potrebna pomoc

MARIO@@@@

Početnik
Poruka
4
Molim sve na forumu koji mogu da pomognu da pomognu.

Po prvi put sam spavao sa devojkom bez kondoma.
Znaci na brzinu i nisam razmisljao.
Ja sam doziveo orgazam a ona nije.
Definitivno ti nije smelo da se desi, medjutim sad je kasno...
Uopste neznam kako da postupim u ovoj situaciji da izbegnem nezeljenu trudnocu.
Ako neko ima neki savet sta mi je ciniti neka ostavi poruku.
Ja sam u frci i nista ne znam o tome, kakve su sanse da bude od toga, mozda suvise brinem, mozda i treba suvise da brinem, neznam
Pomoc......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Kad je to bilo?
Postoje tablete, Postinor, koje se piju sa pocetkom najvise 24h po rizicnom odnosu (mozda cak i vise sati, sad ne mogu da se setim). Ima ih dve u kutijici.
Kupuju se bez recepta... apoteka, naravno...
Ukoliko je bilo ranije, mozete da kupite test za utvrdjivanje trudnoce koji "radi" najkrace 7 dana posle odnosa...
Brojanje plodnih dana i sl. ne vazi bas uvek, ali i to je jedna mogucnost... da se smirite ili jo vise uznemirite...
 
MARIO@@@@:
Molim sve na forumu koji mogu da pomognu da pomognu.

Po prvi put sam spavao sa devojkom bez kondoma.
Znaci na brzinu i nisam razmisljao.
Ja sam doziveo orgazam a ona nije.
Definitivno ti nije smelo da se desi, medjutim sad je kasno...
Uopste neznam kako da postupim u ovoj situaciji da izbegnem nezeljenu trudnocu.
Ako neko ima neki savet sta mi je ciniti neka ostavi poruku.
Ja sam u frci i nista ne znam o tome, kakve su sanse da bude od toga, mozda suvise brinem, mozda i treba suvise da brinem, neznam
Pomoc......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vidi brate, ako si ti prvi put spavao sa devojkom bez kondom i ona zakaci, onda si toliki baksuz da mozes slobodno da se ubijes! Jako, ali zaista jeko je mala sansa za to, tako da iskuliraj do sledece mece i videces! Ako ces biti miraniji uradi ono sa tabletama sto su ti rekli i posle par dana, probaj tese, bolje 2-3 jer ni oni nisu pouzdani, pa ces biti miran.

I ubuduce samo provereno srdstvo za kontracepciju- VADJENJE NA VREME! :wink:
 
Punisher:
LePiaf:
Aleksej_BASO:
I ubuduce samo provereno srdstvo za kontracepciju- VADJENJE NA VREME! :wink:
Jel se ti to zaebavash ili si ozbiljan?!
Mario, ne slushaj ga.

A sto, jel BASO nije u pravu? Meni je prilikom jednog sexa kondom (Durex) pukao, da nisam izvadio svasta je moglo da se desi
Naravno da ces da ga vadish kad ti pukne strumpfgumica... ali vadjenje je NAJNEPOUZDANIJI kontraceptivni metod.
 
Da, treba da se brines.
Sansa da pri nezasticenom odnosu dodje do trudnoce je 1:100, mislim da to i nisu neke povoljne opcije.
Sto pre treba da kupite "pilulu za dan posle" (ako dakle nije proslo vise od 24h) u apoteci, moze i u Institutu za majku i dete...
Posle uzimanja te pilule (tj. pilula), devojka mora da zna da moze da se oseca jako lose: mucnina, pa sve do padanja u nesvest - retko, ali desava se, tako da se pripremi za moguce nezeljene posledice.
Racunanje polnih i neplodnih dana je apsolutno nepouzdano. Uvek moze doci do pomeranja ciklusa, posebno kod mladih devojaka.

Sto se tice kontraceptivnog sredstva "vadjenje-na-vreme", na stranu to sto muskarca ejakulacija moze da iznenadi, zar zaista i dalje ima ljudi koji ne znaju da se moze zatrudneti i bez ejakulacije, posto se luci "tecnost za podmazivanje" koja takodje sadrzi spermatozoide (u malom, ali nekad sasvim dovoljnom broju!)?
A da, a da li ste nekada culi za polno prenosive bolesti? A znate li da one ne moraju da imaju apsolutno nikakve simptome?
 
LePiaf:
Punisher:
LePiaf:
Aleksej_BASO:
I ubuduce samo provereno srdstvo za kontracepciju- VADJENJE NA VREME! :wink:
Jel se ti to zaebavash ili si ozbiljan?!
Mario, ne slushaj ga.

A sto, jel BASO nije u pravu? Meni je prilikom jednog sexa kondom (Durex) pukao, da nisam izvadio svasta je moglo da se desi
Naravno da ces da ga vadish kad ti pukne strumpfgumica... ali vadjenje je NAJNEPOUZDANIJI kontraceptivni metod.

A ti onda meci sa kurtonom, ja brate ne moguuuu pa da me ubijes.
 
girl in love:
Da, treba da se brines.
Sansa da pri nezasticenom odnosu dodje do trudnoce je 1:100, mislim da to i nisu neke povoljne opcije.
Sto pre treba da kupite "pilulu za dan posle" (ako dakle nije proslo vise od 24h) u apoteci, moze i u Institutu za majku i dete...
Posle uzimanja te pilule (tj. pilula), devojka mora da zna da moze da se oseca jako lose: mucnina, pa sve do padanja u nesvest - retko, ali desava se, tako da se pripremi za moguce nezeljene posledice.
Racunanje polnih i neplodnih dana je apsolutno nepouzdano. Uvek moze doci do pomeranja ciklusa, posebno kod mladih devojaka.

Sto se tice kontraceptivnog sredstva "vadjenje-na-vreme", na stranu to sto muskarca ejakulacija moze da iznenadi, zar zaista i dalje ima ljudi koji ne znaju da se moze zatrudneti i bez ejakulacije, posto se luci "tecnost za podmazivanje" koja takodje sadrzi spermatozoide (u malom, ali nekad sasvim dovoljnom broju!)?
A da, a da li ste nekada culi za polno prenosive bolesti? A znate li da one ne moraju da imaju apsolutno nikakve simptome?

Kvaris ugodjaj najstrasnije! :?
 
Aleksej_BASO:
LePiaf:
Punisher:
LePiaf:
Aleksej_BASO:
I ubuduce samo provereno srdstvo za kontracepciju- VADJENJE NA VREME! :wink:
Jel se ti to zaebavash ili si ozbiljan?!
Mario, ne slushaj ga.

A sto, jel BASO nije u pravu? Meni je prilikom jednog sexa kondom (Durex) pukao, da nisam izvadio svasta je moglo da se desi
Naravno da ces da ga vadish kad ti pukne strumpfgumica... ali vadjenje je NAJNEPOUZDANIJI kontraceptivni metod.

A ti onda meci sa kurtonom, ja brate ne moguuuu pa da me ubijes.

To i ja kazem, uvalis ga bez, odradis posao, izvadis, svrsis, operes muricu vrucom vodom i vozdra ... merak je merak :D
 

Back
Top