Najsigurnije.Najkvalitetnije INVESTIRANJE+Zastita porodice

moment

Početnik
Poruka
33
Postovani,
Ako zelite da Kvalitetno oplodite Vas novac.Ako zelite da ga investirate,da radi za Vas,onda je sigurno jedno od naj kvalitetnijih investicija,investiranje u finansijske institucije kao sto su Osiguravajuce kuce.
Em sto se novac oplodjava kroz vreme,em sto Vasu polisu mozete koristiti kao hipoteku za kredit,mislim da je najbitnije da Sve vreme ovako stedeci stitimo Prvo nas novac.Nas same i Nasu porodicu,tj,.naslednike.
npr: osoba 40 god investira na 15 god sumu od 10.000e.
za 15 god imace 21.900eur.
A sve vreme,da nam se bilo sta desi,nasi naslednici su obezbedjeni sa istom sumom.
Ako zelite sebi da obezbedite penziju,za vreme koje dolazi,onda je opet naj kvalitetnije to uraditi preko osiguravajuce kuce.Jer stedeci neku minimalnu kolicinu novca mesecno ili godisnje(npr 30 eur mesecno) mi opet sve vreme nase ugovorene stednje imamo zastitu nas samih i porodice,da nam se bilo sta desi.
Plus imamo duplu sigurnost za nas novac,jer su kuce Reosigurane.Mislim na Austrijske Osiguravajuce kuce za koje i radim
Postovani,
ako Vas bilo sta bude zanimalo u vezi ove teme.Kako da oplodite Vas novac.Kako da zastitite porodicu,ma gde u svetu bili,mozete se javiti na mail :

zastita_porodice@yahoo.com

Postoji mogucnost i honorarnog zaposlenja na ovakoj vrsti posla.
Pozdrav svima.
 

Back
Top