SREBRENICA NASA VERZIJA - CUVAJTE PRIZOR JE STRASAN
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: SREBRENICA NASA VERZIJA - CUVAJTE PRIZOR JE STRASAN

Primećen član france (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano SREBRENICA NASA VERZIJA - CUVAJTE PRIZOR JE STRASAN

Ovo ne mozete videti ni na jednoj televiziji u svetu...dok masakr koji su izveli srbi bruji svukuda.
    WARNING = PRIZOR JE JAKO STRASAN.
    Ako ste posle upozorenja rijesili stvarno da vidite , pritisnite
    ovdje

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

И кажу заједнички живот са БАЛИЈАЋИМА.
    РАТ ИСЛАМСКОЈ СЕКТИ

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Strašno... :x

Domaćin migud (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Zeludac mi se okretao dok sam gledala, a ne mogu ni zamisliti kako je porodicama onih zrtava cije glave mozemo videti. Ne mogu da srocim recenicu, mozak mi blokirao. A najstrasnije...to sto se monstrumi, koji su pocinili onako nesto, slobodno setaju po Bosni.

Primećen član crni djordje (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

JA KAZEM VAHABISTI.M.AJKE IM GA BEZOBRAZNE.
    Neko u ratu postane covek a neko zver...To je moj komentar.Hvala za slike pokusacu link do b92(mada ne verujem),radovih navijaca(sigurno)i jos nekih adresa kojih se setim.
    I necu vam reci da je to to sto je isprovociralo SREBRENICU jos jednom m.ajke im ga bezobeazne!!!

Primećen član crni djordje (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

A da savet,ako ste za borbu saljite ovo gde god se setite.Internet je cudo jedno!Ja se bacam na posao ovako bolestan m.ajke im ga bezobrazne!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Za svaku osudu

Obećava
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

slazem se,za svaku osudu

Domaćin commodore (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2005.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Ево ти нексусе одговор.
    Јесте, у праву си или си наш или си њихов.
    Па нисам њихов.
    Мајку му.
    Ово је страшно.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

ja sam tamo bio ironican...

al' naravno da ce coveka pre da pogode svoje zrtve...ali ne treba zaboraviti ni ostale...

reakcije ljudi "sa druge strane" slicne su reakciji nasih na njihove zrtve..."za svaku osudu"...pa, mislim...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.07.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

I kazem sebi da sve znam, ali svaki put se sve vise razestim kada gledam ovakve stvari!!!!!!!!!!! Ja sam za pravdu za sve narode, ali gde je pravda za srbe?! Ko ce nase zrtve da osveti propisnim kaznama za one koji su nam ovo cinili?! Strasno!!!

Zainteresovan član ХЕРЦ (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa ima http://www.srbija.sr.gov.yu/ i http://www.gov.yu/ pa onom g0vnetu Tadicu i drugovima poslati link da gledaju kad vec nisu isli na komemoraciju srpskim zrtvama.

Jadna je ta drzava sa takvim olosom koji je vodi...

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

prosto ne mogu a da se ne zapitam, zlochini stari deset godina, a tek sad to sve isplivava, barata se ciframa, linkovima i snimcima, oplakuju se zhrtve i pljuju se zlochinci, a do snimka shkorpiona kao se sve to nikad nije ni desilo.

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

haha keeper dobro si zapazio
    s pocetka rata pisani dokumenti fotografije i video zapisi o stradanju srba dostavljani su u beograd sta je onda bilo i najnormalnije nece ih srbi valjda slati u zagreb i sarajevo
    neki miji poznanici imali su direktnu saradnju devedesetprve sa ministarstvom informisanja tadasnje srbije kojima je deo dokumentacije i predat
    a ovi su njima za uzvrat davali da nose na ratista prospekte hilandara pecke patrijarsije studenice i drugog turisticko propagandnog materijala
    valjda su nabudzeni delatnici ministarstva informisanja mislili da ovi tamo imaju turisticku agenciju i da organizuju ture
    da da dokumenti o stradanju srba su svi u beogradu ali sluze samo za sitno podje*avanje kada tamo neka nabudzena smlata prebaci levo jaje u desnu stranu
    ma nema veze ipak nije za zameriti kada se vidi da beogradske zjakane ne zanima ni stradanje svojih sugradjana na kosmetu
    ma je*es to idemo dalje

Primećen član _guru_ (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Sta da ti kazem. Niko nije hteo da talasa. Ali kada je pocelo, pocelo je. Sada vec moze i da se surfuje .

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Posle Kosovske bitke 1389,sve dok se ne vrate Hristianstvu,Srpska krv prolivena od Muslimanske ruke,pogotivo na Srpske teritorije preba se naplatiti 1000,njih za jednog Srbina!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Citat Original postavio vzeoy7y9
    Posle Kosovske bitke 1389,sve dok se ne vrate Hristianstvu,Srpska krv prolivena od Muslimanske ruke,pogotivo na Srpske teritorije preba se naplatiti 1000,njih za jednog Srbina!!!
    Kume dodji ti u srbiji pa rokni i 2 soma ljudi
    Najbolje se srbi bore kad prde iz dijaspore

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

gde je sad ona Kandicka i ona Biserko da ovo vide mamicu im izdajnicku pozdrav ljudi

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano

Citat Original postavio Goblin
    А обрезани ПУВАЈУ... уф, ала смрди...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Citat Original postavio eremita
    Vidim osechas se prozvanim, shta josh jedan dijaserac?

Zainteresovan član Belgrader (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Plasim se da dam bilo kakav komentar...jednostavno nisam dovoljno kreativan. Uplasio sam se snimaka.
    Keeperu...imas dobro zapazanje i slazem se sa tobom da je odjednom sve krenulo kao lavina. Medjutim, zar su bilo kome bili potrebni snimci, fotografije, dokumenta...? Ponovo kazem, zar je moguce da vi ljudi niste znali da je rat u Bosni najkrvaviji, najtezi i najparadoksalniji gradjanski rat u istoriji moderne Evrope? Ne izmisljam ja ovo sto govorim...uostalom evo sada mozete videti i sami. I zbog cega su nam bili potrebni dokazi? Sve se znalo...sve strane su cutale jer se znalo da ce se otvoriti jedno veliko pitanje odgovornosti ali i humanosti, covecnosti, moralnosti...ukoliko se obelodane tekovine. Izvestaju Un-a, price svih prognanih, izvestaju televizijskih stanica...pa svi smo znali da se tamo dogodilo nesto sto se ne moze tako lako opisati. I onda su se nasli nesmotreni ljudi kao sto je Natasa Kandic koja je morala da pokrene lavinu bola, gneva i patnje. Mozda je ipak sve to trebalo da se leci vremenom a ne ovako. Istinu je ponekad bolje ne saznati, pogotovu kada se neznajuci tezi ka elasticnoj istini koja moze jako da povredi i ponovo probudi zamrle strasti. Ne znam ustvari sta je bolje ali kada god razmisljam o njoj Bosna me ubija...

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Gablin::
    Zahvali te se Milosevicu i njegovoj bandi,Srpski narod nebi izgubio ni pedalj zemlje!!!

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

i ti si belgrader delimicno u pravu
    ti si kao i mnogi potresen sada ili u momentu kada to vidis ili cujes
    srbi nisu potreseni to je sastavni deo jednog perioda njihovog zivota e sad kako ga nose i sve to izdrzavaju to samo oni znaju pa neka tako i ostane

Domaćin
    Učlanjen
    24.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano

http://www.srpski-nacional.com/

Novi zločini nad Srbima

SARAJEVO - Policija Republike Srpske podnela je pet izveštaja o počinjenim krivičnim delima ratnog zločina protiv Srba na području Sarajeva, Tuzle i opština Čapljina, Zvornik i Milići, saopšteno je juče Iz Centra javne bezbednosti Istočno Sarajevo. Kako je istakao Radovan Pejić, portparol direktora policije RS, 14. jula ove godine podneti su izveštaji protiv 38 lica zbog postojanja osnovane sumnje da su počinili ratni zločin protiv srpskog stanovništva u bivšoj kasarni "Viktor Bubanj" u Sarajevu. On je rekao da su neka od ovih 38 lica, za koja se sumnja da su počinili zločin, identifikovani, dok su ostali delimično identifikovani. "Za šest lica osnovano se sumnja da su organizovali i planirali funkcionisanje Okružnog vojnog zatvora u bivšoj kasarni 'Viktor Bubanj' i Okružnog vojnog suda Sarajevo, na način koji je bio usmeren na smišljeno ubijanje i nanošenje teških telesnih povreda ljudima srpske nacionalnosti", kazao je Pejić. Pejić je rekao da su izveštaj podneli Okružnom tužilaštvu u Istočnom Sarajevu na 31 strani kucanog materijala i s 230 priloga na nekoliko hiljada stranica, te da su obuhvaćena imena 475 žrtava. Centar javne bezbednosti Bjeljina je Tužilaštvu BiH dostavio dopunu izveštaja podnesenu Okružnom tužilaštvu Bijeljine za ratni zločin počinjen nad pripadnicima Jugoslovenske narodne armije (JNA) u Tuzli, 15. maja 1992. godine, poznat kao "tuzlanska kolona". Pejić je kazao da je osim devet već osumnjičenih, osumnjičeno još 27 lica, a za sedam lica navodi se da "postoji osnovana sumnja za počinjena krivična dela genocida". "Krivična dela kategoriše Tužilaštvo, a ne policija", kazao je Pejić odgovarajući na pitanje novinara zašto se govori o genocidu. On je podsetio da su u slučaju "tuzlanska kolona" četiri lica u Haškom tužilaštvu ocenjena oznakom "A", što znači da postoji osnova za optužnicu za počinjen ratni zločin. "MUP RS je u identičnom slučaju, kad postoji oznaka 'A', odmah reagovao i nedavno uhapsio sedam lica i predao ih nadležnim organima u FBiH. Ne znam zašto se u ovom slučaju ne reaguje", kazao je Pejić. Naglasio je da je u izveštaju za "tuzlansku kolonu" utvrđeno da je stradalo 208 pripadnika JNA, od kojih je 94 ubijeno, 64 ranjeno i 50 zarobljeno. Pejić je rekao da ovi podaci nisu konačni. Izveštaji su podneseni i Tužilaštvu BiH za napad na religijski spomenik (manastir Žitomislić) protiv četiri identifikovana lica, te tužilaštvima u Istočnom Sarajevu i Bijeljini za zločine nad civilnim stanovništvom u selima Donje Reševo, opština Milići i Parlog, opština Zvornik.

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Citat Original postavio eremita
    Vidim osechas se prozvanim, shta josh jedan dijaserac?
    Обрезани иди за Ирак па сер*

Воскресеније Твоје Христе Спасе
    Ангели појут на небесјех,
    и нас на земљи сподоби
    чистим сердцем Тебе славити.

Слава Богу за све

Slične teme

1. Imam strasan problem
    Autor ocajan u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 26.07.2015., 11:14
  2. Prizor: Sex-a u tramvaju