Moralno ili ne ?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Moralno ili ne ?

Početnik
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Moralno ili ne ?

SEX SA DEVOJKOM DOBROG DRUGA ?
    STA RADITI AKO NAVRATI DO TEBE (BILA U BLIZINI ) I SKINE SE ... I ....

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

pa nista ti je nagoozis a posle je ispljujes zbog nemorala i svima pricas kako je fufa

Aktivan član Kiss_me (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77
    pa nista ti je nagoozis a posle je ispljujes zbog nemorala i svima pricas kako je fufa
    Hahahaha.... ma jok, prvo joj moralises pa je hebes, cisto da zna da ti je njen decko drug

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

maremare...tebi je sva normalno i moralno...znaci...yebi zensku, sta te briga cija je drugarica.
    I nemoj zaboraviti da nam se poslije pohvalis kako si dobar yebac.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano ...........

pozvati dobrog druga....pitati dal planira da svratja do tebe...ako ne planira...ondak se opustite...pa pitjence...pa muzikica....pa po redu....to ja lupetam pitanje je pomalo bzvz...

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano

naravno da je moralno

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Tachan odgovor je: Obavestiti druga kakvu devojku ima!
    Pravi drug i covek ce reci, OK sto si me obavestio izјebi je propisno, ako hoces... A kad se vrati, onda cu ja da je propustim kroz shake i da zvrsim s njom jednom za svagda!

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Koliko je njih samo na forumu karalo ili imalo priliku da kara devojku svog najboljeg druga...
    Ne znam u cemu je stos.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ribu od dobrog ortaka nikad i nista! Cak sa njima i ne pricam puno. To mi je tako jadno,bas.
    Mada se cesto zezam sa jednom ortako da cemo da menjamo zene kad se ozenimo,hehehehe.

Početnik
    Učlanjen
    25.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Slikaj je tako golu, pa posalji ortaku, a nemoj da je kresnes (sto bi neka mala, nemoralna dobila sta hoce), reci joj ds mozr jedino ako se ona i tvoj ortak sloze, pa te pozovu u trojku.
    Jedno kresanje, manje-vise?? Prijateljstvo treba cuvati

Aktivan član Maxy (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    Ribu od dobrog ortaka nikad i nista! Cak sa njima i ne pricam puno. To mi je tako jadno,bas.
    Mada se cesto zezam sa jednom ortako da cemo da menjamo zene kad se ozenimo,hehehehe.

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
    Slazem se

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Nikad ne bih pokvarila prijateljstvo zbog jednog sexa koji mi se nudi. Moraš valjda imati neki sistem vrednosti u životu.
    Ako se ona ponudila, ne znači da ti treba to i da prihvatiš.
    Uostalom, mnogo je bitnija posledica u celoj situaciji, nego tvoje dvoumljenje.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Moral je misaona kategorija... Sve je u glavi...
    Ako neka devojka hoce da se poyebe s' tobom, a ti nju nalazis za atraktivnu/interesantnu/whatever, sto da ne?
    Ja nikad ne bih nacinio prvi korak u takvoj situaciji, al' ako ona hoce - pa jbg, zivi smo ljudi, ne moze se lako odoleti nagonima, a ako i pokusas, kopkace te posle jos duze vremena sta je moglo biti da si manje moralisao a vise radio...
    Svaka akcija prouzrokuje posledice, a na tebi je da posledice ucinis dobrim ili losim po tebe...

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Moral je misaona kategorija... Sve je u glavi...
    Ako neka devojka hoce da se poyebe s' tobom, a ti nju nalazis za atraktivnu/interesantnu/whatever, sto da ne?
    Ja nikad ne bih nacinio prvi korak u takvoj situaciji, al' ako ona hoce - pa jbg, zivi smo ljudi, ne moze se lako odoleti nagonima, a ako i pokusas, kopkace te posle jos duze vremena sta je moglo biti da si manje moralisao a vise radio...
    Svaka akcija prouzrokuje posledice, a na tebi je da posledice ucinis dobrim ili losim po tebe...
    Hmmm, mislim da posledice ne mogu na se -narihtaju-....moze da predpostavi...sta ce biti....ako zeli tog druga da izgubi(to je neminovna posledica) go for it....

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio Suzy
    Hmmm, mislim da posledice ne mogu na se -narihtaju-....moze da predpostavi...sta ce biti....ako zeli tog druga da izgubi(to je neminovna posledica) go for it....
    Posledice su posledice... Kako ce se iste odraziti na tebe zavisi striktno od tebe, jer sto za tebe moze biti losa posledica, za drugog moze biti dobra...

Inace, zasto je neminovna posledica gubitak druga? Pa moj ortak je jedared kresnuo moju devojcicu, a to sam saznao tek par meseci nakon toga kad sam je sutnuo zbog nekih skroz drugih razloga... Pa smo i danas drugovi... Covek lepo rece: da nisam ja, neko bi drugi... Tako da ne krivim njega, nego nju...

I sebe ne bih osecao odgovornim kad bi mi dosla devojcica nekog ortaka i skinula se... Jbg, to je ono sto ona hoce, ja nisam nista tu inicirao - samo se predao nagonu...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma cuj, cim ti imas dilemu sta da radis odgovor je jasan...
    U suprotnom, ne bi se ni pitao kako da postupis...

Znaj da ti niko od nas ne moze olaksati savjest... Moraces sam da se izboris sa tim... Ili da smiris njega u gacama... Izbor je na tebi...

Primećen član dzordzV76 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio ludacha
    Slikaj je tako golu, pa posalji ortaku, a nemoj da je kresnes (sto bi neka mala, nemoralna dobila sta hoce), reci joj ds mozr jedino ako se ona i tvoj ortak sloze, pa te pozovu u trojku.
    To je fora, napali je da se skine a onda slikaj. :wink:

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Da i pomogucstvu neka mu da te slike za rodjendan, tako ce sigurno da sacuva to prijateljstvo.. :wink:

Ma otkaci glupacu i kazi mu da mu je devojka drolja i da je dosla kod tebe da se yebe.. and let him deal with it..

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Naravno.....u tome se i razlikujemo od zivotinja...sto (uglavnom) kontrolisemo nagone....najjace je da ih nekontrolisemo...pa savata se bratova zena, sestra....cuj...nagoni
    su to..... :?

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Suzy
    Naravno.....u tome se i razlikujemo od zivotinja...sto (uglavnom) kontrolisemo nagone....najjace je da ih nekontrolisemo...pa savata se bratova zena, sestra....cuj...nagoni
    su to..... :?
    8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Ma kre... je, nemoj da kazes drugu, vec ispricaj svim zajednickim drugovima, a onda vidi kako ce situacija da se odvija... Sto? Pa moralan si, a da ne uvredis druga, i da ne odbijes devojku, ne ide nikako
    :wink:

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Nikad ne bih pokvarila prijateljstvo zbog jednog sexa koji mi se nudi. Moraš valjda imati neki sistem vrednosti u životu.
    Ako se ona ponudila, ne znači da ti treba to i da prihvatiš.
    Uostalom, mnogo je bitnija posledica u celoj situaciji, nego tvoje dvoumljenje.
    Ovo govori moralista koji nema pojma o praktičnim realizacijama . A praktično stvari stoje ovako....

-Ona zna da je devojka tvog dobrog druga.
    -Ona ti se ponudila.
    -Ako je odbiješ (da ne objašnjavam zbog čega, to sada nije ovde bitno) onda je držiš u šaci i ONA JE U NEVOLJI...
    -Ona to neće mirno gledati i SIGURNO TI SLEDI nakalemljena priča kako si je ti napao , samo je pitanje da li će ti drug reći ili neće .

Imao sam više takvih situacija i bez obzira na razlike u mentalitetima devojaka uvek je rezultat bio njena priča kako sam je jurio po krevetima i samo što je nisam silovao (što me je čak malo i spašavalo jer ipak važim za nekoga ko nije protivvoljno nasilan)

Filozofija je ovakva:
    -Ako ti se ponudila , onda ona ima poverenja u tebe i tvoju egzekuciju i verovatno i diskreciju. Znači smatra te njenim očima , dovoljno vrednog da ti se otvori da rešiš njen problem , ma koji on to bio...
    Da li glad, dali kontra, dali želja da tebe smuva, to uopšte nije bitno.....

Problem kod tebe :
    -To kako kod nje stoje stvari ne pomaže tebi i tome kako kod tebe stoje stvari
    -Ti imaš problem što je glupo da je odbiješ zbog pakovanja i osvete koje će ti spremiti, zatim zbog "miškove" želje , koji mnogo ne mari za etiku , uglavnom za estetiku....
    -Komunikacija sa drugom nakon kresa je posebna tema , jer trebaš odlučiti da li reći ili ne reći...
    -Ako kažeš , onda ako ste dobri jarani , može da se desi najbolji izlaz iz situacije (ako on nije papan,glupak) a to je da i tvoje i njegovo angažovanje kod dotične devojčice bude fizičko i nagonsko, a ne i emotivno....
    -Ako kažeš , a dečko je papan, onda ćeš imati krizu od 6 meseci i godinu dok on ne proguta svoje papuče kod nje....
    -Ako ne kažeš, onda te ona ima u šaci....A ti definitivno kvariš prijateljstvo i jedini argument za ćutanje ti je "to što ne želiš da ga povrediš"
    -Postoje i još dve situacije , a to je da je nju uhvatila žuta minuta i pre skrašavanja , želi samo malo da proba i drugog , samo da bi bila sigurna da je on ono pravo....Ovaj slučaj nije toliko redak , i posledica je masmedijske tiranije da nikada niste ispoljeni , samo treba pronaći gde to potiskujete.
    -A postoji i situacija gde on zna i nada se da će njeno švrljanje završiti upravo kod tebe, jer ti ćeš mu je vratiti sigurno....I onda je njegova....

Sve ove kombinacije (možda sam zaboravio još neki ugao gledanja) nisu moralne , ali su realne . Izlazi iz tih situacija su za iskusnije neophodnost i moralnost tu sa bubicama života nema koristan efekat....

------------------------------------------
    Zaključak , ako se skinula gola, i ti se pališ na nju, sigurno je da nije htela da pere zube.
    Sve dublje analize će se okrenuti protiv tebe, stoga se ponašaj onako kako STEREOTIP OKOLINE OČEKUJE OD TEBE....a to je ti si labilan, i uvek seksa željan muškarac i tog trenutka je krv bila jača od tvoje svesti i......desilo se.....(To će biti i njene reči)

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Dok vi morališete on se slatko nakresa :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Ako mi je pravi drug, ja ne bi nikada.Devojke od mojih drugova ja gledam kao sestre. Tu se bas vidi da li je neko moralan ili nije.
    Postoje dva razloga za to, prvi: ti bi je ionako samo kresnuo i povredio drugovu sujetu.
    drugi: mislim da muskarac ipak ne treba da k...... sve sto mu se pruzi.

Slične teme

1. Moralno..........
    Autor inagadadavida u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 26.01.2007., 23:00
  2. ORALNO JE MORALNO...
    Autor demon hunter u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.01.2007., 05:11
  3. da li smo dostigli moralno dno?
    Autor bex u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 16.06.2006., 03:20
  4. Sex u kancelariji (nemoralno ili moralno)
    Autor mile kuronjic u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 06.09.2004., 17:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •