ASUS RADEON 9550GE 256+TV misljenje.
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ASUS RADEON 9550GE 256+TV misljenje.

Početnik
    Učlanjen
    28.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ASUS RADEON 9550GE 256+TV misljenje.

(Tako pise u oglasu )Sta mislite o gore navedenoj grafickoj kartici.Da li ovo 256 znaci da ima 256 Mb video memorije, a ako znaci da li to znacajno povecava performanse.Jos nesto sto me buni je i cena koja je u svim prodavnicama manja od 70 eur.

Zainteresovan član dr.nemanja (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Ja imam A 9550 TD GE 128.Karta je odlična imam je oko 1god.Karta je bolja od mnogih u cenovnom rangu od 100-120e.Sa ovom kartom možeš bez problema igrati sve ali apsolutno sve nove igre u full režimu(all max)Toplo ti je preporučujem.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Bolje uzmi karticu sa 128MB video memorije, jer se na kartice sa 256MB chesto stavlja sporija (chitaj manje kvalitetna) memorija. A ionako ti nece trebati tih 256MB. Gledaj samo da nije SE varijanta, tj. da ima 128 bit-nu magistralu. To SE je skracenica za Shit Edition.

Podrazumevano

pa graficka je vrlo dobra za te pare medjutim sa 256MB moze da bude spora... naime to je super dosta memorije za ucitavanje textura igrica ali na takve graficke (low budzet) s stavljaju sakate i vrlo spore memorije... Zato razmisli dobro mislim da bi ti verzija sa 128 MB vise odgovarala

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •