hraniteljska porodica
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: hraniteljska porodica

Početnik smilica (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano hraniteljska porodica

volela bih da se jave hraniteljske porodice da razmenimo iskustva i popricamo onako neobavezno.Za pocetak nesto o meni:imam jednu devojcicu koju iz miloste zovem cicko micko ima 5god. i za ove 2god.koliko je sa nama je naucila madjarski i vec godinu dana uci engleski u vrticu njen bata ima 4god. njega zovem mrvica jer je sitan i tek je sa 3god. prohodao i poceo da govori.Ja sam imala cvecaru ali na zalost vise ne radim .SADA SAM PRAVA ZAMENSKA MAMA a i deca mi kazu da sam im drugamama posto poznaju svoje bioloske roditelje.TOliko zasada o nama Da cujem i vas

Primećen član Larra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Izvini, ja nisam u slicnoj situaciji, ali sam samo htela da ti kazem - bravo! To sto radis je divno i plemenito, i kamo srece da je vise takvih ljudi. I ja bih volela da jednog dana mogu da pomognem takvoj deci, ali cesto kada razgovaram sa nekim drugaricama (imamo sve po oko 24 godine) mnoge su u fazonu - Ju, ma daj, nikad ne znas kakva su ta deca, sta ce ti to, bezi, ovo ono. Ali ja ostajem pri tome da je to prava i dobra ideja.

Zainteresovan član NenaS (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Raduje me da cujem da nas ima vise, mi smo takodje hraniteljska porodica, nekih godinu i po, do sada su dve bebe otisle iz nase kuce na usvajanje, tj. nasle su nove roditelje koji ce ih zaista voleti, a sada su kod nas dva decaka, od 10 i 7 godina... Ipak, mislim da je caskanje i razmena iskustava ipak za PP, ali hvala Ti sto si se javila

Poznat zainteresovana (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    147

Podrazumevano Re: hraniteljska porodica

Citat Original postavio smilica
    volela bih da se jave hraniteljske porodice da razmenimo iskustva i popricamo onako neobavezno.Za pocetak nesto o meni:imam jednu devojcicu koju iz miloste zovem cicko mickoima 5god. i za ove 2god.koliko je sa nama je naucila madjarski i vec godinu dana uci engleski u vrticu njen bata ima 4god. njega zovem mrvica jer je sitan i tek je sa 3god. prohodao i poceo da govori.Ja sam imala cvecaru ali na zalost vise ne radim .SADA SAM PRAVA ZAMENSKA MAMA a i deca mi kazu da sam im drugamama posto poznaju svoje bioloske roditelje.TOliko zasada o nama Da cujem i vas
    Jedno ili dvoje?

Slične teme

1. Porodica
    Autor sevilja u forumu Natalna astrologija
    Odgovora: 105
    Poslednja poruka: 29.06.2011., 22:27
  2. Porodica Vojinović
    Autor Milos Infinite Vojinovic u forumu Istorija
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 02.05.2009., 15:48
  3. Porodica
    Autor Holesterol u forumu Dom i porodica