((!!ZASTO*SE*LJUDI*SPREMAJU*U BEG&ZBOG KOMETE!!))pitaj m
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: ((!!ZASTO*SE*LJUDI*SPREMAJU*U BEG&ZBOG KOMETE!!))pitaj m

MARKO GLA
    Guest

Podrazumevano ((!!ZASTO*SE*LJUDI*SPREMAJU*U BEG&ZBOG KOMETE!!))pitaj m

NAUCNICI PREDVIDJAJU DA CE 2011GOD.KOMETA VELICINE KO 1/2PLANETE PASTI BAS NA ATLANTSKI OKEAN I IZAZVATI EVOLUCIJU BILJAKA I ZIVOTINJA!U AMERICKOJ PUSTINJI SE PRAVI TO JES ISPOD NJE ZGRADA DOVOLJNAVELIKA DA SE POKUPI 3 000 000 000 LJUDI ZIVOTINJA BILJAKA DA BIH KAO U FILMU POKUSALA DA SPASE SVET!KOMETA JE NASTALA OTPADANJEM OD NEKE VECE PLANTETE KAO nprJUPITER I DA JE SVA OD KAMENA,LJUDI NAUCNIC,SVI POKUSAVAJU KRISOM DA JE SAKRIJU ALI NE VREDI!ONA POSTOJI I STVARNA JE KO ZEMLJA!PITAJTE ME PREKO PORUKA I JA CU ODGOVORITI JER SAM NAUCNIK,I RADIM U BEOGRADU!ZASTO AMERIKANCI SALJU LJDE ROBOTE NA MARS!ODGOVOR JE DA DOLAZI BRZO,I TREBA MISLITI!IZ NOVINA NEWYORK IZVADJENO 20.31998.JAVLJTE ZA PITANJA ODGOVARAM NEDELJOM OKO 20h ZIVa ISTINA KOJA POLAKO UMIRE

milan ko1
    Guest

Podrazumevano

AKO STE NAUCNIK JA SVE SVATAM,JWR JE ISTINA DA DOLAZI TREBA SE SPREMITI JA RADIM U NISU PROUCAVAM RAZNE STVARI!JA ZNAM DA NIJE LAZ JER JE BILO I NA NASOJ TELEVIZIJI SNIMAK I DA LI SE SPREMA POKUSAJ LANSIRANJA RAKETE NA NJU ILI SAMO AKO OBIDJE OBIDJE,AKO NE ONDA SE STVARA ZEMLJOTRES I GOTOVO! !!!!!!!!!!!!MOJE PITANJE GLASI DA LI SRBI PRAVE NEKU SUPU ILI NE!!!!!!!!

MARKO GLA
    Guest

Podrazumevano ODGOVOR JE NE

SRBI NEMAJU PUSTINU NI RAVNICU ZA TAKO NEST VELIKO!MI SE JEDINO MOLIMO BOGU!AKO BAS IDE NA NAS JA SE SELIM 2010 DA ZAUZMEM MESTO!PRODACU SVE KOD KUCE AKO BUDE SAMO DA DECA TAMO OZIVE!DRUGAR TI JESI PROFESOR ALI TI TO NESHVATAS JER SAM JA TO OCIMA VIDEO NA Tv!

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mnogo si nepismen za naučnika...

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

mnogo gledas americke filmove.
    potrazi pomoc u adekvatnoj ustanovi.
    najlepse zelje , opi.

Лудница
    Guest

Podrazumevano javascript:emoticon('8)')

Кажеш величине као 1/2 земље. Па нек удари у земљу њен пронблем, пућиће као обланда. Па ком обојци том и опанци. Како њој тако и нама. Ја се тиме тешим ,покушајте и ви са том мишљу да се утешите ако немате неку другу. Али реално се плашим, живот је у питању. А живот као што већ знате је један.

MARko PaTak
    Guest

Podrazumevano keru

MA DAJ OPI OPIPAJ MI GA OVAKO CES

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Људи ако комета величине 1/2 земље рокне на нас ,
    неће ништа остати

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: keru

Citat Original postavio MARko PaTak
    MA DAJ OPI OPIPAJ MI GA OVAKO CES
    u najboljem slucaju si promasio forum, koji se ne zove paranormalne pojave i x-files.

mislim da jedino takvu recenicu i umes da jedva skrpis, zao mi te je patak, ali sta ces, ne mogu svi ni da budu pametni.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio qridza
    Људи ако комета величине 1/2 земље рокне на нас ,
    неће ништа остати
    Bravo, u pravu je covek. Cemu onda bezanje? Gde je ta kometa, daj sliku?

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

da, ta kometa bi sad vec bila itekako vidljiva, verujem i golim okom.
    inace, komete ne nastaju tako sto 'otpadnu' od neke planete...pre bih rekao da je obrnuto...komete su sastavljene od materijala od koga su nastale planete i zvezde...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Ovo je najbolji vic koji sam chuo na ovu temu! HAHAHAHAHA Ja se bas ne bih hvalio da sam nauchnik da sam na tvom mestu, jer ochigledno ne znash o chemu pricash (mozda jesi za svoju struku chime god se bavish, ali za ovo nisi)! A, o tome koliko je ovo sve besmisleno:
    1) Nema te pustinje u koju mozesh da smestish 3 milijarde ljudi! Mozda mozesh da smestish, ali ne i da prehranish! Pogotovo pitaj-Boga-kolko kilometara ispod Zemlje!
    2) Sine, komete ne mogu da izazovu EVOLUCIJU ! Evolucija znachi "razvijanje", tj. "razvoj visheg, savrshenijeg iz nizeg i nesavrshenijeg", a ja iskreno, ne verujem da cu evoluirati u "superinteligentnog choveka sa telom dinosaurusa" kada to chudo padne (ako padne)!
    3) Kometa koja je ubila dinosauruse pre 65 miliona godina (a, izmedju ostalog, zbrisala i 75% zivog sveta na Zemlji) bila je prechnika, procenjuje se, oko 10 kilometara! Ajde sada doooobro razmisli i reci: shta mislish, shta bu uradila kometa prechinka 20 000 KILOMETARA!!!!!??? (poshto kazesh da je pola Zemlje)
    4) Komete ne nastaju tako shto "otpadnu" od planeta, tu si u pravu Obersturmfeuhrer! Mada, meteori recimo, mogu nastati tako...
    5) Kad uzmesh u obzir koliko asteroida i kometa leti po svemiru i nashem, Sunchevom, sistemu, jedan od njih mora da udje u Zemljinu PUTANJU zasigurno! Bilo je mnogo registrovanih "promashaja", na primer 23. marta 1989.! A, da je tolika kometa zabelezena, mislim da bismo svi chuli kao udarnu vest (a pogotovo kod nas hehehe), jer bi zasigurno bila itekako vidljiva, samim tim i svima pristupachna !
    6) Sad malo shale - Nostradamus je predvideo kraj sveta za 3786. ili 3789. godine (zavisi od interpretacija)! Mislim da cu verovati ovome... :wink:
    Ajd vidimo se, odo da gricnem neshto!

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

Citat Original postavio DragonFly
    3) Kometa koja je ubila dinosauruse pre 65 miliona godina
    mislis meteor
    inace , da dodam, niej to bila jedina kataklizma u istoriji Zemlje, nekoliko puta se deesavala da je veci deeo zivog sveta na Zemlji bio unisten, upravo zbog raznih 'brbzih' objekata iz svemira :

6) Sad malo shale - Nostradamus je predvideo kraj sveta za 3786. ili 3789. godine (zavisi od interpretacija)! Mislim da cu verovati ovome... :wink:
    Ajd vidimo se, odo da gricnem neshto!
    znaci imamo vremena

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    3) Kometa koja je ubila dinosauruse pre 65 miliona godina
    mislis meteor
    Zanesoh se...
    Koliko ja znam, 4 puta se desavalo da su "ogromna chudesa" udarala u babu (Zemlju)!!! I BABA JE ZIVA

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

tako nekako 3-4 puta...ne znam tacno, uglavnom svakog puta je vecina zivota na zemlji unistena

Slične teme

1. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 25.04.2008., 15:41
  2. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 17.03.2008., 12:14
  3. Koliko ce jos ljudi poginuti zbog alavih politicara?
    Autor Red_Scorpio u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 10.03.2008., 03:22
  4. Zasto ljudi vole istoriju a zasto ne?
    Autor tommy gun u forumu Istorija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.01.2007., 19:04
  5. Zbog cega neki ljudi vise ne posecuju forum?
    Autor Mala vesela u forumu Arhiva
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 24.04.2005., 01:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •