ta granica molarne tolerancije pomerati vremenom, mozda ce jednog dana i anal footing da budem sasvim normalna stvar.. :lol: ok, botton line is - svi smo perverzni! A za one koji u seksu upraznjavaju "samo" polne odnose tvrdimo da su zatucani, zar ne? :D
 
Steffan:
Perverzno je sve sto odstupa od prirodnog seksulanog odnosa, to jest od klasicnog polnog odnosa.. pa cak i oralni seks je perverzan iako je vec siroko rasprostranjen i opste prihvacen.. ko zna koliko ce se ta granica molarne tolerancije pomerati vremenom, mozda ce jednog dana i anal footing da budem sasvim normalna stvar.. :lol: ok, botton line is - svi smo perverzni! A za one koji u seksu upraznjavaju "samo" polne odnose tvrdimo da su zatucani, zar ne? :D

Pa da li je moguce da od tebe cujemo i nesto -smisleno-?????
Konobar , svima pivo....ja castim.... :wink:
 
2 Gazdinka,
Vidis da je svaka dama koja se obre samnom osudjena na 'cetvorku' jer ja dolazim k'o troglava (dobro, dvoglava) azdaja :lol:

2 Suzy,
cannabia_01.jpg


Ja vec uzeo, doduse ovo je staro dva dana, nadam se da nije izvetrelo ;)
 
He, he....ma Inco, narucicemo i za tebe novo.....ipak ovaj dan...i njegova izjava mora da udje u -anale-.... :wink:
i da se propisno obelezi...
Bossice, sta ti pijes? :wink:
 
Gazdarica:
Isto sto i Inco... :lol:

Okay....(dacu vam jednu slamcicu , pa .....dogovoricete se vas dvoje vec)
Ko jos sta pije ?slobodno narucite, konobar, na moj racun....
sad kada se izubijamo od pica...... :wink:
Zifeliiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
i nek nam je Steffy ziv i zdrav.....u njegovo ime.... :wink:
 

Back
Top