Izabrao je drugu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sunrise:
puslica:
Ali zeleo bi da mu budem rezerva tj. povremeni sex iz razonode samnom. Uzasno sam zaljubljna u njega! Sta da radim?
...zaljubljena si u takvog shkota???....hmmm... onda sedi pa mu grej tu klupu....
:twisted: :twisted: :twisted:
Ma to je u ljudskoj psihi. Vecina je i zaljubljena u skotove.
E pa eto ti resenja - budi skot, pa ces da vidis kako ce da juri za tobom. :lol:
U svakoj sali ima istine. 8)
 
Nocturna:
sunrise:
puslica:
Ali zeleo bi da mu budem rezerva tj. povremeni sex iz razonode samnom. Uzasno sam zaljubljna u njega! Sta da radim?
...zaljubljena si u takvog shkota???....hmmm... onda sedi pa mu grej tu klupu....
:twisted: :twisted: :twisted:
Ma to je u ljudskoj psihi. Vecina je i zaljubljena u skotove.
E pa eto ti resenja - budi skot, pa ces da vidis kako ce da juri za tobom. :lol:
U svakoj sali ima istine. 8)

PA DA STO SI VISE DOBAR PREMA PARTNERU ON JE GORI ZA TEBE.
 
Anonymous:
puslica:
Ali zeleo bi da mu budem rezerva tj. povremeni sex iz razonode samnom. Uzasno sam zaljubljna u njega! Sta da radim?
Spavaj sa njim,snimi kamerom i posalji njegovoj devojci... :twisted: :twisted: :twisted:

:D i zamisli sad sledeci obrt!
jednog lepog dana ti stigne kasetica (ili DVD, ne pravim pitanje) sa zaista mastovitim sadrzajem na istoj i jako poznatim likom?! :D

sve ovo, pod uslovom da si zensko, naravno. doduse, sad mi tek kojekakve kombinacije padaju na pamet! :D

sta bi onda bilo? pojavila bi se nova tema ovde ili bi Urgentni centar dobio jos jednog sticenika? :wink:
 
Anonymous:
Anonymous:
puslica:
Ali zeleo bi da mu budem rezerva tj. povremeni sex iz razonode samnom. Uzasno sam zaljubljna u njega! Sta da radim?
Spavaj sa njim,snimi kamerom i posalji njegovoj devojci... :twisted: :twisted: :twisted:

:D i zamisli sad sledeci obrt!
jednog lepog dana ti stigne kasetica (ili DVD, ne pravim pitanje) sa zaista mastovitim sadrzajem na istoj i jako poznatim likom?! :D

sve ovo, pod uslovom da si zensko, naravno. doduse, sad mi tek kojekakve kombinacije padaju na pamet! :D

sta bi onda bilo? pojavila bi se nova tema ovde ili bi Urgentni centar dobio jos jednog sticenika? :wink:

inace zaboravih da napisem ko sam. ko nema u glavi...
 
puslica:
Ali zeleo bi da mu budem rezerva tj. povremeni sex iz razonode samnom. Uzasno sam zaljubljna u njega! Sta da radim?[/quote

Dobro razmisli šta želiš,ako hoćeš sex bez obaveze naprijed ali ako hoćeš vezu sa njim(a kažeš da si zaljubljena) onda bolje traži drugog jer on očito hoće samo malo zabave sa tobom.Bila sam u skoro istoj situaciji kao i ti,zato ti preporučujem da se ne upuštaš u to.Ima dosta slobodnih momaka koji su vrijedni tvojih osjećaja,ne poklanjaj ih nekome ko te ne zaslužuje.
 
DA JA SAM SA NJIM BILA U VEZI A SE POVATAO SE DRUGOM,RASKINULA SMO A SADA SMO U KRES KOMBINACIJI !!! Ne znam zasto sam to prihvatila valjda da dokazem sebi da smo jos uvek bar na neki nacin povezani...dokle tako ne znam ...meni je potreban sex ,a kad nadjem normalnog decka nadam se da vise ne cemo biti ni u kakvoj kombinaciji !!!NADAM SE !!A ti se baci u provod ,znam da je tesko,pokusaj i nemoj da se ponasas prema ljemu kao da ste u vezi ...bice ti bolje !!!
 
Curice, ja se izvinjavam ako svojim neozbiljnim upadicama kvarim ozbiljnost teme, ali prosto nisam mogao odoleti iskusenju da napravim malo vedriju atmosferu.

Doduse, mozda je to i dobro. treba ipak malo vedrije gledati na zivot pa ma koliko se cinio gadnim. Mozda ipak nista na ovom svetu nije vredno kidanja i nerviranja. Najvaznije i najskuplje od svega je zdravlje i zivci a oni nam svakim danom odlaze u nepovrat.

Dear devojcice koja imas problem. Moje misljenje je da ti niko ne moze reci sta trebas da uradis ili kako da se osecas. Jeste ti gadno, znam kako je to kad volis. Ali probaj makar da ne pravis samoj sebi pakao od zivota. Ako ga ti sama sebi ne olaksas, veruj mi niko drugi nece. Prepusti nesto i vremenu da odradi. ponekad se stvari same staave na svoje mesto. Pozdrav svima :)
 
naxy:
DA JA SAM SA NJIM BILA U VEZI A SE POVATAO SE DRUGOM,RASKINULA SMO A SADA SMO U KRES KOMBINACIJI !!! Ne znam zasto sam to prihvatila valjda da dokazem sebi da smo jos uvek bar na neki nacin povezani...dokle tako ne znam ...meni je potreban sex ,a kad nadjem normalnog decka...

i meni je potrebno 1000000 $ pa ne dolazim do njih na prvi nacin koji mi padne na pamet ?!

normalnog decka? da se kladimo da i kada ga nadjes neces izaci iz kombinacije sa prethodnim tipom.

P.S. molim te potrudi se da ja ne budem tvoj sledeci decko ! :D
 
naxy:
DA JA SAM SA NJIM BILA U VEZI A SE POVATAO SE DRUGOM,RASKINULA SMO A SADA SMO U KRES KOMBINACIJI !!! Ne znam zasto sam to prihvatila valjda da dokazem sebi da smo jos uvek bar na neki nacin povezani...dokle tako ne znam ...meni je potreban sex ,a kad nadjem normalnog decka nadam se da vise ne cemo biti ni u kakvoj kombinaciji !!!NADAM SE !!A ti se baci u provod ,znam da je tesko,pokusaj i nemoj da se ponasas prema ljemu kao da ste u vezi ...bice ti bolje !!!

i kako ti ide s tim u tom odnosu !! a sto nadas se pa znachi imas potrebu. je l mislis 'bolje' ako se provodi s njim ili
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top